خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی تحصیل در خارج از کشور شرایط ادامه تحصیل در اسپانیا – اعزام دانشجو به خارج از کشور

شرایط ادامه تحصیل در اسپانیا – اعزام دانشجو به خارج از کشور

بروزرسانی شده نوامبر 30, 2017 10:20 ب.ظ
0
122
تحصیل در اسپانیا
شرایط ادامه تحصیل در اسپانیا – اعزام دانشجو به خارج از کشور
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید و یکی از کشورهای مورد نظر شما تحصیل در اسپانیا می باشد ٬ در این مطلب با آویژه دانش همراه باشید . اگر نیاز به مشاوره تلفنی اعزام دانشجو به خارج از کشور دارید با شماره زیر در تماس باشید :

معرفی کشور اسپانیا

كشور اسپانيا يكي از پر طرفدارترين كشورها براي علاقمندان به تحصيل در كشورهاي خارجي است و در هر سال، هزاران دانشجوي بين المللي را جذب مي نمايد. اسپانيا به علاقمندان، مجموعه اي از تجربه محيط هاي تاريخي و مدرن عرضه مي كند و امكان تجربه اي فرهنگي را براي آنان محيا مي كند. سابقه آموزش عالي در اسپانيا، به قرون وسطا باز مي گردد و دانشجويان اكنون در اسپانيا، شواهدي از فرهنگ هاي اروپايي و عربي را مشاهده خواهند كرد. اسپانيا ميزبان 13 شهر است كه در ليست ميراث جهاني قرار دارند و اين كشور مشهور است كه در هر سال، 300 روز از آسمان آفتابي بهره مند است. اسپانيا نيز از يك اقتصاد رقابتي برخوردار است كه اين كشور را در مقام نهم در اقتصاد جهان قرار مي دهد. براي آشنايي با فضاي آموزشي اسپانيا، تعداد زيادي از دانشجويان ترجيح مي دهند حداقل يك ترم را در اين كشور تحصيل كنند.

 

تحصیل در اسپانیا

تحصيلات در اسپانيا در دانشگاههاي دولتي براي تمامي دانش پژوهان و داوطلبان بين المللي رايگان است. البته درواقع نه بدين معنا كه 100 %رايگان باشد، بلكه داوطلبين شهريه ي بسيار پايين تري از دانشگاههاي خصوصي و ديگر دانشگاههاي اروپايي پرداخت مي نمايند. به عنوان مثال براي مقطع كارشناسي ارشد هر ترم بين 500-800 يورو در هر ترم نسبت به هر رشته ميباشد. اغلب دانشگاه ها در اسپانيا دوره هاي خود را به زبان اسپانيولي عرضه ميكنند. در نتيجه فراگيري اين زبان براي تحصيل الزامي ميباشد. البته بعضي از دانشگاه ها دوره هايي را به زبان انگليسي و فرانسوي نيز ارائه ميدهند، كه شرايط پذيرش انها نيز دارا بودن اطلاعات پايه زبان اسپانيولي ميباشد

 

مدارك مورد نياز براي اخذ ويزاي تحصيلي اسپانيا 

  • 1-اخذ پذيرش از يكي از دانشگاه هاي اسپانيا
  • 2-ترجمه مدارك تحصيلي
  • 3-گواهي صحت پزشكي
  • 4-گواهي عدم سو پيشينه
  • 5-كپي اجاره منزل در كشور مقصد
  • 6-تمكن مالي از بانك
  • 7-فيش حقوقي حامي مالي شما

 

نکات پایانی تحصیل در اسپانیا 

نكته بسيار مهم اين است كه ممكن است هزينه تحصيل در اسپانيا اندك باشد اما اين به اين معنا نمي باشد كه شما هزينه زندگي را هم نمي پردازيد ، در صورتي كه هزينه هاي زندگي مثل هزينه اجاره خانه ،آب و برق ب تلفن به عهده خود دانشجويي است كه ميخواهد در اسپانيا درس بخواند. تحصيل در اسپانيا داراي مزايا و معايبي ميباشد كه از نمونه مزاياي آن ميتوان به آب و هواي مساعد اشاره نمود و از جمله معايب آن ميتوان به رنكينگ پايين دانشگاهايش نسبت به آمريكا و انگلستان اشاره نمود. شما قبل از هر اقدامي در زمينه تحصيل در اسپانيا بايد تمامي جزئيات را در رابطه با تحصيل در اسپانيا بدانيد و تا زماني كه دقيقا نسبت به تحصيل در اسپانيا آگاهي به دست نياورديد نميتوانيد مطمئن باشيد كه تصميم مناسبي گرفته ايد.

 

مشاوره تلفنی تحصیل در اسپانیا

چنانچه نیاز به مشاوره در خصوص ادامه تحصیل در اسپانیا ، خروج از کشور ، شرایط زندگی در این کشور یا بطور کلی مشاوره اعزام به خارج و … دارید ، از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید بدون پیش شماره و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیل در خارج از کشور

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…