خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی شرایط پذیرش در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

شرایط پذیرش در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

بروزرسانی شده نوامبر 29, 2017 11:11 ق.ظ
0
103
تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان
شرایط پذیرش در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان
میانگین 5 رای از تعداد 1

با آغاز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 96 ، بسیاری از داوطلبان این آزمون سوالاتی را پیرامون شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان مطرح کردند که در این مطلب به آن پرداخته ایم .

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 

فرصت مجدد به داوطلبان کنکور سراسری
داوطلبانی که در جلسه آزمون شرکت نموده ولی در زمان انتخاب رشته، علاقمندی خود را به رشته‌های دانشگاه فرهنگیان اعلام ننموده و هزینه مربوط به اعلام علاقمندی به این رشته‌ها را به مبلغ 51/000 (پنجاه و یک هزار) ریال از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سازمان، واریز ننموده‌اند، در صورت تمایل به انتخاب رشته‌های دانشگاه فرهنگیان(ویژه داوطلبان آزاد) بایستی مبلغ فوق بابت هزینه ثبت‌نام را از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت نمایند.

 

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان
داوطلبان توجه داشته باشند که در انتخاب رشته‌های تحصیلی مورد علاقه، به شرایط و ضوابط هر یک از رشته‌های انتخابی و همچنین شرایط و ضوابط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی مربوط که در دفترچه‌های راهنمای شماره 1 و 2 آزمون سراسری سال 1396 و سایر اطلاعیه‌های مربوط درج شده است، توجه نمایند. برای مثال یکی از شروط مهم پذیرش در دانشگاه فرهنگیان داشتن نمره کل 6500 و بالاتر و حداقل معدل کل دیپلم 15/00 است.

 

جزئیات بررسی سلامتی جسمی و روانی
دانشگاه فرهنگیان برای سنجش سلامت روانی و جسمی داوطلبان کنکور سراسری سال 96، شاخصه‌هایی تعیین کرده است و براین اساس دانشجویان برای پذیرش در این دانشگاه باید به پزشک معتمد این دانشگاه مراجعه کرده و پس از تایید، می‌تواند در دانشگاه فرهنگیان ثبت‌نام کنند.

 

سایر تذکرات درباره دانشگاه فرهنگیان
سایر نکات و تذکرات قابل توجه درباره پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان عبارتند از:

  • – پذیرفته‌شدگان مکلفند در آغاز تحصیل خود به میزان دو برابر مدت تحصیل(حداقل آن کمتر از 8 سال نخواهد بود) به آموزش و پرورش تعهد خدمت محضری بسپارند. تحصیل آنان در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی منوط به سپردن تعهد محضری است.
  • – مدت تحصیل دانشجو معلمان جزء سوابق خدمت (حداکثر 4 سال دوره کارشناسی) آنان محسوب می‌شود.
  • – پرداخت حقوق کارآموزی تحت هر شرایطی، صرفا حداکثر برای 4 سال طول تحصیل دوره کارشناسی، مجاز خواهد بود.
  • – تحصیل دانشجویان پذیرفته‌شده در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به صورت شبانه روزی است.
  • – انتقال دانشجو به سایر دانشگاه‌ها با ممنوع است.
  • – ادامه تحصیل متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش امکان پذیر خواهد بود.
  • – تغییر رشته و گرایش، تغییر اولویت انتخابی، تغییر دوره تحصیلی، انتقال و جابجایی در بین دانشگاه‌ها و بالعکس در بدو ورود و یا در طول تحصیل تحت هیج شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – مشاوره تلفنی

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر ، ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و همچنین انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . کارشناسان و مشاوران آویژه دانش آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .

منبع خبر : iusnews
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…