شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

کسر خدمت ایثارگران
به اشتراک بگذارید

تصور می کردید که در حین انجام وظیفه و خدمت سربازی باشید و بتوانید برای خرید خدمت اقدام کنید؟ یا اینکه مدتی مشغول به خدمت بوده اید و بعد در حال حاضر سرباز فراری باشید و بتوانید از این بلاتکلیفی ها رها شوید و بالاخره با خرید خدمت سربازی آزاد شوید ؟ در ادامه همراه ما باشید .

 • خرید خدمت در حین سربازی

۱-سربازان حین خدمت که قبل از اعزام به خدمت سربازی و تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۹ بیش از ۸ سال غیبت داشته باشند در شمول این مقررات قرار می گیرند.
۲-سربازان حین خدمت در صورتی که به خدمت اشتغال دارند ،پس از احراز شرایط و گذراندن مراحل رسیدگی از خدمت ترخیص خواهند شد.
مثال : مشمول متولد ۶۸/۱۲/۱۵ که در تاریخ ۸۶/۰۳/۳۱ موفق به اخذ دیپلم گردیده و پس از آن نیز ادامه تحصیل نداده دارای است چنانچه از تاریخ  ۹۴/۰۸/۱۹ مشغول به خدمت شده باشد، غیبت وی از ۸۶/۱۲/۰۱ محاسبه شده و تا تاریخ ۹۴/۰۸/۱۹ بیش از ۸ سال غیبت خواهد بود و در شمول این معافیت قرار می گیرد.

 • خرید خدمت سربازی سربازان فراری

سربازان فراری که از آخرین تاریخ فرار از خدمت آنان بیش از ۸ سال گذشته باشد و تاکنون نیز مشغول به خدمت نشده باشند در شمول این مقررات قرار خواهند گرفت، الزم به توضیح است که مدت فرار آنان تا پایان سال ۹۸ محاسبه می شود.
سربازان فراری که از آخرین تاریخ فرار از خدمت آنان بیش از ۸ سال نگذشته باشد در صورت اشتغال ویا عدم اشتغال به خدمت ،غیبت آنان از زمان ورود به غیبت تا پایان سال ۹۸ محاسبه خواهد شد و چنانچه از زمان ورود به غیبت آنان تا پایان سال ۹۸ بیش از ۸ سال بوده در شمول معافیت قرار خواهد گرفت.

مشمولین دوره خدمت سربازی در صورت نیاز به مشاوره نظام وظیفه ، پرسش و پاسخ در زمینه خرید خدمت سربازی قبل از شروع ؛ حین خدمت و همچنین سربازان فراری هم اکنون می توانید از خط ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

نظرات

- 9 نظر:

 1. سلام.من از سال ۹۵ از خدمت فرار کردم.دلیلش این بود که فرمانده ما بی کفایت بود و فقط سرباز ها را به جان هم می انداخت و مرا در پادگان حبس کرده بود و اجازه ی مرخصی نمی داد.در صورتی که من در پادگان شهر خودم بودم و تمامی سربازان همشهری ام هر روز به خانه می رفتند.حالا هم مدرک پیش دانشگاهی دارم و در خانه بیکار نشسته ام و نه می توانم تحصیل کنم و یا وارد کار رسمی شوم.آیا من نمی توانم زودتر از موعد سربازی ام را بخرم و یا باید ۸ سال کار های سطح پایین انجام دهم؟تازه بعد از ۸ سال هم دیگر برای دانشگاه رفتن و شغل رسمی دیر است.با سپاس از اینکه مطلب مرا خواندید.

 2. سلام و خسته نباشید من متولد سال۷۰ هستم و تاریخ ۲/۱۲/۹۰ به دلیل مشکلات خانوادگی و تنگدستی فرار کردم البته مدتی دنبال معافیت بودم به گفته دکتری که میگفت معافین و بعد که نتیجه نگرفتم بر نگشتم سر خدمت در حال حاضر مشمول خرید خدمت میشم یا نه در ضمن تاریخ ترک تحصیلم سال۸۹ بوده

 3. سلام خسته نباشید .
  من ورودی ۹۰ دانشگاه ازاد هستم . و هنوز انصراف ندادم. با توجه به شرایطم که اگر انصراف بدم میزان غیبت من ۸ سال میشه میخواستم بدونم با انصرافم از دانشگاه میتونم سربازی رو بخرم؟
  ۲٫ من پدرم فوت کرده و یک برادر بزرگ تر شاغل دارم که بنا به دلیل افسردگی شدید زیر نظر پزشکه اگر با راه اولی نتونم بخرم میتونم کفالت مادرم رو بگیرم ؟

 4. سلام کسی که در سال ٩٧ از خدمت فرار کند از ٩٧ غیبت بخورد بعد از ٨ سال می تواند خدمت خود را بخرد

 5. سلام من الان سرباز حین خدمتم اما دیگه نمیتونم ادامه بدم سربازیمو
  متولد ۷۴ هستم میخواستم بدونم میتونم بخرمش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068