خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه خرید خدمت سربازی شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

بروزرسانی شده جولای 3, 2017 12:53 ب.ظ
9
2,726
کسر خدمت ایثارگران

برای مشاوره در زمینه شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها
میانگین 5 رای از تعداد 2

تصور می کردید که در حین انجام وظیفه و خدمت سربازی باشید و بتوانید برای خرید خدمت اقدام کنید؟ یا اینکه مدتی مشغول به خدمت بوده اید و بعد در حال حاضر سرباز فراری باشید و بتوانید از این بلاتکلیفی ها رها شوید و بالاخره با خرید خدمت سربازی آزاد شوید ؟ در ادامه همراه ما باشید .

  • خرید خدمت در حین سربازی

1-سربازان حین خدمت که قبل از اعزام به خدمت سربازی و تا تاریخ 96/12/29 بیش از 8 سال غیبت داشته باشند در شمول این مقررات قرار می گیرند.
2-سربازان حین خدمت در صورتی که به خدمت اشتغال دارند ،پس از احراز شرایط و گذراندن مراحل رسیدگی از خدمت ترخیص خواهند شد.
مثال : مشمول متولد 68/12/15 كه در تاريخ 86/03/31 موفق به اخذ ديپلم گرديده و پس از آن نيز ادامه تحصيل نداده داراي است چنانچه از تاريخ  94/08/19 مشغول به خدمت شده باشد، غيبت وي از 86/12/01 محاسبه شده و تا تاريخ 94/08/19 بيش از 8 سال غيبت خواهد بود و در شمول اين معافيت قرار مي گيرد.

  • خرید خدمت سربازی سربازان فراری

سربازان فراری که از آخرین تاریخ فرار از خدمت آنان بیش از 8 سال گذشته باشد و تاکنون نیز مشغول به خدمت نشده باشند در شمول این مقررات قرار خواهند گرفت، الزم به توضیح است که مدت فرار آنان تا پایان سال 96 محاسبه می شود.
سربازان فراری که از آخرین تاریخ فرار از خدمت آنان بیش از 8 سال نگذشته باشد در صورت اشتغال ویا عدم اشتغال به خدمت ،غیبت آنان از زمان ورود به غیبت تا پایان سال 96 محاسبه خواهد شد و چنانچه از زمان ورود به غیبت آنان تا پایان سال 96 بیش از 8 سال بوده در شمول معافیت قرار خواهد گرفت.

مشمولین دوره خدمت سربازی در صورت نیاز به مشاوره نظام وظیفه ، پرسش و پاسخ در زمینه خرید خدمت سربازی قبل از شروع ؛ حین خدمت و همچنین سربازان فراری هم اکنون می توانید از خط ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در خرید خدمت سربازی

بررسی کنید

مدارک معافیت ایثارگری چیست ؟

مدارک معافیت ایثارگری چیست ؟به این مطلب امتیاز دهید آشنایی با مدارک معافیت ایثارگری سربازی…