شرایط سربازی همزمان دو برادر

سربازی همزمان دو برادر چه شرایطی دارد؟

سربازی همزمان دو برادر یکی از مهم ترین مسائل نظام وظیفه است . این مسئله ی سربازی همزمان دو برادر در سال های جاری بسیار پر طرفدار و بحث برانگیز شده است . افراد واجد شرایط سربازی خدمت وظیفه در برخی موارد با این اتفاقات مواجه می شوند . به این دلیل کسب اطلاعات در زمینه های مختلف نظام وظیفه بسیار مهم تلقی می شود . درصد زیادی از جوانان در کشور ما به دلیل مشکلات و سختی های خدمت سربازی از اعزام به خدمت گریزانند . این سال ها جوانان قبل از سن مشمولیت به دنبال راهی هستند تا بتوانند خدمت سربازی وظیفه را نروند . یا اینکه رفتن به خدمت وظیفه عمومی خود را به تاخیر بیاندازند .

اما سوال اینجاست که این راه ها ممکن خواهد بود ؟ آیا همه ی مشمولین می توانند راهی برای نرفتن به خدمت پیدا کنند ؟ راه های معافیت سربازی چیست ؟ آیا تک فرزند بودن دلیل محکم و قانونی برای گرفتن معافیت می باشد ؟ این سوالاتی است که می توانند برای همه ی شما مطرح باشد . برای رسیدن به پاسخ صحیح و درست می توانید از طریق مرکز مشاوره آویژه ، از انواع مشاوره نظام وظیفه بهره مند شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت خدمت سربازی


شرایط سربازی همزمان دو برادر

شرایط سربازی همزمان دو برادر در صورتی است که هر دو برادر در یک زمان برای خدمت سربازی اقدام کنند . بنابراین سازمان نظام وظیفه می بایست برای شرایط سربازی همزمان دو برادر  قوانینی را مطرح کرده باشد . شاید این مسئله مطرح باشد که این برادران می توانند از خدمت سربازی معاف شوند ؟ یا یکی از برادران می تواند خدمت سربازی خود را به تعویق بیندازد ؟ در مقاله های گذشته که در ارتباط با انواع معافیت ها صحبت کردیم . گفته شد که به افراد تک فرزند خانواده با شرایط خاص معافیت تعلق می گیرد .

اما شرایط سربازی همزمان دو برادر از سوی سازمان نظام وظیفه کمی متفاوت خواهد بود . در این رابطه نیز قوانین بسیاری مطرح شده است . برخی از این قوانین به تصویب رسیده است . اما متاسفانه هر ساله این قوانین با کمی تغییر و تحول همراه است . پس برای استفاده از این قانون ها به روز بودن شرط اصلی است .


بیشتر بخوانید: شرایط معاف شدن از خدمت سربازی چگونه است


چگونه معافیت سربازی همزمان دو برادر بگیریم؟

خدمت سربازی همزمان دو برادر

خدمت سربازی همزمان دو برادر می تواند کمی به تعویق بیفتد . اما چگونه ممکن خواهد بود ؟ در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم که در خدمت سربازی نظام وظیفه که به طور همزمان برای دو برادر اتفاق می افتد . تنها یکی از برادران می تواند از شانس نرفتن به خدمت سربازی استفاده کند . این در حالی است که برادر اعزام شده به خدمت دارای شرایط خاصی باشد . ما این شرایط و قوانین را در ادامه ی مقاله به طور مفصل شرح داده ایم . برای خدمت سربازی همزمان دو برادر نظام وظیفه قوانین خاص خود را وضع و تصویب کرده است . به دلیل تغییرات زیاد این قوانین مشمولین می بایست با مشاورین نظام وظیفه ی ما در ارتباط باشند . تا اطلاعات کافی در اختیارشان قرار بگیرد .

همان گونه که برای هر یک از معافیت ها ، کسری های خدمت سربازی ، گرفتن امریه ها از سازمان های مختلف قوانین بسیاری وجود دارد . به این دلیل برای استفاده از هر یک از این قوانین داشتن اطلاعات جامع و کامل الزامی می باشد  . هم چنین ارتباط با مرکز مشاوره آویژه می تواند به مشمولین کمک کند تا قبل از رسیدن به سن مشمولیت از خیلی قوانین جدید مطلع شوند . همانطور که در بالا توضیح داده شد مسئله ی مرتبط با سربازی همزمان دو برادر از موارد جدید و به روزی است که ما در اینجا به طور مفصل به آن پرداختیم . زیرا برخی بر این اعتقاد هستند که شاید برای سربازی همزمان دو برادر نظام وظیفه قانونی مبنی بر معافیت قرار گرفته باشد . ما در اینجا توضیحات کاملی در این زمینه را در اختیار مشمولین عزیز قرار داده ایم .

 


بیشتر بخوانید: شرایط معافیت خدمت سربازی چیست


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه  شرایط سربازی همزمان دو برادر با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

قانون سربازی همزمان دو برادر

قانون سربازی همزمان دو برادر در مجموعه قوانین سازمان نظام وظیفه قید شده و به آن تاکید می شود . بر اساس ماده قانون ۱۲۷ ، از مجموعه قوانین تصویبی از سوی این سازمان برای سربازی همزمان دو برادر یا برادران بیشتر شروطی قرار داده شده است . این شروط برای افراد چند برادری قابل استفاده خواهد بود . پس مشمولینی که دارای چند برادر با تفاوت سنی کم هستند این مطلب را دقیق تر بخوانند . برای بهره مندی از جزییات بیشتر این قوانین با مشاورین ما در تماس باشند .

خدمت سربازی همزمان دو برادر و شروط اصلی و مهم آن :

 • نداشتن غیبت سربازی برای برادران اعزامی به خدمت الزام است .
 • ارائه ی برگه خدمت سربازی برادر یا برادران بزرگ تر ملاک می باشد .
 • برادر کوچک تر می تواند از شرایط سربازی همزمان دو برادر استفاده کند .
 • برادر بزرگ تر نیز می تواند در شرایط خاص و با داشتن شرایط گفته شده در بالا از این نوع قانون استفاده کنند .

با داشتن شروط بالا مشمولین عزیز می توانند برای معافیت موقت به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند . اما لازم به ذکر است این مشمولین برای گرفتن معافیت موقت باید برگه ی خدمت سربازی برادر یا برادران خود را همراه داشته باشند . برای سایر مدارک نیز می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و از مدارک مورد نیاز برای اقدام خدمت سربازی وظیفه همزمان دو برادر مطلع شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سربازی


نظام وظیفه

محل خدمت سربازی همزمان دو برادر

محل خدمت سربازی همزمان دو برادر نیز برای برخی از مشمولین مانند علامت سوالی بزرگ است . اما ناگفته نماند که اگر مشمولی اعزام به خدمت بشود . برادر دوم او نیز به سن مشمولیت برسد . تا زمان اتمام  دوره ی خدمت برادر اول ، این برادر دوم می تواند از معافیت های موقت استفاده کند . پس همانطور که توضیح دادیم این قوانین نه تنها برای برادر کوچک تر ، بلکه برای برادران بزرگتر نیز ممکن است . در صورتی که تاخیر برادر بزرگتر برای رفتن به خدمت قابل قبول و قانونی بوده باشد . در این صورت برادر بزرگ ها هم می توانند از این نوع معافیت موقت بهره بگیرند .

 


بیشتر بخوانید:  آخرین اخبار خدمت سربازی


سوالات متداول

اعزام همزمان دو برادر چگونه است؟

برای اعزام همزمان دو برادر یا برادران بیشتر یکی از برادران می تواند به طور موقت از رفتن به خدمت سربازی معاف شود . برای این معافیت موقت مشمولین باید مراحل خاصی را طی کنند . تمام این مراحل و شرایط در مقاله ی بالا یه طور مفصل توضیح داده شده است .

شرایط معافیت موقت دو برادری چیست؟

شرایط این نوع معافیت به این صورت می باشد که برادران باید خدمت سربازی شان با هم تداخل داشته باشد . پس از اعزام به خدمت یکی از برادران برادر کوچک تر می تواند برای گرفتن معافیت به سازمان نظام وظیفه مراجعه کرده و به طور موقت از رفتن به خدمت سربازی معاف شود . این نوع معافیت مستلزم غایب نبودن برادری است که در حال خدمت کردن می باشد .

قانون سربازی دوقلوها چگونه است؟

برای رفتن سربازی مشمولین دو قلو نیز قوانینی موجود است . این قوانین مانند قانون دو برادری قابل اجرا بوده و یکی از برادران می تواند از این طریق معافیت موقت بگیرد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره ویژه

هدف مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره آویژه خدمات متنوعی را در زمینه معافیت سربازی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

 شرایط سربازی همزمان دو برادر

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه  شرایط سربازی همزمان دو برادر

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 78 نظر:
 1. با سلام خسته نباشید من ۲۲سالمه الان ۳ساله ک غیبت دارم برا پست کردن دفترچه خدمت برادر بزرگترمم ۲۴سالشه الان۲ساله ک از خدمت فرار کرده تازه یک هفته برگشته سرخدمت من خودم میخام دفترچه پست کنم بعد برادرم یک نامه بگیره ک درحال خدمته امکانش هست که من رو تو شهر خودم بندازن؟

  1. سلام . بله امکانش وجود دارد چون اگر دو برادر به صورت همزمان مشغول به خدمت سربازی باشند ممکن است یکی از برادر ها بتوانند در شهر محل سکونت خانواده خدمت کند.

 2. سلام وقت بخیر
  من ۱۸ سالمه و برادر بزرگتر دارم ک دوساله نظام قبول شده و بلوچستان خدمت میکنه ایا بخاطره برادرم ک نظامی هستن و هر حاله خدمت هستن من میتونم معافیت بگیرم؟

 3. سلام وقت بخیر من فرزند بزرگ خانواده هستم به علت تحصیل در سن ۲۲ سالگی بعد از فارغ التحصیل به خدمت سربازی اعزام شدم و ویک سال خدمت هستم و برادر کوچک ترم تازه به خدمت رفته است اصفهان در حال آموزشی است خودم در اصفهان خدمت میکنم میشه به خاطر اینکه دو نفر باهم در خدمت سربازی هستیم برادرم در استان اصفهان بعد از آموزشی به خدمت خود ادامه دهد

 4. سلام وقت بخیر
  من برادرم سربازه و منم میخوام دفترچه پست کنم من شنیدم در شرایطی که همزمان دو برادر سرباز باشند احتمال اینکه یه نفرشون تو شهر خودش بیفته و جود داره میخواستم بدونم اگه صحت داره برای اینکه من تو شهر خودم بیفتم باید چیکار کنم

  1. سلام برادر کوچکتر در صورت مشمول بودن و نداشتن معافیت میتواند تا زمانی که برادر بزرگتر در سربازی است اعزام به خدمت خود را به تعویق بیندازد

 5. سلام خسته نباشید من و برادر دوقلوم اردیبهشت ۱۴۰۰ اعزام شدیم الان من جکیگور خدمت میکنم و اون میرجاوه
  میتونیم یکیمون بیایم شهر خودمون
  من الان مرخصی اومدم اگه امکانش هست راهنمایی کنید

 6. سلام برادر من چهار ماهه رفته سربازی منم میتونم دفترچه ام پست کنم برم سربازی؟؟ ممنون میشم جواب بدین

 7. سلام ما دوتا داداشم دونفر در حال خدمتیم من
  یگانم تربت حیدریه اونم زابل آیا امکانش هست یکیمون بیاد شهر خودمون؟؟؟

 8. سلام من برادر بزرگترم درحال خدمت توی یه شهر دیگس اگه من برم خدمت تو شهر خودمون میفیتم چون داداشم بومی نیست؟؟ گفت:

  ۰۹۱۸۹۲۱۶۸۷۵

 9. سلام خسته نباشید
  برادر بزرگم تازه خدمت سربازی شروع کرده
  من هم باید دفتر پست کنم
  آیا میشه معافیت بگیرم
  چون ما خواهر و برادر دیگری نداریم

  1. سلام بله میتوانید اگر برادر فراری نباشد و غیبت نداشته باشد و تاریخ اعزامتان همزمان باشد میتوانید معافیت موقت بگیرید. به پلیس به علاوه ۱۰مراجعه کنید .

   1. سلام‌من‌وبرادرم‌دوقلوهستیم‌وباهم‌پست‌کردیم‌آموزشی‌هم‌پیش‌هم‌افتادیم‌ولی‌دریگان‌اودردشت‌آزادگان‌نیروزمینی‌است‌ولی‌من‌هوانیروزمسجدسلیمان‌هستم‌امکانش‌هستکپیش‌هم‌خدمت‌کنیم…

 10. سلام وقت بخیر، بنده تاریخ اعزامم ۱۴۰۰٫۲٫۱ ( اول اردیبهشت ماه) و غیبت هم ندارم . در حال حاضر بردارم سربازه، با این وجود من میتونم تاریخ اعزامو عقب بندازم ؟؟ و همچنین با قبول شدن دانشگاه در شهریور ماه معافیت تحصیلی بگیرم ؟؟

  خیلی خیلی ممنون میشم، جواب سوالمو بدید

  1. سلام.وضعیت برادر شما ربطی ندارد یک قانونی اینچنینی بود اما در اصل اجرا نمیشود
   بله با قبول شدن دانشگاه میتوانید ایست خدمت بگیرید

 11. سلام دوبرادریم که دربرج ۱۱باهم اعزام شدیم برادرم درسپاه مشهد وخودم درستادکل نیروهای مسلح درکاشان خدمت میکنم آیامیشود من انتقالی بگیرم به مشهدیا تهران واهل سبزوارهستیم باتشکرلطفاراهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت اعلام نیاز پادگان مقصد و تایید مرکز مبدا میتوانید

  2. سلام‌من‌وبرادرم‌دوقلوهستیم‌وباهم‌پست‌کردیم‌آموزشی‌هم‌پیش‌هم‌افتادیم‌ولی‌دریگان‌اودردشت‌آزادگان‌نیروزمینی‌است‌ولی‌من‌هوانیروزمسجدسلیمان‌هستم‌امکانش‌هستکپیش‌هم‌خدمت‌کنیم…

 12. سلام . من الان ۲۰ سالمه
  برادرم رفته سربازی الان . دو سال دیگه تموم میشه
  آیا من میتونم با معافیت موقت دو برادری
  دو سال بعد کنکور بدم ؟

   1. سلام‌من‌وبرادرم‌دوقلوهستیم‌وباهم‌پست‌کردیم‌آموزشی‌هم‌پیش‌هم‌افتادیم‌ولی‌دریگان‌اودردشت‌آزادگان‌نیروزمینی‌است‌ولی‌من‌هوانیروزمسجدسلیمان‌هستم‌امکانش‌هستکپیش‌هم‌خدمت‌کنیم…

 13. سلام و وقت بخیر
  ما دوتا بردار حین خدمت هستیم اون یکی بردارم ۱۲ماه خدمته من ۴ماه خدمت اون داداشتم تو سپاه گیلان تو استان خودمون خدمت میکنه من تو نیرو زمینی ارتش تو تهران خدمت میکنم میخاستم بدونم منم میتونم تو یکی از استراحت گاهیی ک واس نیرو زمنیه انتقالی بگیرم بیام استان خودم یا خیر
  ممنون

 14. سلام وقتتون بخیر .
  من فروردین ۱۴۰۰ معافیت تحصیلیم تموم میشه و امسال هم پشت کنکوری هستم کنکورم توی تیر برگزار میشه .
  برادر بزرگترم شش ماه هست رفته خدمت .
  میتوانم دوباره معافیت بگیرم؟

 15. سلام من برادم در حال خدمت است من هم الان فقط خدمتم تست ایا میتوانم معافیت خود را بگیرم

  1. سلام دوست عزیز
   شرایط معافیت با توضیح شما شامل نمیشود برای بررسی با مشاورین تماس بگیرید

 16. سلام
  من میخوام از طرح معافیت همزمانی خدمت دو برادر استفاده کنم
  کارشناس رادیولوژی هستم بعد تو این مدت میتونم طرح بیمارستانمو برم؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   ایست خدمت تا پایان خدمت برادر اول مقدور است .طبق زمان بخصوص

  2. سلام ما دو تا برادریم یکیمون زابل افتاده منم تربت حیدریه آیا امکانش هست داداشم انتفالی بگیره بیاد مشهد؟؟؟؟

 17. سلام میخواستم بدونم که اگر دو برادر در خانواده باشن برادر بزرگ تر خدمتشو تهران گذرانده باشد ممکن است که برادر کوچک تر هم خدمتشو تهران بگذراند

 18. سلام میخواستم بدونم که اگر در خانواده ای دو برادر باشد و برادر بزرگ تر خدمتشو تهران (گذرانده باشد) ممکن است که برادر کوچک تر هم خدمتشو تهران بگذراند

 19. سلام
  من برادرم سربازه و من معافیت تحصیلیم تا آخر سال تموم میشه، امکانش هست از این معافیت دو برادر استفاده کنم و بعد تموم شدن معافیت تحصیلیم در دانشگاه ثبت نام کنم؟

 20. سلام وقتتون بخیر باشه
  من یک برادر دوقلو دارم که هر دو بالای ۱۸ سال هستیم. یک مادر ۵۵ ساله و دو خواهر مجرد بزرگتر از خودمون داریم. آیا راهی هست که بتونیم معافیت بگیریم؟ یا اینکه مثلا بردارم معافت پزشکی بگیره و بعد من معافیت کفالت ؟

  1. سلام دوست عزیز
   خیر مقدور نیست برای بررسی شرایط با مشاورین تماس بگیرید

 21. سلام وقت بخیر، درسته الان میگن کسی غیبت خورده باشه بخشیده میشه چون میخوام دفترچه پست کنم فقط چند روز دیر اقدام کردم گفتن اضافه خوردی

 22. سلام وقتتون بخیر.
  ببخشید ی سوال داشتم.ممنون میشم جواب بدین.من و داداشم دوقلو هستیم تحت پوشش کمیته امداد هستیم اگر من و داداشم بعد از اموزشی دوجای متفاوت بیفتیم میتونیم انتقالی بگیریم ب شهر خودمون؟؟درضمن لیسانس پرستاری داریم.
  بعد در برگه اعزام سربازی نمیدونستم ک باید وضعیت خانواده رو بزنم تحت پوشش کمیته زدم عادی.پرسیدم میگن نمیشه ویرایش بدی….الان باید چیکار کنیم؟؟؟😢

  1. سلام دوست عزیز
   از نظام وظیفه کل برای ویرایش اقدام کنید.قبل از اعزام برای پذیرش اقدام کنید .شرایط انتقالی بسیار دشوار است

   1. سلام میخواستم بدونم که اگر دو برادر در خانواده باشن برادر بزرگ تر خدمتشو تهران گذرانده باشد ممکن است که برادر کوچک تر هم خدمتشو تهران بگذراند

 23. سلام در حال حاظر برادر بزرگ تر من سربازه و حدودا چهار ماه دیگه سربازیشو تموم میکنه من میخواستم تو این چند روزه دفترچه پست کنم چون تا یک ماهه دیگه نرم خدمت وارد اضافه خدمت میشم امکانش هست تا وقتی برادرم سرباز هست من معافیت موقت بگیرم و بعد از اینکه برادرم سربازیشو تموم کرد من دفتر چه پست کنم؟ یعنی تا اون موقع اضافه خدمت که نمیخورم؟

 24. سلام خسته نباشید.. من و برادرم دوقلوهستیم دوتامونم درحال خدمتیم من سریگان خدمتیمم من شهر خودم نیفتادم اگه داداشم شهر خودمون نیفته میتونیم یکیمون اتتقالی بگیریم برا شهرمون؟

   1. سلام من و برادرم دوقلو هستیم و جفتمون سربازیم داداشم الان اموزشیه من یگانم من میتونم برم شهرخودمون؟

 25. سلام بنده یک برادر کوچک تر از خودم که محصل هستن دارم و خودم هم الان مشمول سربازی هستم. پدرم بیماری قلبی دارن و عمل قلب انجام دادن و نمیتونن کار کنن بیمه هم ندارند باتوجه به این موارد و از کار افتادگی پدرم من میتونم معافیت کفالت پدرم را بگیرم؟

 26. سلام ما دوقلو هستیم برادر کوچک رفته و من هم کمیسیون داده ام جوابش امده من میتوانم بازهم از معافیت موقت استفاده کنم

  1. با سلام اگر هیچکدومتون غایب نباشین بله. تا زمانی که برادرتون خدمتش تموم بشه شما معافین البته باید اول روال اداریش طی بشه

 27. سلام اهل کرمان هستم هرمزگان خدمت میکنم پایه خدمتی اردیبهشت ۹۹ هستم برادر کوچکترم کرمان خدمت میکنه پایه خدمتی دیماه۹۸ هست آیا من می توانم انتقالی بگیرم برم کرمان

 28. سلام من برادر دوقلو دارم
  یه برادر بزرگترم دارم که خدمت سربازیش رو به پایان رسونده و کارت پایان خدمت داره.
  سوال اینجاست که من اگه برم سربازی برادر دوقلوم معاف میشه از خدمت یا خیر؟؟

  1. سلام
   خیر برادر شما معاف نمیشود اما میتواند تاریخ اعزام خود را تا پایان دوره خدمت شما به تعویق بیندازد.

 29. سلام تو سنندج خدمت میکنم اهل آذربایجان غربی هستم نان آور خانواده هستم پدرومادرم پیرو مریضند دوبرادر در خدمت هستم چطور میتونم انتقالی بگیرم به کی مراجعه کنم

  1. سلام
   شما باید درخواست جابجایی خود را به فرمانده پادگان و فرمانده نیروی انسانی استان محل خدمت ارائه دهید. همچنین شما میتوانید با سربازانی که در محل زندگی شما خدمت میکنند و قصد جابجایی و آمدن به شهر محل خدمت شما را دارند، برای جابجایی هماهنگ کنید و درخواستتان را به نیروی انسانی یگان ارائه دهید.

   1. سلام من برادر بزرگتر من‌الان خدمت میکنه من‌الان فقط سربازی هست ایا میشه معاف میشم

    1. سلام دوست عزیز
     شرایط معافیت با توضیح شما شامل نمیشود برای بررسی با مشاورین تماس بگیرید

   2. سلام من برادم در حال خدمت است من هم الان فقط خدمتم تست ایا میتوانم معافیت خود را بگیرم

    1. سلام دوست عزیز
     شرایط معافیت با توضیح شما شامل نمیشود برای بررسی با مشاورین تماس بگیرید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1400/7/28

پنجشنبه

1400/7/29

جمعه

1400/7/30

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید