شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی

مدارک معافیت پزشکی آکرو مگالی,شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی,قوانین معافیت پزشکی آکرو مگالی,مراحل معافیت پزشکی آکرو مگالی,مشاوره معافیت پزشکی آکرو مگالی

شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی ؟

سرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی شامل عوامل مختلف بسیاری است . به صورت کلی در شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی سطوح مختلفی وجود دارد . ممکن است برخی از سطوح این بیماری صرفا موجب معافیت پزشکی موقت شوند . ما در مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه دانش بر این باوریم که نکات بسیار مهمی پیرامون شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی وجود دارد . از این رو اطلاع از شرایط معافیت پزشکی می تواند بسیار مهم تلفی شود . نکته دیگری که در زمینه شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی مهم تلقی می شود این است که بیماری تا چه حد موجب جلو گیری از عملکرد روزانه فرد می شود .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اطلاع از شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی بیسیار مهم است

برای این منظور مشاوران حرفه ای مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه و مشاوره معافیت پزشکی می توانند شما را در مورد شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی ، که در برخی موارد بسیار پیچیده نیز می شود ، راهنمایی کنند . برای اطلاع از شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی می توانید تنها از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: قوانین معافیت پزشکیبرای اطلاعات از سایر بیماری های مشمول معافیت پزشکی بیماری های غدد مترشحه داخلی کلیک کنید


شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی,مدارک معافیت پزشکی آکرو مگالی,قوانین معافیت پزشکی آکرو مگالی,مراحل معافیت پزشکی آکرو مگالی,مشاوره معافیت پزشکی آکرو مگالی

شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی : بیماری آکرو مگالی چیست ؟

افراد در بازه های زمانی مختلف ، ممکن است دچار بیماری های زیادی شوند . یکی از بماری های مهم و شایع در انسان ها بیماری آکرو مگالی می باشد . این بیماری به دلیل ترشح بیش از حد هورمون رشد در خون افراد به وجود می آید . هورمون رشد در افراد به وسیله غده هیپوفیز که در قاعده مغز قرار دارد و درداخل جریان خود در بدن ترشح می شود .

جریان و گردش خون ، هورمون رشد را به سایر نقاط بدن انتقال می دهد . در نوزادان و کودکان این هورمون رشد باعث تحریک رشد و نمو کودک می شود . در افراد بزرگسال بر تعادل انرژی بدن و قوای عضلانی و سالم ماندن استخوان ها اثر می گذارد .ترشح بیش از حد این هورمون در بدن منجر به ایجاد بیماری آکرو مگالی در افراد انسانی می شود . آکرو مگالی بیشتر در مردان و زنان میانسال ایجاد می شود .

افراد مشمول خدمت سربازی که دچار بیماری آکرو مگالی هستند می توانند از شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی استفاده نمایند .


بیشتر بخوانید: مدارک معافیت پزشکی


شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی : تاریخچه بیماری آکرو مگالی

بیماری آکرو مگالی یک بیماری مهم و شایع در زنان و مردان میانسال می باشد . این بیماری از بیماری های نادر می باشد . که در اثر رشد بیش از حد هورمون رشد در افراد متفاوت ایجاد می شود . تعدا افرادی که هر ساله به این بیماری مبتلا می شوند خیلی زیاد نیست . حدوداً می توان گفت هر ساله به ازای هر یک میلیون نفر ۴ نفر به این بیماری مبتلا می شوند .

عامل ایجاد بیماری آکرومگالی اصولا و معمولا یک توده غیر سرطانی در غده هیپوفیز می باشد . این تومور مقدار بسیار زیادی هورمون رشد را در بدن افراد انسانی تولید می نماید .

اگر شما یکی از افرادی هستید که به این بیماری مبتلا می باشید ، می توانید از شرایط معافیت پزشکی آکرومگالی استفاده نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در زمینه شرایط معافیت پزشکی آکرومگالی می توانید با مشاوران مرکز آویژه دانش تماس حاصل نمایید .

مدارک معافیت پزشکی آکرو مگالی,شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی,قوانین معافیت پزشکی آکرو مگالی,مراحل معافیت پزشکی آکرو مگالی,مشاوره معافیت پزشکی آکرو مگالی


بیشتر بخوانید: روند رسیدگی به معافیت پزشکی


شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی : علائم بیماری آکرو مگالی

هر بیماری که در انسان ایجاد می شود ، با استفاده از علائم مختلفی شناسایی شود . یعنی هر بیماری علائم و نشانه های خاص خود را دارد . بیماری آکرو مگالی نیز شامل یکسری علائم مختص خود می باشد . اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که علائم این بیماری در افراد مختلف ، متفاوت می باشد . ولی این علائم و نشانه ها اکثراً درمان پذیر هستند . برخی از علائم بیماری آکرو مگالی در پایین آورده شده است .

خستگی

خواب آلودگی

افزایش میزان و سطح هورمون رشد فرد

افزایش سطح رشد دست ها و پاها

تغییر وضعیت چهره افراد

برجستگی های غیرمعمولی در چانه و فک و صورت

عرق کردن

سردرد

فشار و درد دست ها

ناتوانی جنسی

افراد مشمول خدمت سربازی می توانند از در صورت مبتلا بودن به این بیماری از معافیت استفاده نمایند . شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی بسیار متفاوت و متنوع می باشد . برای آشنایی و راهنمایی بیشتر می توانید با مشاوران مرکز آویژه دانش تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید: چه کسانی می توانند معافیت پزشکی نظام وظیفه بگیرند


مدارک معافیت پزشکی آکرو مگالی,شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی,قوانین معافیت پزشکی آکرو مگالی,مراحل معافیت پزشکی آکرو مگالی,مشاوره معافیت پزشکی آکرو مگالی

شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی : راه های درمان بیماری آکرو مگالی

هر بیماری که در فرد وجود دارد ، یحتمل راه ها و روش هایی برای درمان وجود دارد . آکرو مگالی نیز یک بیماری شایع و مهم می باشد . اما به هر حال راه هایی برای درمان و کنترل این بیماری وجود دارد . حتما شما هم می خواهید بدانید که آکرو مگالی چگونه درمان می شود ؟ راه های درمان و کنترل بیماری آکرو مگالی چیست ؟ هدف اصلی از درمان بیماری آکرو مگالی این است که میزان هورمون رشد را به مقدار طبیعی خود برسانیم . بزار درمان این بیماری ممکن است عمل جراحی ، پرتو درمانی غده هیپوفیز ، داروها و یا ترکیبی از این چند روش باشد .

اگر دلیل بیماری آکرو مگالی تومور غده هیپوفیز باشد ، اولین گام این است که به عمل جراحی برای خارج کردن تومور بردارید . در بعضی موارد برداشتن تومور بسیار مشکل می باشد . به همین دلیل از درمان های کمکی برای طبیعی شدن میزان سطح هورمون رشد استفاده می کنند . اگر عمل جراحی در فرد باعث طبیعی شدن سطح هورمون رشد نشد ، می توان از پرتو درمانی و دارو درمانی استفاده کنید . باید گفت داروهایی که برای درمان پرتو درمانی استفاده می شوند ، اثرات دائمی ندارند . اگر عمل جراحی و پرتو درمانی میزان هورمون رشد را کاهش ندهند و پایین نیاورند ، الزامی است که استفاده از داروها تا پایان عمر ادامه پیدا کند .

افراد مشمول خدمتی که به بیماری آکرو مگالی مبتلا می باشند می توانند از شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی استفاده نمایند و از اعزام به خدمت معاف شوند . برای راهنمایی بیشتر با مشاوران مرکز آویژه دانش تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید: نحوه دریافت معافیت پزشکی


شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی

طبق قوانین نظام وظیفه با توجه به مطالب گفته در صورتی که احتمال وجود این بیماری آکرو مگالی در بدن شما وجود دارد . شما می توانید برای معافیت پزشکی اقدام کنید . در این مسیر می تواندی برای کسب اطلاعات جامع پیرامون شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی از مشاوران خبره مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه دانش بهره ببرید . برای این کار می توانید با شماره گیری تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تلفنی ثابت با مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: مشاوره نظام وظیفه


مدارک معافیت پزشکی آکرو مگالی,شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی,قوانین معافیت پزشکی آکرو مگالی,مراحل معافیت پزشکی آکرو مگالی,مشاوره معافیت پزشکی آکرو مگالی

خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره معافیت پزشکی – مشاوره نظام وظیفه:

 1. معافیت پزشکی بیماریهای عمومی
 2. معافیت پزشکی بیماریهای چشم و عوارض بینایی
 3. معافیت پزشکی جراحی مغز و اعصاب
 4. معافیت پزشکی بیماریهای ریه و قفسه صدری
 5. معافیت پزشکی بیماریهای فک و دهان و دندان
 6. معافیت پزشکی گوش و حلق و بینی
 7. معافیت پزشکی بیماریهای قلب و عروق
 8. معافیت پزشکی بیماریهای غدد مترشحه و داخلی
 9. معافیت پزشکی پوست و بافتهای زیر پوست
 10. معافیت پزشکی داخلی مغز و اعصاب ( نورولوژی )
 11. معافیت پزشکی اعصاب و روان
 12. معافیت پزشکی بیماری های استخوان ( اسکلت )
 13. معافیت پزشکی شکم و دستگاه گوارش و جراحی عمومی
 14. معافیت پزشکی خون و انکولوژی ( بدخیمی ها )
 15. معافیت پزشکی دستگاه ادراری و تناسلی
 16. معافیت پزشکیروماتولوژی وبافت همبند
 17. معافیت پزشکی بیماری های عفونی

برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنیآویژه دانش تماس بگیرید:

در سراسر کشور با تلفن ثابت بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت پزشکی آکرو مگالی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1399/12/18

سه شنبه

1399/12/19

چهارشنبه

1399/12/20

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید