شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

شرایط پذیرش علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی به چه صورت است ؟ آیا این مرکز آموزشی برای پذیرش در سیستم تحصیلی خود شرایط خاصی را در نظر گرفته است ؟ برای ورود به این دانشگاه چه مدارکی لازم است ؟ ضوابط حاکم بر سیستم آموزشی این مرکز چیست ؟ و ده ها سوال رایج دیگری که ممکن است شما از خود و یا دیگران بپرسید . ما اینجاییم که شما را مطلع کنیم و به سوالات شما پاسخ گو باشیم . شرایط پذیرش بدون کنکور علمی‌ کاربردی نیز خالی از قاعده و قانون نیست ، دانشگاه جامع علمی کاربردی همانند هر دانشگاه دیگری شرایط خاص خود را دارد .

شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی به دو دسته شرایط عمومی و شرایط خصوصی تقسیم می شود که در ادامه به طور جداگانه به هر یک خواهیم پرداخت . در ابتدا به طور مختصر توضیح می دهیم که دانشگاه علمی‌ کاربردی در مقاطع کاردانی بدون کنکور و کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد‌ . اما در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی چند سالی است که دانشجو جذب نمی کند ‌‌.

شرایط پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه ورودی می گیرد . که در ادامه به صورت جزئی تر بیان خواهیم کرد‌ . داوطلبان باید با اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد سایت سازمان سنجش شوند . سپس با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و مطالعه دقیق آن از شرایط پذیرش دانشگاه مطلع شوند‌ . اگر داوطبان شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی را به طور کامل داشته باشند . آنگاه مجاز به ثبت نام می باشند . همان طور که گفته شد شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی دو نوع است .

شرایط عمومی :

۱ _  اعتقاد داشتن به دین اسلام یا یکی از دین های مورد قبول جمهوری اسلامی ایران

۲ _ عدم دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران

۳ _ متناسب بودن وضعیت جسمی داوطلب با رشته ای که میخواهد انتخاب کند

۴ _ نداشتن مورد اخلاقی خاص در دوران تحصیل یا اشتغال

۵ _  عضویت نداشتن در گروه های مخالف جهموری اسلامی ایران

و اما شرایط  پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی به طور خصوصی شامل : داشتن مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم یا سه ساله متوسطه نظری یا دیپلم کار و دانش یا فنی و حرفه ای برای ثبت نام در مقطع کاردانی علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی مورد تائید وازرت علوم تحقیقات جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی علمی کاربردی ، آقایان نباید مشکل نظام وظیفه داشته باشند و موارد دیگری که در دفترچه ثبت نام ذکر شده است .

در صورت وجود هر نوع سوال در موارد زیر میتوانید با ما تماس بگیرید

 • لیست رشته های علمی کاربردی    
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • سایت ثبت نام علمی کاربردی
 • دفترچه کارشناسی علمی کاربردی مهر ۹۸
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


مشاوره تلفنی شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی چه کمکی به داوطلبان می کند و یا این مرکز مشاوره تحصیلی در چه زمینه هایی و تا چه حد شفاف سازی و راهنمایی میکند ؟ برای پاسخ سوال های خود با ما همراه باشید . مشاوره تلفنی پذیرش علمی کاربردی در مرحله اول ممکن است راهی ساده تر برای آن دسته از افرادی باشد که به هر دلیلی امکان مطالعه دفترچه ثبت نام را ندارند‌ .

از این رو مشاوره تلفنی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی را به طور کامل و دقیق در اختیار داوطبان قرار می دهد . این مرکز مشاوره سازمان دهی شده است . که همه روزه حتی در ایام تعطیل راه را برای مراجعین خود هموار سازد ‌. دایره اطلاع رسانی این مرکز مشاوره نه تنها در مورد شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی بلکه در باب تمامی قوانین و ضوابط موجود در این نظام آموزشی می باشد . پس حتی اگر تمام طول روز هم درگیر مسائل و روزمرگی های خود هستید .

می توانید در ساعات پایانی روز با مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی آویژه تماس برقرار کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید . سپس داوطبان می توانند لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی را مطالعه کنند و در مقطع کاردانی یا کارشناسی ، در مهر ماه و یا با دانلود دفترچه علمی کاربردی بهمن ماه ، کد رشته های خود را انتخاب نمایند . داوطلبان توجه داشته باشند که تمامی کد رشته های انتخابی ِآن ها باید جزء یکی از چهار گروه صنعت ، کشاورزی ، مدیریت خدمات اجتماعی و یا فرهنگ و هنر باشد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به جزییات شهرها


مشاوره تلفنی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تلفنی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی فرصت مناسبی است که داوطلبان بتوانند با دغدغه کمتری به انجام سلسله مراتب کاری دانشگاه خود بپردازند . افراد بسیاری هستند که به خاطر مشکلاتی نظیر عدم وقت کافی ، نداشتن آگاهی لازم در زمینه تحصیلی ، عدم امکان مراجعه حضوری به مرکز آموزشی و یا نداشتن شرایط مناسب برای حضور در کلاس های خود ، قید ادامه تحصیل را می زنند . مرکز مشاوره تلفنی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی تمامی شرایط لازم جهت انتخاب رشته را تنها با تماس تلفنی در اختیار شما می گذراد . علاوه بر این داوطلبان را به صورت حرفه ای در تعیین رشته تحصیلی مناسب با شغل و یا آینده شغلی آن ها را راهنمایی می کنند .

خب می دانید با توجه به گستردگی رشته های علمی کاربردی در شاخه های نظری ، فنی حرفه و حرفه ای  ، کار و دانش و حتی رشته های پیراپزشکی و در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی شما برای انتخابی درست نیازمند یک مشاور و راهنمای کاردان می باشید . دانشگاه علمی کاربردی نیز در همین راستا با قرار دادن مرکز مشاوره تحصیلی شما را تا حد امکان در کاهش اتلاف وقت و صرف هزینه یاری کرده ‌است . علاوه بر مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی برای دانشجویان خود سامانه آموزشی ارائه کرده است . این سامانه آموزشی ، سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی است . دانشجویان می توانند با ورود به این سامانه آموزشی تمام کارهای خود ، شامل انتخاب واحد ، پرداخت شهریه ، تسویه حساب و دیگر امور مرتبط با تحصیل خود را به راحتی و بدون مراجعه حضوری انجام بدهند ‌ .

مشاوره-تحصیلی-دکتری-آویژه-دانش,شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مرکز مشاوره شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی

مرکز مشاوره شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی آویژه اقداماتی مانند : ظرفیت جذب دانشجو در هر رشته ، تاثیر سهمیه های مختلف ، چگونگی یک انتخاب رشته مناسب و درست را انجام می دهد ‌ .خب همه ما میدانیم مهم ترین مرحله در ورود به دانشگاه انتخاب یک رشته مناسب با توانایی ، استعداد ، آینده شغلی و بسیاری از شرایط خاص هر شخصی می باشد . پس بهتر است با انتخاب بدون شناخت و عدم اطلاعات کافی ، فرصت طلایی تحصیل در رشته ای خوب و کار آمد را از خود دریغ نکنیم ، مرکز مشاوره شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی آویژه این امکان را به شما می دهد که در هر زمان و هرجایی از کشور بتوانید به راحتی از مشاوره این مرکز متخصص بهره مند شوید .

خب در انتخاب رشته یکی از مهمترین نکات توجه به رشته های مورد علاقه داوطلبان است ، که باید با مشاور خود در میان بگذارید تا رشته های مورد علاقه شما را در اولویت لیست کد رشته های انتخاب شده قرار بدهند . ممکن است همه متقاضیان اطلاعات کافی و صحیح را برای یک انتخاب رشته مناسب نداشته باشند . و یا شرایط مراجعه حضوری به دفاتر مشاوره را ندارند‌ . مرکز مشاوره تلفنی آویژه فرصتی است برای تمامی داوطلبان که بتوانند به صورت یکسان از سهمیه مشاوره دانشگاه علمی کاربردی برخودار باشند .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مرکز مشاوره تلفنی شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی آویژه

مرکز مشاوره تلفنی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی آویژه با کادر مجرب خود توانسته خدمات تلفنی خود را به بهترین نحو ارائه دهد . چه بسا افرادی که به دلیل انتخابی نا درست و بدون شناخت ، و یا مشاوره گرفتن از افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند . و تنها با توجه به اطلاعات محدود و یا سلیقه شخصی خود و القای نظرات شخصی به دیگران ، باعث شده اند که بعضی از دانشجویان در رشته تحصیلی قدم بردارند که نه تنها با علایق آن ها سازگار نیست . بلکه با استعداد و توانایی و یا آینده شغلی آن ها هم خوانی ندارد .

همین امر باعث صدمات زیادی در زمینه تحصیلی می شود ‌. شاید همه ما شاهد بوده ایم که افراد بسیاری به همین دلایل و انتخابی اشتباه مجبور به تغییر رشته ، انصراف و یا به پایان رساندن رشته ای شده اند که برای آن ها هیچ لذت و موفقییتی را به همراه نداشته . مرکز مشاوره تلفنی شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی آویژه در راستای آینده ای بهتر در زمینه تحصیلی دانشجویان خود تمامی اطلاعات ، تجارب ، و تخصص نیرو های خود را به کار گرفته است . تا هر ساله شاهد تربیت دانشجویانی موفق ، متخصص ، و کاردان در عرصه آموزشی خود باشد‌ .

در صورت وجود هر نوع سوال در موارد زیر میتوانید با ما تماس بگیرید

 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • سیستم پاسخگویی سازمان سنجش
 • کارنامه سنجش
 • کنکور ارشد سازمان سنجش
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • سوالات متداول دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی

شما هم می توانید با اختصاص دادن زمان کوتاهی از وقت خود و تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ، نه تنها در امر انتخاب رشته ، بلکه در تمامی موارد تحصیلی خود با شفاف سازی و راهنمایی های کارشناسانه پیش بروید ، علاوه بر مرکز مشاوره آویژه ، سامانه آموزشی دانشگاه علمی کاربردی باعث شده که تحصیل در این دانشگاه به راحت ترین شکل و با صرف کمترین زمان و هزینه در مراحل تحصیل باشد . چرا که سامانه هم آوا علمی کاربردی در زمینه های ، انتخاب واحد ، پرداخت شهریه ، و دیگر امور دانشجویی  تحصیل را برای دانشجویان خود ساده و راحت تر کرده است . پس بهتر است پیش از هر اقدام خود سرانه ای با مرکز مشاوره تلفنی آیژه تماس بگیرید.

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1399/11/8

پنجشنبه

1399/11/9

جمعه

1399/11/10

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید