اعلام اسامی چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۹۶

انتخاب رشته‌ کنکور سراسری

در صورتی که در انتخاب رشته ؛ دانشگاه هایی با شرایط خاص را برگزیدید ، اسامی چندبرابر ظرفیت این دانشگاه ها امروز شنبه ۴ شهریور اعلام می شود .

منظور از دانشگاه خاص ؛ دانشگاه های زیر می باشد :
دانشگاه های شهید مطهری، مذاهب اسلامی، شاهد، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، علوم‌ پزشکی بقیه‌الله، دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه‌ طباطبائی ، دانشکده غیرانتفاعی رفاه، دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) – مشهد و کلیه کدرشته‌های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران

:: نتایج رشته های دارای شرایط خاص در آزمون سراسری سال ۹۶ اعلام شد ::

جهت مشاهده نتایج روز تصویر زیر کلیک فرمایید  

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۹۶ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نتایج دانشگاه خاص کنکور سراسری

 


جهت مشاهده و دریافت نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۸ کلیک نمایید 


با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان گرامی، بدین‌وسیله به اطلاع علاقه ­مندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاصدانشگاهها و موسسات آموزش عالی فوق‌الذکر که در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی، یک و یا چندکدرشته از دانشگاههای مذکور را در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود انتخاب نموده‌اند، می‌رساند که فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابرظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی از بین داوطلبانی که کدرشته محل‌های موسسات مذکور را انتخاب نموده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده‌اند، با رعایت تقدم انتخاب رشته در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org درج گردیده است. لذا توجه آن دسته از داوطلبانی را که در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دانشگاههای فوق قرار گرفته‌اند، به نکات ذیل معطوف می‌دارد:

الف) در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام خواهند شد که برابر برنامه زمانی در مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش به شرح مندرج در این اطلاعیه شرکت نموده و دراین مرحله موفق شوند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیأت‌مرکزی گزینش ذیربط تائید شده و ضوابط انتخاب‌رشته فوق را رعایت نموده و همچنین حدنصاب نمره‌ علمی نهایی برای هر رشته را نیز کسب نمایند، لازم به توضیح است که اسامی پذیرفته‌شدگان نهائی این دانشگاهها به همراه نتایج سایر رشته‌های متمرکز آزمون‌ سراسری اعلام خواهد ‌شد.
ب) معرفی داوطلبان به عنوان چند برابر ظرفیت، به منزله قبولی نمی‌باشد و کلیه‌ معرفی‌‌شدگان‌ لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ گزینش‌ در تاریخهای‌ مقرر به‌ آدرس‌ تعیین‌ شده‌ از طرف مؤسسات در این اطلاعیه مراجعه‌ نمایند. داوطلب ممکن است به یک و یا دو مؤسسه معرفی شده­باشد، لذا داوطلبانی که به دو مؤسسه معرفی شده‌اند در صورت تمایل می‌توانند به یک مؤسسه و یا هر دو برای انجام مراحل مختلف گزینش مراجعه نماید. بدیهی‌ است‌ عدم‌ مراجعه‌ داوطلبان‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ گزینش در هر مورد معرفی‌ به‌ منزله‌ انصراف‌ قطعی‌ از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌های‌ ذیربط آن مؤسسه تلقی‌ خواهد شد و وضعیت داوطلب در اولویتهای بعدی وی بررسی­ خواهد ­شد. ضمناً در ستون نتیجه کارنامه نهائی در مقابل کدرشته مربوطه آنان عدد یک (۱) به منزله عدم داشتن شرایط گزینش درج می‌گردد.
ج) داوطلبانی که نسبت به انتخاب یک یا چند کدرشته محل از مؤسسات دارای شرایط خاص مندرج در این اطلاعیه اقدام نموده ولی در این مرحله معرفی نشده‌اند، یا شانس قبولی در اولویتهای بالاتر از کدهای مربوط به این رشته‌های شرایط خاص را دارا می‌باشند یا فاقد حداقل نمره معرفی در این مرحله می‌باشند. دلیل عدم معرفی آنان در این مقطع در کارنامه نتایج نهایی مشخص خواهد شد.
د) بنا به دلایل متفاوت (اعم از نمره علمی و ترتیب اولویت انتخاب رشته داوطلب و یا عدم رعایت استان بومی و…)هیچگونه اعتراضی در این مرحله از اعلام نتایج از سوی داوطلبان پذیرفته نمی‌باشد و پس از اعلام نتایج نهائی، در مهر ماه، برای کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ که نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود در سایت این سازمان در زمان مقرر اقدام نموده‌اند، کارنامه نتیجه نهایی تهیه و قابل رؤیت و بهره‌برداری خواهد بود، در صورتی که پس از دریافت کارنامه نسبت به آن اعتراض داشته باشید می‌توانید به استناد پرینت کارنامه نتیجه نهائی در موعد مقرر با دلیل اعتراض خود را مطرح نمائید، در این مرحله هیچگونه اعتراضی پذیرفته نمی‌باشد.
 برنامه زمانی، نحوه مراجعه و مدارک لازم برای هریک از موسسات:
۱- معرفی‌‌شدگان‌ رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری اعلام گردیده‌، لازم ‌است‌ با مراجعه به سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه شهیدمطهری به آدرس www.golestan.motahari.ac.ir و تکمیل اطلاعات لازم و مطالعه اطلاعیه مربوط نسبت به ثبت‌نام و تعیین زمان مصاحبه، مکان و مدارک لازم اقدام نمایند. مکانهای مراجعه به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
الف‌- خواهران- مشهد-  بلوار۱۷ شهریورـ۱۷ شهریورجنوبی۲- جنب پمپ‌بنزین دانشگاه شهیدمطهری. تلفن: ۳۳۴۱۹۴۴۴-۳۳۴۱۸۲۵۶ (کد۰۵۱)
ب‌- برادران- مشهد ـ خیابان دکتربهشتی- بهشتی ۳۶ پلاک ۱۰۷-دانشگاه شهیدمطهری تلفن: ۳۸۴۷۶۰۲۱-۳۸۴۷۶۰۲۰ (کد ۰۵۱)
ج- خواهران- ‌یزد – بلوار آزادگان – به طرف ‌فرودگاه – دانشگاه ‌شهید مطهری. تلفن: ۳۷۲۲۲۸۵۵ – ۳۷۲۲۵۴۰۰ –  ۳۷۲۱۴۶۸۸ (کد ۰۳۵)
د- برادران- زاهدان- خیابان دانشگاه- دانشگاه ۱۱- دانشگاه شهید مطهری. تلفن:۳۳۴۳۳۲۲۳- ۳۳۴۱۶۶۱۸-۳۳۴۲۶۹۷۳ (کد ۰۵۴)
هـ- برادران- تهران- میدان بهارستان- مدرسه عالی شهیدمطهری. تلفن: ۳۳۵۱۳۱۵۵-۳۳۱۳۸۴۸۹ – ۳۳۵۶۸۷۸۷ (کد ۰۲۱)
و- خواهران-‏ تهران- میدان بهارستان- خیابان مصطفی خمینی –نرسیده به چهارراه سرچشمه- انتهای کوچه صیرفی پور- دانشگاه شهیدمطهری. تلفن:۳۳۹۶۳۳۰۰- ۳۳۹۱۶۱۲۴ – ۳۳۱۱۲۹۲۶ (کد ۰۲۱)
۲- معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه مذاهب اسلامی در مراکز آموزشی (تهران- بندرعباس- سنندج- زاهدان):
داوطلبانی که در ردیف معرفی‏شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه ‌مذاهب اسلامی قرارگرفته‌اند، لازم است برای انجام مراحل مختلف گزینش و آزمون ‌شفاهی با دردست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۱ مراجعه نمایند. مدارک مورد نیاز: ۱-همراه‌ داشتن اصل‌شناسنامه عکسدار و دو سری روگرفت از تمام صفحات. ۲- اصل کارت ملی و رو گرفت آن ۳- دو قطعه عکس ۴×۳ جدید پشت‌نویسی شده. ۴- اصل مدرک و یا گواهی تایید‌ شده پایان دوره پیش‌دانشگاهی و گواهی دوره سه ‌ساله‌ دیپلم و‌ همچنین ریز نمرات ‌دوره سه ساله و پیش‌دانشگاهی و یا دیپلم (نظام ‌قدیم) و کارنامه ‌تحصیلی چهارساله ‌دوره‌ دبیرستان. ۵-اصل گواهی تائید ‌شده مبنی ‌بر اعلام معدل‌ کل (نظام قدیم و جدید). ۶- اصل و تصویر دفترچه آماده به خدمت یا گواهی دال بر وضعیت نظام وظیفه (برای برادران). ۷- داوطلبان ایثارگر و آزاده در هنگام مراجعه باید معرفی نامه از بنیاد جانبازان، بنیاد شهید، نیروی مقاومت بسیج و یا ستاد امورآزادگان به همراه داشته باشند.
تذکرات: ۱- آزمون شفاهی شامل مواد امتحانی فرهنگ و معارف اسلامی، قرائت و ترجمه قرآن کریم، احکام و اطلاعات عمومی خواهد بود.۲-داوطلبان گرامی می‌بایست پرسشنامه فردی دوره مذکور را از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه پرینت گرفته و بعداز تکمیل، آن را در روز مصاحبه ارائه نمایند.۳- عدم شرکت در آزمون شفاهی به منزله انصراف از ادامه مراحل پذیرش تلقی شده و هیچگونه حقی برای داوطلب باقی نمی‌ماند.
جدول شماره ۱- برنامه زمان بندی شرکت در مصاحبه معرفی‌شدگان دانشگاه مذاهب اسلامی
مراکز آموزشی
جنس
زمان ۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر
مکان انجام آزمون شفاهی
سنندج
خواهران
شنبه ۹۶/۶/۱۱
سنندج – بلوار آزادگان – روبروی استادیوم ورزشی ۲۲ گلان
برادران
یکشنبه ۹۶/۶/۱۲
زاهدان
خواهران
شنبه ۹۶/۶/۱۱
زاهدان – بلوار پرستار – دانشگاه مذاهب اسلامی
برادران
یکشنبه ۹۶/۶/۱۲
تهران
خواهران
شنبه ۹۶/۶/۱۱
تهران- خیابان انقلاب- بین چهارراه ولیعصر و پل کالج-کوچه شهید سعید- پلاک ۵۱
برادران
یکشنبه ۹۶/۶/۱۲
تهران- خیابان انقلاب- خیابان فلسطین جنوبی- خیابان روانمهر- پلاک۳
بندرعباس
خواهران
شنبه ۹۶/۶/۱۱
بندرعباس-بلوارامام خمینی(ره) بین میدان شهدا و سه راه دلگشا کوچه شهید رمضان حمزه
برادران
یکشنبه ۹۶/۶/۱۲
۳- معرفی ‌شدگان رشته‌های ‌تحصیلی دانشگاه شاهد تهران:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های ‌تحصیلی دانشگاه‌ شاهد تهران اعلام گردیده، به اطلاع می­رساند زمان انجام‌ مراحل مختلف مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های‌عمومی داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۶/۸ لغایت شنبه مورخ ۹۶/۶/۱۱ تعیین گردیده است. ضمناً برنامه تکمیلی، مکان و زمان‌بندی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در سایت دانشگاه به آدرس: www.shahed.ac.ir  اعلام خواهد شد و داوطلبان لازم ‌است‌ برای اطلاعات تکمیلی به سایت دانشگاه مراجعه نمایند.
۴- معرفی ‌شدگان‌ رشته کارشناسی و کارشناسی‌ارشد علوم قضایی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته‌های مذکور در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری اعلام گردیده‌، لازم ‌است‌ برای اطلاع از تاریخ مصاحبه و دریافت فرم‌ها و مدارک لازم جهت انجام مراحل گزینش به سایت دانشگاه به آدرس: www.ujsas.ac.ir  مراجعه نمایند.
۵ – معرفی ‌شدگان رشته‌ مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی ‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه با در دست داشتن مدارک لازم شامل: اصل شناسنامه عکسدار و اصل کارت ملی – زمان مراجعه ساعت ۹:۰۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۶/۶/۱۲ – آدرس : تهران- خیابان شهید بهشتی-خیابان خالد اسلامبولی- خ هفتم بخارست- شماره ۱۴ طبقه اول موسسه آموزش عالی بیمه اکو حوزه ریاست. چنانچه داوطلبان مدارکی دال بر گذراندن آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی نظیر تافل و آیلتس دارند، مستندات مربوطه را به همراه داشته باشند.
۶ – معرفی ‌شدگان رشته‌ دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و آزمون با دردست داشتن مدارک لازم شامل: اصل شناسنامه عکسدار، اصل کارت ملی، کپی دیپلم، کارنامه آزمون سراسری و گواهی مدال المپیاد کشوری و جهانی در صورت وجود، صبح روز سه شنبه مورخ ۹۶/۶/۷ به پردیس علوم، طبقه دوم دفتر ریاست به آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، پردیس علوم دانشگاه تهران مراجعه نمایند.
۷- معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه تهران:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه اعلام گردیده، لازم است برای اطلاع از زمان و مکان و مدارک لازم برای مصاحبه عمومی از تاریخ یکشنبه ۹۶/۶/۵ به سایت دانشگاه به آدرس: www.refah.ac.ir  مراجعه نمایند. عدم شرکت در مراحل مصاحبه عمومی، به منزله انصراف از گزینش در رشته­های معرفی شده این دانشکده می­باشد. دانشکده فاقد هر گونه امکانات خوابگاهی می‌باشد. آدرس: تهران – میدان بهارستان- ظلع شرقی مجلس- خیابان علامه شریف رضی- ابتدای خیابان مردم- دانشکده رفاه تلفن: ۳۵۰۷۴۲۵۱-۳۳۵۲۱۷۷۶ – ۰۲۱
۸ – معرفی‌‌شدگان رشته‌‌های تحصیلی دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج):
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های‌ تحصیلی دانشگاه فوق اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف گزینش با دردست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۲ مراجعه نمایند. مدارک لازم شامل: ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ – یک سری اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خود، پدر و مادر و در صورت تأهل همسر داوطلب (کپی تمام صفحات) – اصل و کپی مدرک تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه- ریز نمرات دیپلم و پیش‌دانشگاهی (یک سری کپی) – مدرک مشخص کننده وضعیت نظام ‌وظیفه جهت برادران (یک سری کپی) – گواهی عضویت در بسیج، سوابق ایثارگری و … در صورت دارا بودن. تذکر: با توجه به لزوم اسکن مدارک کلیه کپی‌ها در برگه قطع A4 گرفته شود.
آدرس مراجعه: تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیخ‌بهایی جنوبی – کوچه شهید نصرتی- ساختمان دانشکده‌ها دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج).
نکات مهم: ۱- با توجه به انجام معاینات استخدامی، داوطلبین در صبح روز مراجعه حتماً ناشتا (حداقل ۱۰ ساعت) باشند. ۲- در صورت ضرورت، هر داوطلب می‌تواند فقط حداکثر یک نفر همراه داشته باشد. ۳- مدت زمان انجام سیر مراحل گزینش از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ می‌باشد. ۴- عدم حضور داوطلب در روز مشخص شده به منزله انصراف تلقی گردیده و پس از تاریخ اعلام شده، دانشگاه هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. تلفن تماس: ۹-۸۲۴۸۳۶۱۸- ۰۲۱ و ۸۲۴۸۳۱۳۱ -۰۲۱ ضمناً داوطلبان لازم ‌است‌ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس: www.bmsu.ac.ir  مراجعه نمایند.
جدول شماره ۲- برنامه زمان بندی شرکت در مصاحبه معرفی‌شدگان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)
حرف ابتدای نام خانوادگی داوطلب
روز و ساعت مراجعه روز و تاریخ
الف  تا  د
دوشنبه ۶ شهریور – ۷ صبح
ذ  تا  ف
سه شنبه ۷ شهریور – ۷ صبح
ق  تا  ی
چهارشنبه ۸ شهریور – ۷ صبح
۹ – معرفی‌‌شدگان رشته‌‌ تحصیلی داروسازی بورسیه ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج):
 داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ داروسازی بورسیه ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم‌ پزشکی بقیه‌الله اعلام گردیده، لازم است در روز سه‌شنبه تاریخ ۹۶/۶/۷ برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و گزینش با در دست داشتن مدارک لازم شامل: ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ (در سال جاری گرفته شده باشد)- اصل و سه سری کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه عکس­دار خود، سه سری کپی تمام صفحات شناسنامه پدر و مادر – اصل و سه سری کپی مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه یا گواهی موقت پایان دوره متوسطه یا ریز نمرات پایان دوره متوسطه  – اصل و سه سری کپی مدرک تحصیلی یا گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش‌دانشگاهی– اصل و روگرفت مدرک نظام ‌وظیفه (گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی یا دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی یا گواهی اشتغال به خدمت سربازی یا کارت پایان خدمت)– ارائه اصل گذرنامه (در صورت دارا بودن)- روگرفت برگ انتخاب رشته کامل شده – ارائه برگ قبولی سازمان سنجش- مشخصات بستگان (پدر، مادر، برادران، خواهران، پدربزرگ و مادربزرگ) – لباس و کفش ورزشی مناسب- داوطلبان شرایط دار (فرزند نظامی، شهید، جانباز، آزاده) باید اصل مدرک خود را بهمراه بیاورند. آدرس مراجعه:‌ تهران میدان حر خیابان امام خمینی (ره) نرسیده به چهارراه کمالی مدیریت گزینش و استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تلفن: ۶۶۹۷۳۱۴۶-۰۲۱
تذکرات مهم: از پذیرش داوطلبان دارای معافیت پزشکی و افرادی که مدارک بالا را به همراه نداشته باشند امتناع خواهد شد.-
مراحل گزینش ۲ الی۳ روز به طول می­انجامد و به علت محدودیت، ورود همراهان به محل پذیرش مقدور نمی­باشد.- داوطلبان گرامی لازم است راس ساعت ۶:۳۰ صبح در نشانی ذکر شده حضور داشته باشند.- داوطلبان توجه داشته باشند که حتما کدرشته مورد نظر را در برگه انتخاب رشته خود درج نمایند.- از آوردن وسایل غیر ضروری خودداری گردد.
تبصره: با توجه به شبانه روزی بودن دوره آموزش، داوطلبان بورسیه باید مجرد باشند (داوطلبان متاهل حق ثبت­نام ندارند)
۱۰ – معرفی‌‌شدگان رشته‌‌ تحصیلی داروسازی بورسیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج):
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ داروسازی بورسیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله (عج) اعلام گردیده‌، لازم ‌است‌ براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۳ و با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و گزینش به آدرس مراکز گزینش و استخدام ناجا در سراسر کشور (آدرس مراکز گزینش استانها در پایگاه اینترنتی نیروی انتظامی به نشانی: www.police.ir و www.gozinesh.police.ir موجود می باشد) طبق برنامه زمانی ذیل مراجعه نمایند:
جدول شماره ۳- برنامه زمان بندی شرکت در مصاحبه معرفی‌شدگان داروسازی بورسیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)
روز و تاریخ مصاحبه
حرف اول نام خانوادگی داوطلب
ساعت مراجعه
دوشنبه تاریخ ۱۳۹۶/۶/۶
الف تا ش
۷ صبح
سه شنبه تاریخ ۱۳۹۶/۶/۷
ص تا ی
۱۱- معرفی‌‌شدگان رشته‌‌های تحصیلی دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دانشگاه فوق اعلام گردیده، لازم است برابر جدول زمانبندی و اطلاعیه مربوطه که در سایت دانشگاه به نشانی: www.iribu.ac.ir  منتشرگردیده مراجعه نمایند. – عدم مراجعه داوطلبان در تاریخ­های مقرر به منزله انصراف تلقی شده و به مراجعات بعد از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد. – دارا بودن کلیه شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشگاه صدا و سیما (مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته) برای کلیه معرفی شدگان الزامی است در غیر اینصورت از پذیرش آنان ممانعت بعمل خواهد آمد. مدارک لازم شامل:  ۶ قطعه عکس ۴×۳  پشت نویسی شده – اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه (کپی تمام صفحات) – اصل و کپی گواهی پایان دوره پیش‌دانشگاهی- تصویر کارنامه آزمون سراسری- یک برگ گواهی رسمی جهت داوطلبان عزیز شاهد و ایثارگر و…- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام ‌وظیفه برای برادران (یک سری کپی) – داوطلبان رشته کارشناسی کارگردانی تلویزیون و کارشناسی تلویزیون و هنرهای دیجیتال در صورت داشتن آثار و یا نمونه کارهای هنری تولید شده توسط خودشان از قبیل فیلم، عکس، نقاشی، شعر، صنایع دستی، داستان، فیلمنامه، نمایشنامه و غیره را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند. آدرس مراجعه براساس جدول زمانبندی مندرج در پایگاه اینترنتی دانشگاه: تهران ـ خیابان ولیعصر(عج) ابتدای بزرگراه نیایش، دانشگاه صدا و سیما، اداره کل آموزش دانشگاه.
۱۲- معرفی ‌شدگان رشته‌ کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع)- مشهد:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع)- مشهد اعلام گردیده، لازم است طبق جدول شماره ۴ و براساس حرف اول نام خانوادگی خود برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و آزمون با در دست داشتن مدارک لازم شامل: الف: ۱-همراه‌ داشتن اصل کارت ملی و اصل‌شناسنامه و یک سری روگرفت از تمام صفحات ۲- دو قطعه عکس ۴×۳ پشت­نویسی شده رنگی با زمینه سفید (با حجاب کامل و بدون آرایش باشد) ۳- اصل مدرک متوسطه و ریز نمرات آن و اصل مدرک پیش‌دانشگاهی و ریز نمرات آن (یک سری­کپی از هر کدام) ۴- چنانچه در فعالیتهای علمی، فرهنگی، تربیتی، آموزشی، پژوهشی و …دارای مقام و رتبه هستید مدارک لازم ارائه شود. به آدرس: مشهد- میدان فلسطین- دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) – پردیس خواهران- ساختمان مرکزی مراجعه نمایند. شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۰۴۱ داخلی ۳۱۰۶٫
منابع و موارد مصاحبه و نکات مهم: سنجش دیدگاه­ها، نظرات و سطح اطلاعات عمومی (اجتماعی، اعتقادی و سیاسی) داوطلبان- بررسی صلاحیتهای اخلاقی و رفتاری- سنجش میزان علاقه و انگیزه و نیز توانمندی و استعداد داوطلب مرتبط با شرایط این رشته-پرسش از سطح اطلاعات علمی و پژوهشی داوطلب- منابع پیشنهادی جهت مطالعه (احکام و مسائل شرعی درحد رساله توضیح المسائل مراجع، کتب مرتبط با اصول عقاید و پرسش­های مرتبط با قرآن کریم از قبیل قرائت و درک مفاهیم و مضامین قرآنی و دینی). ضمناً داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس: www.imamreza.ac.ir  مراجعه نمایند.
جدول شماره ۴- برنامه زمان بندی شرکت در مصاحبه معرفی‌شدگان دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع)- مشهد
روز و تاریخ مصاحبه
ساعت مراجعه
حرف اول نام خانوادگی داوطلب
شنبه تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۱
۸ صبح الی ۱۴ بعدازظهر
الف، ب، پ، ت، ث، ج، چ، ح، خ، د، ذ
یکشنبه تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۲
ر، ز، ژ، س، ش، ص، ض، ط، ظ، ع، غ
دو شنبه تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۳
ف‌، ق، ک، گ، ل، م، ن، و، ه، ی
۱۳- معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت درکلیه کدرشته‌های تحصیلی دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی-تهران (رشته‌های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام)
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته‌های تحصیلی دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی‌- تهران (وابسته به وزارت آموزش و پرورش ) اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه علمی- تخصصی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۵ و به آدرس‌های مندرج در بند «ب» این اطلاعیه مراجعه نمایند.
تذکرات مهم: انجام مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی متمرکز دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ در دو بخش مجزا به شرح ذیل خواهد بود، معرفی‌شدگان دقت نمایند که در مراحل مورد نظر شرکت نموده باشند.
الف ): نحوه تکمیل و ارسال فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی گزینش توجه آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ را که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته‌های دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام شده است، به رعایت دقیق موارد ذیل معطوف می دارد:
۱-پس از تهیه نسخه پرینت فرم اطلاعات فردی (فرم شماره ۱) در ذیل این اطلاعیه، نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی در سایت ، به وسیله پست پیشتاز به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود « نشانی مندرج در جدول شماره ۶» ارسال و یا به صورت حضوری ارایه نمایند.
۲- لازم است در تکمیل فرم مشخصات دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هر گونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده داوطلب خواهد بود.
۳-عدم تکمیل فرم اطلاعات و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت، به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه‌های مذکور بوده و برابر مقررات تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.
ب): اقدامات لازم برای انجام مصاحبه گزینش و مصاحبه علمی – تخصصی
۱- نام، نشانی و شماره تلفن مراکز مجری مصاحبه علمی– تخصصی از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته های متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۶  در رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در «جدول شماره ۷» درج گردیده است.
۲- انجام مصاحبه علمی- تخصصی از معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی  به صورت متمرکز در تهران وبراساس تقویم زمان بندی مندرج در سایت آن دانشگاه از تاریخ ۱۳۹۶/۶/۵ لغایت ۱۳۹۶/۶/۱۳ صورت خواهد گرفت. لذا به داوطلبان توصیه می شود جهت اطلاع بیشتر از زمان و مکان دقیق مصاحبه علمی- تخصصی به آدرس سایت الکترونیکی دانشگاه www.srttu.edu  مراجعه نمایند.آدرس : تهران- لویزان- خیابان شهید شعبانلو- دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (شماره تماس: ۲۲۹۷۰۰۶۰- ۰۲۱)  
تذکرخیلی مهم: معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از زمان انتشار فهرست اسامی دو برابر ظرفیت پذیرش در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور جهت طی مراحل بررسی صلاحیت های عمومی و مصاحبه گزینش به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود « نشانی مندرج در جدول شماره ۶ » با در دست فرم شماره (۱) و سایر مدارک مربوط مراجعه نمایند.
۳- حضور نیافتن در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل، به منزله انصراف از تحصیل در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی تلقی می‌گردد و مسئولیت آن صرفاً به عهده داوطلب خواهد بود .
۴- از معرفی شدگانی مصاحبه علمی – تخصصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه شماره (۲) راهنمای انتخاب رشته  آزمون سراسری سال ۹۸ و اطلاعیه‌های اصلاحی بعدی‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور (کسب نمره علمی کل۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل کل ۱۵ در دوره متوسطه¬ی دوم (معدل سه پایه  اول، دوم و سوم)، بومی بودن در کد رشته- محل انتخابی، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن ۲۲ سال تمام دربدو ورود به دانشگاه (۱۳۷۴/۷/۱ به بعد) و …)باشند. در غیر این صورت انجام مصاحبه علمی – تخصصی، منتفی خواهد بود.
تبصره ): حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.
۵- موفقیت در مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیتهای عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه کلیه داوطلبان باید واجد شرایط مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت های عمومی بوده و همچنین در گزینش نهایی که براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گردد، دارای  بالاترین نمره علمی نهایی در مقایسه با سایر داوطلبان نیز باشند.
تبصره): با توجه به اولویت انتخابی داوطلب معرفی شده دو برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مصاحبه تخصصی در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی  به عمل خواهد آمد. لیکن تأیید مصاحبه تخصصی داوطلب در هر یک از مراکز مزبور به این مفهوم خواهد بود که داوطلب معرفی شده در کلیه رشته محل های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و همچنین دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی، به لحاظ مصاحبه تخصصی مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته است. بنابراین درصورت تایید صلاحیت های عمومی (گزینش) داوطلب، سازمان سنجش آموزش کشور براساس نمره علمی فرد در آزمون سراسری، مورد گزینش نهایی قرار خواهد داد.
۶-با توجه به اصلاحات دفترچه شماره (۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ به داوطلبان معرفی شده برای انجام مصاحبه تخصصی، توصیه می شود اصلاحات بعدی دفترچه مزبور را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به دقت مطالعه نموده و  براساس آخرین اصلاحات اعلام شده، برای مصاحبه تخصصی اقدام نماید.
تبصره): داوطلبان معرفی شده درصورت عدم تمایل به تحصیل در کد رشته محل انتخابی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی می‌توانند در زمان انجام مصاحبه با ارائه درخواست کتبی نسبت به انصراف از تحصیل در دانشگاه های مزبور اقدام نمایند. و یا درمراحل مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت های عمومی شرکت نمایند.
۷- تغییر رشته و گرایش، تغییر اولویت، تغییر دوره تحصیلی، انتقال و جابجایی در بین دانشگاه ها و بلعکس در بدو ورود و یا در طول تحصیل تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.
۸- تغییر سهمیه استان محل خدمت قبل از شروع به کار و ایفای تعهد، تحت هر شرایط اعم از تأهل، تجرد، بُعد مسافت، تکفل، سرپرستی خانواده، فوت والدین وغیره … ممنوع می باشد.
۹- محل تحصیل پذیرفته شدگان پس از ثبت نام قطعی، توسط پردیس ها درواحدهای تابعه (سطح استان) تعیین خواهد شد.
تبصره۱ : در کلاس هایی که به حدنصاب لازم (حداقل ۲۵ نفر ) برای تشکیل در پردیس محل قبولی نرسد دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته شدگان در سطح پردیس های کشور اقدام خواهد نمود.
تبصره۲ : انتقال و جابجایی در بین پردیس های دانشگاه فرهنگیان ممنوع می باشد.
۱۰- جهت شرکت در مصاحبه به همراه داشتن اصل و تصویر مدارک (کارت ملی، شناسنامه ، دفترچه درمانی- درصورت وجود دیپلم ویا گواهی تأیید شده که معدل کل در آن قید شده است ) و یک قطعه عکس ۴ ×۳  که در سال جاری گرفته شده باشد (ترجیحا عکسی که موقع ثبت نام در آزمون از طریق پست الکترونیکی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است)، الزامی است .
۱۱-زمان مصاحبه معرفی شدگان: روز یکشنبه مورخ  ۱۳۹۶/۶/۵ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۶/۱۳ (صبح از ساعت ۸ تا ۱۳ و بعد از ظهر۱۴ تا  ۱۸ ) است.
۱۲- براساس جدول تعرفه های آزمون سراسری، موضوع مصوبه هئیت محترم وزیران در جلسه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱ به شماره ابلاغی ۱۲۳۵۱۱/ت ۵۳۴۹۰هـ مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۷ ، هر یک از داوطلبان معرفی شده برای هزینه مصاحبه وبررسی صلاحیت های عمومی، بارعایت موارد فوق، مبلغ سیصد و سی هزار (۳۳۰٫۰۰۰) ریال به حسابی که در زمان مصاحبه تخصصی  اعلام می‌گردد واریز نموده و اصل فیش واریزی را به مرکز مجری مصاحبه تحویل نمایند.
توجه :  از داوطلبانی که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته نموده اند مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیتهای عمومی به عمل نخواهد آمد بنابراین این گونه داوطلبان از واریز مبلغ مزبور خودداری نمایند. بدیهی است مبلغ واریزی برگشت داده نمی‌شود.
تذکرات مهم :
۱ ) :  در صورتی که روزهای تعیین شده برای انجام مصاحبه معرفی شدگان کفایت نکند،  ممکن است مصاحبه داوطلب در روزهای بعد از تاریخ اعلام شده در جدول نیز (حداکثر تا مورخ ۱۳۹۶/۶/۱۳) ادامه یابد.
۲ ) : اولویت انجام مصاحبه  علمی- تخصصی براساس حروف الفبا (حرف اول نام خانوادگی) خواهد بود.
۳) : از داوطلبان محترم درخواست می‏شود جهت انجام مصاحبه علمی – تخصصی در روز و تاریخ تعیین شده در این اطلاعیه و با در نظر گرفتن تذکر ذیل جدول شماره (۲)، به محل تعیین شده مراجعه نمایند.
                                    جدول شماره ۵ – تقویم زمانبندی شرکت در مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان
روز
تاریخ
حرف اول نام خانوادگی
یکشنبه
۱۳۹۶/۶/۵
الف – ب- پ
دوشنبه
۱۳۹۶/۶/۶
ت- ث ج- چ
سه­ شنبه
۱۳۹۶/۶/۷
ح- خ – د-ذ
چهارشنبه
۱۳۹۶/۶/۸
ر- ز -ژ – س
پنج شنبه
۱۳۹۶/۶/۹
ش – ص  – ض
جمعه
۱۳۹۶/۶/۱۰
ط -ظ – ع – غ
شنبه
۱۳۹۶/۶/۱۱
ف – ق -ک- گ
یکشنبه
۱۳۹۶/۶/۱۲
ل- م-ن – و
دوشنبه
۱۳۹۶/۶/۱۳
هـ – ی (جامانده ها)
تذکر: زمان دقیق انجام مصاحبه از داوطلبان معرفی شده، به وسیله مرکز مجری مصاحبه، تعیین خواهد شد، معرفی‌شدگان لازم است قبل از تاریخ۱۳۹۶/۶/۵ از طریق سایت اینترنتی و شماره تلفن پردیس مجری مصاحبه و یا مراجعه حضوری، از روز و ساعت دقیق مصاحبه خود مطلع شوند.

دریافت فایل جدول شماره ۶ – نشانی و شماره تلفن هسته های گزینش آموزش و پرورش فرمت pdf

دزیافت فایل جدول شماره ۷ – نام ونشانی پردیس های مجری مصاحبه رشته های آموزش و پرورش فرمت pdf

دریافت فایل فرم شماره ۱ – فرم اطلاعات فردی گزینش آموزش و پرورش فرمت pdf

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص اسامی چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۹۸ یا جزییات دانشگاه های ذکر شده در بالا ، می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : sanjesh

اعلام اسامی چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۹۶

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۹۶

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1401/7/9

یکشنبه

1401/7/10

دوشنبه

1401/7/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید