سربازان غایب و فراری خراسان شمالی مشمول عفو شدند

سربازان غایب و فراری خراسان شمالی مشمول عفو شدند

سربازان غایب و فراری خراسان شمالی عفو خواهند شد

به گزارش این افراد با بازگشت به محل خدمت، عفو میشوند و تمام محرومیت های اجتماعی و مجازات هایی که برایشان مقرر شده، بخشوده میشود. لذا سربازانی که به هر دلیلی غیبت دارند و یا از محل خدمتشان فرار کرده اند باید در تاریخ مقرر شده خود را معرفی کنند تا بتوانند از این طرح استفاده کنند. اکثر سربازان بعد از فرار یا غیبت به دنبال راهی هستند که از این مجازات و محرومیتها رها شوند، حالا سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان شمالی این فرصت را در اختیار این افراد قرار داده تا با معرفی خودشان از این نگرانی راحت شوند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

طرح بازگشت به سنگر برای سربازان غایب و فراری خراسان شمالی شروع شد

به گزارش مرکز مشاوره آویژه سربازان غایب و فراری خراسان شمالی میتوانند همزمان با شروع دهه کرامت یعنی از تاریخ 31 تیر ماه لغایت 18 مرداد ماه سال 1399 خودشان را معرفی کنند. طبق این گزارش افرادی که در این مهلت خودشان را معرفی کنند مشمول طرح بازگشت به سنگر میشوند و از مجازات حبس و اضافه خدمت و… به طور کامل عفو میشوند و میتوانند خدمت خود را از سر بگیرند. چنین طرح هایی برای تشویق سربازان فراری برای بازگشت به خدمت در راستای اجرای قانون و تامین نیروی مورد نیاز نظام وظیفه انجام میشود که با استفاده از آن سربازان فراری نیز بدون تحمل اضافه خدمت و حبس از شر محرومیت هایی که با آن مواجه هستند، خلاص میشوند.


بیشتر بخوانید: توجیه غیبت خدمت سربازی


چگونگی عفو سربازان غایب و فراری خراسان شمالی و اقدامات لازم

چگونگی عفو سربازان فراری و اقدامات لازم برای استفاده از این طرح یکی از سوالاتی است که برای مشمولان غایب و فراری مطرح است.

به گزارش مرکز مشاوره آویژه سربازان فراری میتوانند با معرفی خودشان به یگان خدمتی؛ و یا مراجعه به دادسرای نظامی استان، خودشان را برای اعزام مجدد به خدمت معرفی کنند. سربازان فراری که در زمان اداری به این سازمانها مراجعه کنند، به خدمت اعزام میشوند تا ادامه دوره خود را بدون مجازات حبس و اضافه خدمت و… طی کنند. در این طرح طول دوره خدمت سربازان فراری و غایب مطابق با همان سالی است که از خدمت فرار کرده اند. یعنی افرادی که در زمان اعزام به خدمت موظف به انجام خدمت 18 ماهه یا 24 ماهه بوده اند، الان نیز باید همین مدت را در پادگانهای مربوطه خدمت کنند.

نظام وظیفه

مجازات سه ماه تا یک سال حبس در انتظار سربازان فراری و غایبی که خودشان را معرفی نکنند

به گزارش مرکز مشاوره آویژه و به نقل از دادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان شمالی؛ سربازان فراری و غایب در استان خراسان شمالی که خودشان را معرفی نکنند، نمیتوانند از ارفاقات قانونی استفاده کنند و مطابق با قوانین نظام وظیفه مجازات خواهند شد. مجازاتی که برای سربازان فراری و یا غایب در نظر گرفته شده، شامل موارد زیر است:

  • حبس و زندانی به مدت سه ماه تا یک سال یکی از انواع مجازات در نظر گرفته شده برای سربازان فراری میباشد که مدت زمان حبس برای سربازان با توجه به طول دوره غیبت مشخص میشود.
  • حبس در بند اختصاصی
  • اضافه خدمت یکی دیگر از مجازاتهایی است که در انتظار سربازان فراری است. این افراد بعد از معرفی و اعزام به خدمت باید دوره ی اضافه خدمت را نیز سپری کنند.

پس بهتر است افرادی که مشمول طرح بازگشت به سنگر میشوند، هر چه زودتر و پیش از به پایان رسیدن موعد مقرر، خودشان را معرفی کنند.

خدمات مشاوره نظام وظیفه آویژه

یکی از بزرگترین مراحل زندگی هر ‍‍‍پسر ایرانی خدمت سربازی است و در صورتی که مشکلی در وضعیت نظام وظیفه شما وجود داشته باشد از بسیاری از خدمات اجتماعی همانند استخدام به هر صورت، اجازه خروج از کشور، دریافت هر گونه وام، دریافت مدرک تحصیلی و … محروم خواهید شد. بنابراین بسیار اهمیت دارد تا اطلاع دقیقی از تمامی موارد مربوط به نظام وظیفه داشته باشید.

مرکز مشاوره آویژه توسط کادری مجرب می توایند به شما بدون نیاز به مراجعه حضوری خدمات مشاوره نظام وظیفه ارائه دهد. مشاورین ما نیاز شما را در موارد زیر که از اصلی ترین موضوعات مربوط به نظام وظیفه هستند برطرف می کنند:

  • امریه سربازی:

اگر دارای تحصیلات عالی باشید ما به شما در ‍پیدا کردن سازمانی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی شما که بتوانید با دریافت امریه سربازی آن خدمت خود را به آسان ترین شکل ممکن بگذرانید کمک می کنیم.

  • معافیت خدمت سربازی:

در قوانین سازمان نظام وظیفه راه های متعددی برای بهره مندی از معافیت خدمت سربازی وجود دارد. ما با بررسی شرایطتان به شما خواهیم گفت که آیا شامل یکی از انواع معافیت خواهید شد یا خیر.

  • کسری خدمت سربازی:

ممکن است بعضی از مشمولین خدمت سربازی شامل استفاده از کسری خدمت سربازی باشند ولی حتی از این موضوع آگاه نباشند. مشاورین ما وضعیت شما را بررسی می کنند و در صورت امکان استفاده از کسری خدمت سربازی شما را راهنمایی می کنند.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که قوانین مربوط به خدمت سربازی دائما در حال اصلاح و تغییر هستند، مشاورین ما شما را از آخرین تغییرات مربوط به قوانین و تبصره های آن آگاه می سازند تا بتوانید بهترین انتخاب را( در زمینه امریه، کسری و معافیت) داشته باشید.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

سربازان غایب و فراری خراسان شمالی مشمول عفو شدند

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1403/2/25

چهارشنبه

1403/2/26

پنجشنبه

1403/2/27

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید