فروش سربازی و هزینه دریافت کارت معافیت سربازی در سال ۹۷

فروش سربازی
به اشتراک بگذارید

اگر قصد خرید سربازی دارید ؛ هزینه فروش سربازی بنا بر مدرک تحصیلی شما در سال ۹۸ متفاوت خواهد بود علاوه بر آن تعرفه ای برای صدور کارت معافیت سربازی نیز در نظر گرفته شده است که می توانید جزییات آن را در ادامه دنبال فرمایید .

شرایط فروش سربازی در سال ۹۷

در بند ۱۱ این بودجه سال ۹۸ دولت به مجلس تاکید شده است؛ تمامی مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از ۸ سال غیبت دارند می‌توانند با پرداخت جریمه غیبت خود از خدمت سربازی معاف شوند.

این در حالی است که پیش از این مراجع مسئول در موضوع خدمت وظیفه عمومی عنوان کرده بودند که معافیت به ازای پرداخت جریمه غیبت سربازی، در سال ۹۸ اعمال نخواهد شد و پرداخت جریمه غیبت تنها در سال جاری امکان پذیر است ؛ اما ظاهرا امکان فروش سربازی در سال آینده هم تمدید شده است .

بر اساس این گزارش، دولت برای نخستین بار در برنامه بودجه‌ریزی کشور در سال ۹۴، بندی به عنوان پرداخت جریمه غیبت سربازی برای مشمولان دارای بیش از ۸ سال سابقه غیبت در نظر گرفت که در سال‌های بعد از آن علی‌رغم برخی مخالفت‌ها، به صورت سالانه در بودجه گنجانده شده است.

 

جدول فروش سربازی در سال ۹۷

قیمت خرید سربازی سال 97

هزینه صدور کارت معافیت سربازی

بر این اساس قیمت کارت های معافیت برای افراد با تحصیلات دکترای تخصصی مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، برای افراد با تحصیلات دکترای حرفه ای مبلغ یک میلیون و ۴۰ هزار تومان، برای افراد با تحصیلات کارشناسی ارشد یک میلیون و ۴۰ هزار تومان، برای افراد با تحصیلات کارشناسی مبلغ ۳۲۵ هزار تومان، برای افراد با تحصیلات فوق دیپلم مبلغ ۳۲۵ هزار تومان، برای افراد با تحصیلات دیپلم ۱۳۰ هزار تومان، برای افراد با تحصیلات زیردیپلم ۹۸ هزار و ۵۰۰ تومان، مشمه ولان ایرانی خارج از کشور یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی ۵۰۰۰ تومان و معافیت های پزشکی ۱۳۰ هزار تومان تعیین شده است.

 

مشاوره خدمت سربازی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص کسری خدمت ایثارگری و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر خروج از کشور ، معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایند . همچنین در صورت تمایل می توانید کانال سربازی تلگرام آویژه دانش را نیز دنبال فرمایید.

منبع خبر : yjc

فروش سربازی و هزینه دریافت کارت معافیت سربازی در سال ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه فروش سربازی و هزینه دریافت کارت معافیت سربازی در سال ۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

نظرات

- یک نظر:

  1. سلام
    من سال ۸۸/۸۹ دیپلم گرفتم و سال ۸۹ هم وارد دانشگاه شدم بعد از چند سال در سال ۹۴ انصراف دادم و مجددا در همون سال وارد رشته جدید شدم تا الان سه سال هم از رشته جدید گذشته می خواستم بدونم اگر مجدد انصراف بدم باز تاریخ غیبت از زمان اخذ دیپلم حساب میشه و آیا در این صورت می تونم با حساب کل غیبت ها سربازی را بخرم ؟ متولد ۷۱ هستم .
    با تشکر
    اگر مجموعه شما می تواند در این زمینه به من کمک کند ممنون میشم ریپلای بفرمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068