خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی فعالیت پایگاه های جبرانی مدارس ابتدایی در تهران – تابستان ۹۶

فعالیت پایگاه های جبرانی مدارس ابتدایی در تهران – تابستان ۹۶

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:44 ب.ظ
0
71
فعالیت پایگاه های جبرانی مدارس ابتدایی در تهران – تابستان ۹۶
میانگین 5 رای از تعداد 1

به نقل از ایسنا ٬ به منظور کاهش آمار تکرار پایه وهمچنین تقویت بنیه علمی دانش آموزان ابتدایی، پایگاه‌های جبرانی در تابستان 96 برگزارمی شود. دراجرای ماده 6 آیین نامه ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و تربیتی به منظور کاهش آمارتکرار پایه و همچنین تقویت بنیه علمی دانش آموزان ابتدایی، پایگاه‌های جبرانی در تابستان 96 برگزار می‌شود.

باتوجه به بررسی عمل آمده درسال تحصیلی( 95-94 ) تعداد 3920 نفر در شهر تهران در پایه‌های مختلف تکرار پایه کردند که پیش بینی می شود باتوجه به برگزاری کلاسهای جبرانی آمار تکرارپایه به حداقل برسد. کلاس‌ها براساس لیست مشخص شده ارسالی از مناطق بنا به نیاز و ظرفیت هر منطقه پایگاه های آموزشی دروس جبرانی در 2 درس ریاضی و فارسی تشکیل می‌شود. باتوجه به آیین نامه، بیشترین عامل مردودی وتکرار پایه دروس زیر است به نحوی که  اگر دانش آموزی در 2 درس فارسی و ریاضی در پایان شهریور نتواند نمره قابل قبول کسب کند نیاز به تکرارپایه دارد.

بر اساس گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، به استناد جلسه اول شورای آموزش و پرورش شهرتهران در اردیبهشت 96 مدت برگزاری کلاس ها 36 ساعت وبه شرح جداول زیر است:

جبرانی مدارس

منبع خبر : ایسنا

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامیبه این مطلب امتیاز…