فهرست منابع کنکور سراسری سال ۱۳۹۷

منابع کنکور 97
به اشتراک بگذارید

منابع کنکور ۹۸ شامل دورس اختصاصی به تفکیک گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی و دروس عمومی اعلام شد . جهت جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آویژه دانش همراه باشید .

منابع کنکور سراسری سال ۱۳۹۷

امروز نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۸ منتشر خواهد شد و سیر عظیمی از داوطلبان کنکور امسال که پذیرفته نشده اند تصمیم به مطالعه و برنامه ریزی درسی و شرکت در کنکور سال ۹۸ را می گیرند . در این راستا سازمان سنجش آموزش کشور فهرست منابع کنکور سراسری سال ۹۸ را در دروس تخصصی به تفکیک گروه آزمایشی ریاضی ، گروه آزمایشی تجربی ، گروه آزمایشی انسانی و همچنین دروس عمومی اعلام نمود که در ادامه مشاهده خواهید نمود .

همچنین به داوطلبان کنکور امسال که در انتخاب رشته کنکور پذیرفته نشده اند توصیه می کنیم نسبت به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی در سال پیش رو و کنکور سال ۹۸ اقدام نمایند و بیش از این فرصت را از دست ندهند ، بویژه آقایانی که فقط کنکور ۹۸ را فرصت دارند تا پذیرفته شوند و مشمول خدمت سربازی نگردند !

همچنین در فرصت کوتاهی داوطلبانی که امسال در نتایج انتخاب رشته کنکور پذیرفته نشده اند ؛ می توانند نسبت به ثبت نام در دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور اقدام فرمایند ، لذا این داوطلبان می توانند در اسرع وقت با مشاوران تحصیلی آویژه دانش از طریق تماس با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ در ارتباط باشند .

همچنین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۷ نیز می توانند منابع این آزمون را اینجا دنبال فرمایند .

منابع کنکور ۹۸  

منابع کنکور 97

 

با توجه به بروز رسانی جدید سازمان سنجش در خصوص منابع کنکور ۹۷ ؛ فایل زیر را دانلود نمایید

منابع کنکور 97

 

همچنین برای معرفی منابع کمک آموزشی به تفکیک گروه های آزمایشی می توانید به مطالب گذشته آویژه دانش نگاهی بیندازید :

 

فهرست منابع کنکور سراسری سال ۱۳۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه فهرست منابع کنکور سراسری سال ۱۳۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.