خانه دانلود رایگان دانلود فهرست نشریات علمی معتبر وزارت علوم [خرداد۹۶]

دانلود فهرست نشریات علمی معتبر وزارت علوم [خرداد۹۶]

بروزرسانی شده سپتامبر 4, 2017 10:51 ق.ظ
0
5,902
لیست نشریات معتبر
دانلود فهرست نشریات علمی معتبر وزارت علوم [خرداد۹۶]
میانگین 5 رای از تعداد 4

موضوعی که شما حتی قبل از شروع به مقاله نویسی به آن فکر کرده اید٬ چاپ آن در نشریات معتبر ملی و بین المللی است . و برای این کار شما نیاز به لیست و فهرست نشریات معتبر دارید٬ نشریاتی که مورد تایید وزارت علوم باشد . در ادامه علاوه در توضیحاتی در خصوص نحوه ارسال و چاپ مقاله ٬ فهرست این نشریات برای دانلود نیز ارائه شده است . 

1- ارسال مقاله به مجله

شما می بایست لیست نشریات را از انتهاب مطلب دانلود نموده و پس از انتخاب مجله مورد نظر ٬ مقاله را از طریق ایمیل آن را به دفتر مجله ارسال نمایید.

2- روند بررسی و داوری مقاله

شما می بایست هماهنگی لازم را با مجلات انجام دهید زیرا مقاله پس از اولویت بندی توسط سردبیر مجله در اختیار چند داور قرار می گیرد تا به دقت آن را ارزیابی نمایند.

3– زمان داوری

زمان داوری و ارائه نتایج در مجلات مختلف با هم فرق می کند. داوران موظفند در بازه زمانی که در اختیار دارند مقاله را نقد و بررسی و نظراتشان را اعلام کنند. مقاله شما پس از داوری در اختیار سردبیر قرار می گیرد، سردبیر محوری ترین نقش را در تصمیم گیری نهایی بر عهده دارد. وضعیت مقاله پس از این مرحله معمولا به یکی از صورت های زیر خواهد بود:
– پذیرش برای چاپ
– پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات جزئی
– پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات کلی
– بررسی مجدد احتمالی برای چاپ پس از اصلاحات اساسی
– بررسی احتمالی برای چاپ در قالب نامه به سردبیر یا گزارش کوتاه
– غیر قابل چاپ

4-چگونه به کامنت داوران پاسخ دهیم

به کامنت داوران با یک ذهنیت مثبت و مفید نگاه کنید و یادتان باشد هیچ مقاله ISI بدون حداقل یک بار ریویژن چاپ نمی شود و یک پروسه نرمال و طبیعی است و هدف آن ها ارتقاع سطح مقاله شماست به هیچ عنوان نباید منفی به این قضیه نگاه کرد.

5 پذیرش و چاپ

پس از پذیرش مقاله و پرداخت هزینه به مجله به دلیل اینکه مقاله در پایگاه های مربوط به مجله نمایه می شود از دسترس خارج می گردد، به این نکته توجه فرمایید که در این مرحله انجام هرگونه تغییر و ویرایش امکان پذیر نمی باشد. پس از انجام مراحل فوق مقاله در فرایند چاپ قرار می گیرد که فرآیندی زمان بر است و متوسط زمان برای چاپ در هر مجله 2 تا 3 ماه می باشد.
در زمینه مقاله نویسی و افزایش شانس تایید مقاله توسط سردبیران ٬ توصیه می کنیم این مطلب را مطالعه فرمایید .
شما مخاطبین گرامی می توانید برای دانلود فهرست نشریات علمی دارای اعتبار ( مربوط به خرداد ۹۶ ) معرفی شده توسط معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم ٬ تحقیقات و فناوری روی لینک زیر کلیک فرمایید .
دانلود
همچنین شما می توانید در خصوص دانلود سایر نشریات بین المللی نظیر Scopus2017 تفکیک شده برای رشته های مختلف‌ ٬ چگونگی مقاله نویسی ٬ انتخاب عنوان ٬ هزینه چاپ مقالات و … از طریق تماس بدون پیش شماره و از خط ثابت با 9099072068 با مشاوران مجرب ما در این خصوص مشورت نمایید .
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانلود رایگان

بررسی کنید

اعلام خرابی شماره تماس

اعلام خرابی شماره تماسبه این مطلب امتیاز دهید مرکز مشاوره آویژه دانش برترین و تحصصی ترین م…