خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه کسری خدمت سربازی استقبال از قانون جدید کسری خدمت ایثارگری

استقبال از قانون جدید کسری خدمت ایثارگری

بروزرسانی شده دسامبر 4, 2017 11:01 ق.ظ
2
285
کسری خدمت ایثارگری
استقبال از قانون جدید کسری خدمت ایثارگری
میانگین 5 رای از تعداد 1

با توجه به شروع حدود 24 ساعت از ثبت نام کسری خدمت ایثارگری ؛ به گفته سردار کریمی بیش از 5 هزار و 500 نفر درخواست در سامانه ثبت گردیده است . جزییات این خبر را در ادامه بخوانید . 

ثبت نام کسری خدمت ایثارگری آغاز شد

سردار ابراهیم کریمی با اشاره به آغاز ثبت نام از متقاضیان بهره مندی از کسری خدمت ایثارگری از روز یازدهم آذرماه اظهار داشت : همان طور که قبلا نیز اشاره شد برای تعیین افراد واجد شرایط دارای اولویت برای هر سال، همه جانبازان، آزادگان و رزمندگان باید براساس زمان بندی تعیین شده با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10 ) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی با بیان این که تاکنون حدود 5 هزار و 500 نفر از ایثارگران ، درخواست خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت کرده اند، افزود: با توجه به مهلت یک ماهه در نظر گرفته شده، لازم است متقاضیان براساس زمان بندی مشخص برای ثبت درخواست خود اقدام کنند تا فرصت بهره مندی از این فراخوان را از دست ندهند.

سردار کریمی ادامه داد: براساس زمان بندی ؛ جانبازان و آزادگان از تاریخ یازدهم تا بیستم آذرماه و ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه ، از بیستم آذر ماه تا دهم دی ماه مهلت ثبت نام خواهند داشت.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطر نشان کرد: به منظور تعیین دقیق افراد واجد شرایط برای استفاده از این تسهیلات، ضروری است ایثارگران فرم های مربوط را با دقت تکمیل و از طریق دفاتر مذکور ثبت کنند.

وی با بیان این مطلب که از تاریخ 96/9/19 قانون جدید ایثارگری اجرایی خواهد شد،افزود:کسرخدمت با مقررات قبلی تنها برای مشمولانی که تا تاریخ 96/9/19 به خدمت سربازی اعزام شده اند ، قابل محاسبه خواهد بود.

مشاوره خدمت سربازی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص کسری خدمت ایثارگری و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر خروج از کشور ، معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  9099072068 تماس حاصل فرمایند . همچنین در صورت تمایل می توانید کانال سربازی تلگرام آویژه دانش را نیز دنبال فرمایید.

منبع خبر : yjc
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در کسری خدمت سربازی

بررسی کنید

مشاوره معافیت پزشکی: جراحی مغز و اعصاب

مشاوره معافیت پزشکی: جراحی مغز و اعصاببه این مطلب امتیاز دهید مشاوره معافیت پزشکی جراحی مغ…