لیست رشته های علمی کاربردی کرج ۱۴۰۰

لیست رشته های علمی کاربردی کرج

رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج مقطع کارشناسی بسیار زیاد و متنوع هستند. دانشگاه علمی کاربردی کرج برخلاف تصورات داوطلبان هیچ گونه آزمون ورودی نمی گیرد. رشته های کارشناسی علمی کاربردی کرج در هنگام ثبت نام نیازمند به مدرک کاردانی دارند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کرج در مهر ماه و بهمن ماه امکان پذیر است.

ثبت نام رشته های علمی کاربردی کرج مقطع کارشناسی برای نیمسال مهرماه در مرداد ماه است و برای نیمسال دوم بهمن ماه در دی ماه انجام می گیرد. برای اطلاع از رشته های کارشناسی علمی کاربردی کرج شما عزیزان می توانید به سامانه آموزش علمی کاربردی مراجعه کنید. با توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان می توانند از مهلت دقیق ثبت نام این دانشگاه و همچنین از لیست رشته های علمی کاربردی کرج مقطع کارشناسی و ظرفیت جذب وشهریه این دانشگاه مطلع شوند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه لیست رشته های علمی کاربردی کرج ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نکات اضافی در مورد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون دانشگاه علمی کاربردی کرج تقریبا در تمام رشته ها بجز رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور دانشجو می پذیرد. توجه داشته باشید، ممکن است که طی این مدت لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی کرج و همچنین ظرفیت ورودی پذیرش دانشجو در این دانشگاه دچار تغییرات شود ( افزایش یا کاهش یابد ). شما عزیزان برای راهنمایی بیشتر در مورد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مدارک مورد نیاز برای شرکت دراین دانشگاه با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های علمی کاربردی کرج بدون کنکور

لیست رشته های علمی کاربردی کرج

لیست رشته های علمی کاربردی کرج در دفترچه سامانه آموزش علمی کاربردی ذکر شده است.

لیست رشته های علمی کاربردی کرج درمقطع کاردانی شامل: کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی، مددکاری خانواده، کاردانی حرفه ای امور اجتماعی، کاردانی حرفه ای مدیریت ـ امور اداری، کاردانی حرفه ای امداد سوانح، کاردانی حرفه ای امور بورس و…

ثبت نام بدون کنکور لیست رشته های علمی کاربردی کرج در مقطع کارشناسی شامل: کارشناسی حرفه ای عکاسی ـ تبلیغات، کارشناسی حرفه ای معماری ـ طراحی محیط داخلی، کارشناسی حرفه ای نقاشی ـ نقاشی، مهندسی فناوری مکانیک خودرو ، کارشناسی حرفه ای گرافیک ـ پوستر و نشانه، کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات و…

اولین اقدام برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی کرج اطلاع کافی از لیست رشته های علمی کاربردی کرج و زمان ثبت نام و شهریه رشته مورد نظر می باشد.


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های علمی کاربردی کرج بدون کنکور

رشته های علمی کاربردی کرج بدون کنکور دارای تنوع رشته زیادی نسبت به دانشگاه های دیگر کشور است. مدرک تحصیلی این دانشگاه علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم است و داوطلبان هیچ نگرانی بابت مدرک خود نداشته باشند این مدرک کاملا معتبر برای همه ارگان های کشور می باشد. داوطلبان برای انتخاب یکی از رشته های علمی کاربردی کرج بدون کنکور ابتدا باید لیست رشته های علمی کابردی کرج بدون کنکور مطالعه کنند و رشته مورد علاقه خود را ادامه دهند.

دانشگاه علمی کاربردی به دو صورت بدون آزمون و با آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می کند، بیشتر داوطلبان این رشته  افراد شاغل تشکیل می دهند که بیشتربرای ارتقای شغلی قصد ادامه تحصیل دارند، این افراد به دلیل مشغله کاری نمی توانند در کلاس های دانشگاه شرکت کنند. این دانشگاه برای پذیرش دانشجو بدون آزمون در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه و در چهار بخش دانشجو می گیرد.

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی کرج بدون کنکور

زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی کرج بدون کنکور در دفترچه ثبت نام سامانه علمی کاربردی منتشر شده است. زمان ثبت نام رشته های علمی کاربردی کرج بدون کنکور هر ساله در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اعلام می شود. ثبت نام در نیم ترم اول مهر ماه در نیمه اول مرداد ماه و همچنین ثبت نام در نیم ترم دوم در نیمه دی ماه صورت می گیرد.

این دانشگاه هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو به صورت تکمیل ظرفیت برای ورودی نیمسال اول مهر ماه می کند، زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت از نیمه دوم مهر ماه آغاز می شود. تنها شرط قبولی در دانشگاه های علمی کاربردی براساس شرط معدل دیپلم می باشد. زمان ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی نیم ترم اول از نیمه مرداد ماه و برای ثبت نام در نیم ترم دوم یعنی بهمن ماه از تاریخ ۱۵ دی ماه می باشد.

تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کرج بدون کنکور

تاریخ ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج بدون کنکور در دفترچه سامانه این دانشگاه اعلام گردیده است. دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور کرج هر ساله در دو بازه زمانی دانشجو می گیرد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کرج بدون کنکور در ورودی مهر ماه در اواخر مرداد ماه و همچنین برای ثبت نام ورودی بهمن ماه در اواخر دی ماه می باشد. شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در واحد کرج مانند ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در سایر دانشگاه های علمی کاربردی براساس سوابق تحصیلی و در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می باشد.

برای راهنمایی بیشتر از تاریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کرج بدون کنکور و نیز لیست رشته هایی که این دانشگاه ارائه می دهد و همچنین ظرفیت پذیرش این دانشجو و شهریه هایی که این دانشگاه مقررکرده است، می توانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس فرمایید.

نکاتی در مورد رشته های علمی کاربردی

رشته های علمی کاربردی به چهار بخش دسته بندی می شوند. این چهار دسته شامل: مدیریت و خدمات اجتماعی، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر می باشند. این دانشگاه به دلیل تنوع رشته های فراوان و متنوعی که دارد باعث جذب دانشجو می شود، و متقاضیان برای ثبت نام دراین رشته ها باید مدرک دیپلم داشته باشند.

این دانشگاه به دلیل اینکه برای شاغلان فرصتی فراهم کرده است که بتوانند به راحتی ادامه تحصیل دهند، هر ساله تعداد زیادی دانشجو در چهار زمینه گفته شده دراین دانشگاه ثبت نام می کند. برای ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته های مورد علاقه خود متقاضیان نیاز به شرکت در آزمون ورودی ندارند و در واقع این دانشگاه بدون کنکور است. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی هر ساله تعداد زیادی متقاضی و دانشجو ثبت نام می کند.


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشگاهی نیمه دولتی و زیر نظر وزارت علوم است. این دانشگاه بستری مناسب برای افزایش حرفه و دانش برای دانش آموختگان و همچنین افزایش مهارت برای شاغلان کشور می باشد. رشته های علمی کاربردی این شرایط فراهم آورده است که افراد بتوانند بدون کنکور به ادامه تحصیل بپردازند و همچنین افراد شاغل به دلیل کمبود وقت که در تایم اداری نمی توانند در کلاس های درسی شرکت کنند بتوانند با خاطری آسوده به ادامه تحصیل بپردازند.

در دانشگاه علمی کاربردی امکان تحصیل در رشته های پزشکی وپیراپزشکی بدون آزمون وجود ندارد. رشته های پیرا پزشکی در این دانشگاه بسیار محدود هستند. دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد و امکان جذب دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته را ندارد. مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نیمسال مهر ماه و بهمن ماه است و خارج از این زمان دانشجو نمی پذیرند.

 

روش های کسب اطلاعات کافی در مورد دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی هر سال بدون هیچگونه آزمون برای کمک به داوطلبان و شاغلان به وجود آمده است. دانشگاه علمی کاربردی دارای مراکز بی شماری در سراسر کشور و همچنین اساتید تحصیل کرده در تمامی رشته ها است و یکی از دانشگاه های پر متقاضی است و تنها با هدف پرورش نیروی ماهر تاسیس شده است. شما دانش پژوهان برای راهنمایی بیشتر از هرگونه مشاوره تحصیلی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و از اطلاعات کامل مشاورین متخصص ما بهرمند شوید. این مرکز می تواند پاسخی برای تمامی سوالات شما در مورد شرایط و ضوابط و چگونگی ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی باشد.

سوالات متداول

علالمت-سوالچگونگی ثبت نام رشته های کارشناسی علمی کاربردی کرج؟

ثبت نام رشته های علمی کاربردی کرج مقطع کارشناسی برای نیمسال  مهرماه در مرداد ماه است و برای نیمسال دوم بهمن ماه در دی ماه انجام میگیرد.

علالمت-سوالنکاتی در مورد رشته های علمی کاربردی ؟

این دانشگاه به دلیل  تنوع رشته های فراوان و متنوعی  که دارد باعث جذب دانشجو میشود ، و متقاضیان  برای ثبت نام دراین رشته ها باید مدرک دیپلم داشته  باشند.

علالمت-سواللیست رشته های علمی کاربردی  کرج؟

رشته های علمی کاربردی به چهار بخش دسته بندی میشوند . این چهار دسته شامل : مدیریت و خدمات اجتماعی  ، صنعت  ، کشاورزی و فرهنگ و هنر میباشند . این دانشگاه به دلیل  تنوع رشته های فراوان و متنوعی  که دارد باعث جذب دانشجو میشود.

لیست رشته های علمی کاربردی کرج ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه لیست رشته های علمی کاربردی کرج ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 4 نظر:
 1. سلام. من دیپلم فنی وحرفه ای رشته صنایع غذایی‌ سال ۹۱ دارم. الان قصد ادامه تحصیل دارم در رشته دیگری. چطور میتونم رشتمو عوض کنم؟ و در کدوم دانشگاه ها میتونم اقدام کنم؟ تلفن ثابت ندارم که تماس بگیرم. ممنونم

  1. سلام
   شما میتوانید به دو طریق با کنکور و یا تنها از طریق سوابق تحصیلی در دانشگاه پذیرش شوید و در رشته مورد نظرتان ادامه تحصیل دهید.

 2. سلام خوب هستید من نظری ندارم فقد سوال دارم من دیپلم طراحی ودوخت دارم میخاام برم رشته ی مهدکودک بخونم داخل دانشگاه علمی کابردی ایا میشه یا خیر چون من رشته ی طراحی ودوخت و دوست ندارم ولی رشته ی مهدکودک یا مربی پیش دبستان و رشته ی گریم لطفا کمک کنید و راهنمایی از استان البرز هستم با تشکر

  1. سلام
   شما میتوانید با ارائه مدرک دوره دیپلم خود در دانشگاه هایی که این رشته ها را بدون کنکور ارائه میدهند تحصیل کنید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1401/5/30

دوشنبه

1401/5/31

سه شنبه

1401/6/1

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید