مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی 98 بدون کنکور

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یکی از مهمترین سوال ها و موضوعاتی است که در ذهن تمامی متقاضیان دانشگاه جامع علمی کاربردی به وجود می آید . مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه چیزهایی می باشد ؟ ؟ ؟ و یا این مدارک را به چه بخشی باید تحویل بدهند ؟ ؟ ؟ در این مقاله می‌خواهیم له این مطلب بپردازیم که مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلف و برای خانم ها و آقایان چه چیزهایی می باشد .

همانطور که می دانید ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه ، در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در هر دو مقطع بدون کنکور صورت میگیرد که این یکی از برتری هایی است که باعث شده است هر ساله تعداد کثیری دانشجو به دانشگاه جامع علمی کاربردی جذب شوند . نکته دیگری که وجود دارد این است که تنوع رشته ها در این مرکز آموزشی بسیار زیاد است و این رشته ها در قالب چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ،کشاورزی و فرهنگ و هنر در حال ارائه هستند و ثبت نام در تمامی این رشته ها شرایط یکسانی را دارد .

از طرفی دیگر در تمامی واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و شرایط اخذ شده برای پذیرش در این دانشگاه برای عموم یکسان میباشد . تمامی نکات ذکر شده باعث شده است که اکثر افرادی که بنا به هر دلیلی موفق به ورود به دانشگاه نشده‌اند بتواند با حداقل مدارک و حداقل شرایط در رشته و شهر دلخواه خود ادامه تحصیل بدهند . جزئیات مربوط به مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را می توانید از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و یا دریافت مشاوره تحصیلی از مراکز مربوطه به دست آورید . مرکز مشاوره آویژه یکی از مراکز مشاوره تحصیلی است که با داشتن کادر مجرب و با تجربه به صورت تمام مدت می تواند به شما در این راستا کمک کند .

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یکی از موضوعاتی است که تمامی افراد خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی باید پیش از اقدام به ثبت نام در هر واحد از این مرکز آموزشی در مورد آن کسب اطلاعات کنند و تمامی آنها را تهیه کنند . مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تفاوت هایی با هم دارند و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای آقایان و خانم ها نیز در مواردی با هم متفاوت است .

نکته ای که در مورد مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد این است که لیست این مدارک در مقاطع مختلف و همچنین نحوه ارائه این مدارک و روال اداری آن بسیار آسان تر است گذراندن این مرحله در ثبت نام دیگر مراکز آموزشی کشور می باشد و در این مورد سعی شده است که در سریع ترین زمان و با صرف کمترین انرژی و وقت ارائه شود .

همانطور که همگی تجربه کرده اید در تمامی اقدامات اداری همیشه مسئله ناقص بودن مدارک و نحوه ارائه آن و دوندگی های مربوط به آن موضوع آزار دهنده ای بوده است ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیز از این قضیه مستثنی آن نمی باشد پس شما می توانید پیش از اقدام به ثبت‌ نام از طریق یک مشاوره تحصیلی از ریز مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و چگونگی عرضه این مدارک مطلع شوید تا مراحل ابتدایی ثبت نام خود را بدون هیچ مشکلی و در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانید .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور همانطور که گفتیم یکی از مزیت‌ های این مرکز آموزشی در مقایسه با سایر مراکز آموزشی سطح کشور می‌باشد ، چرا که ارائه مدارک در ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقایسه با سایر مراکز آموزشی هم از نظر لیست مدارک و هم از نظر نحوه ارائه مدارک بسیار آسان تر می باشد .

متقاضیان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند پس از اعلام شروع ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش ، مدارک خود را به صورت عکس در صفحه مربوط به ثبت نام خود در سایت سازمان سنجش آپلود کرده و پس از تایید ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش ، می توانند اقدام به انجام مراحل حضوری ثبت نام خود در واحد آموزش مورد نظر کرده ، مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور به جز چند مورد خاص بنا بر اساس سوابق تحصیلی میباشد . موردی که در مورد مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور وجود دارد این است که نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد و تنها داشتن مدرک دیپلم در هر کدام از شاخه های تحصیلی کفایت می‌کند .


بیشتر بخوانید:ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی همانطور که پیش از این ذکر شد تفاوت هایی با مقطع کارشناسی ناپیوسته دارد و به سوابق تحصیلی دبیرستان یا به عبارتی دیپلم مرتبط می‌شود تنها بر اساس سوابق تحصیلی فرد می باشد . همچنین مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی برای آقایان و خانم ها در مواردی دارای تفاوت می باشد . اکنون در اینجا مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی را برای شما بیان خواهیم کرد . . .

کپی و اصل مدرک دیپلم ، کپی و اصل کارت شناسایی ، کپی و اصل شناسنامه ، ۱۲ قطعه عکس تمام رخ به صورت سه در چهار ، داشتن کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت از خدمت برای آقایان ، همین طور برای افراد در حال اشتغال داشتن گواهی اشتغال با مهر و امضای رئیس یا بالا ترین مقام مسئول ، آخرین حکم کارگزینی یا آخرین فیش حقوقی ، کپی برگ اول دفترچه بیمه ، از طرفی در مورد افرادی که گواهی پایان تحصیل یا مدرک دیپلم آنها آماده نشده است داشتن گواهی تاییدیه معدل الزامی می باشد .


بیشتر بخوانید:کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به تاریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمي كاربردي كيش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی با مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی که بر اساس سوابق تحصیلی دوران دبیرستان و مدرک دیپلم میباشد متفاوت است و بر اساس مقطع کاردانی دانجشو می باشد . نکته قابل ذکری که در مورد کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی وجود دارد این است که برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته این مرکز آموزشی می توان با هر مدرکی از مقطع کاردانی ، رشته دلخواه خود در مقطع کارشناسی انتخاب رشته کرد .

اما حداکثر تعداد رشته ای که میتوان در انتخاب رشته کارشناسی برگزید به طور معمول کمتر از مقطع کاردانی می باشد . نکته‌ای که در این باره وجود دارد این است که دانشجویی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته غیر مرتبط با مدرک کاردانی قصد ادامه تحصیل دارد باید تمامی واحد های پیش نیاز آن رشته را بگذراند و تطبیق دهد . مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی به شرح زیر می باشد . . . کپی و اصل مدرک کاردانی دانشجو ، کپی و اصل شناسنامه ، کپی و اصل کارت ملی ، دوازده قطعه عکس تمام رخ به صورت سه در چهار ، داشتن کارت معافیت از خدمت یا گواهی پایان خدمت برای آقایان .

همین طور داشتن گواهی اشتغال برای افراد شاغل که باید این گواهی اشتغال با مهر و امضای بالاترین مقام ناظر بر واحد در حال فعالیت باشد ، کپی برگ اول دفترچه بیمه ، آخرین حکم کارگزینی یا آخرین فیش حقوقی یا قرار داد معتبر ، همچنین گواهی تاییدیه معدل برای افرادی که گواهی پایان تحصیل آن ها صادر نشده است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینهمشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی 98 بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید