مدارک پروژه کسری خدمت سربازی

به اشتراک بگذارید

مدارک پروژه کسری خدمت سربازی کدامند ؟

طبق قانون اساسی در ایران , تمامی افرادی که به سن ۱۸ سالگی تمام رسیده اند باید برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی خود اقدام کنند . افرادی که از معافیت های کفالت , پزشکی و موارد خاص برخوردار نیستند ، باید برای ثبت درخواست اعزام به خدمت سربازی خود به یکی از مراکز پلیس + ۱۰ مراجعه کنند . پروژه کسری خدمت سربازی و امریه از مواردی هستند که در تقلیل مدت زمان خدمت سربازی یا آسان شدن دوره خدمت مورد استفاده قرار می گیرند . در اینجا می خواهیم با مدارک پروژه کسری خدمت سربازی که برای دریافت پروژه کسری خدمت لازم است آشنا شویم .


بیشتر بخوانید : مشاوره دریافت پروژه کسری خدمت سربازی


مدارک پروژه کسری خدمت,خدمت سربازی,بنیاد نخبگان,نیرو های مسلح,کسری خدمت,مشاوره نظام وظیفه,سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت,قوانین پروژه کسری خدمت,مشمولین پروژه کسری خدمت

چگونه خدمت سربازی خود را کاهش دهیم

با توجه به این که یکی از دغدغه های اصلی و جدی فارغ التحصیلان دانشگاهی مبحث خدمت سربازی است , کسری خدمت سربازی یکی از مباحث جذاب برای مشمولین پروژه کسری خدمت سربازی می باشد . برای گرفتن پروژه های کسری خدمت کافیست دانشجو یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد و یا بالاتر باشید . در موضوع مشمولان نخبه و استعدادهای برتر تبصره ای وجود دارد و مشمولان دارای مدرک کارشناسی نیز در صورتی که امکان ارائه پروژه تحقیقاتی را داشته باشند می‌توانند از این امتیاز استفاده کرده و بهره ببرند . افراد می توانند در حین تحصیل در دانشگاه و پس از فارغ التحصیلی تا زمان اعزام به خدمت سربازی درخواست پروژه های علمی و تحقیقاتی کنند . متقاضیان با آماده سازی مدارک پروژه کسری خدمتپروژه کسری خدمت را  می توانند دریافت کنند . و با تکمیل پروژه مد نظر مدت زمان خدمت خود را کاهش دهند .


بیشتر بخوانید :  پروژه کسری خدمت نیرو های مسلح 


روش های گرفتن پروژه کسری خدمت سربازی

با استفاده از مدارک پروژه کسری خدمت که در اینجا به آن می پردازیم ، و دو روش زیر می توان از مراکز و سازمان های زیر نظر نیرو های مسلح که پروژه کسری خدمت ارائه می دهند می توان پروژه کسری دریافت کرد .

  1. با مراجعه مستقیم به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و تحویل مدارک پروژه کسری خدمت و  ارسال رزومه ی شخصی خود , آنها شما را به سازمان مرتبط با رشته تحصیلی دانشگاهی و حیطه کاری خود معرفی می کنند که در آنجا بر روی پروژه پیشنهادی و مدت زمان کار شما در آنجا و مقدار کسری خدمت به توافق می رسید و سپس پروژه را شروع می کنید .
  2. شما می توانید به یکی سازمان های نظامی که مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح است مراجعه کرده و پس از تحویل مدارک پروژه کسری خدمت لازم بر سر انجام یک پروژه برای سازمان مورد نظر در ازای گرفتن کسری خدمت سربازی به توافق برسید . سپس سازمان و ارگان مربوطه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح با ارسال نامه ای تشکیل پرونده می دهد .  این روش بر خلاف روش اول ساده تر بوده و به دلیل حق انتخابی که دارید بیشتر توصیه می شود . اکثر داوطلبان نیز این روش را ساده تر و عملی تر می دانند .

بیشتر بخوانید : نحوه دریافت پروژه کسری خدمت سربازی


مدارک پروژه کسری خدمت سربازی که اغلب اوقات مورد نیاز می باشند :

همچنین از مدارک پروژه کسری خدمت سربازی که اکثر سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت برای تحویل پروژه کسری خدمت از شما درخواست می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد .

۱ – کپی تمامی صفحات شناسنامه و اصل شناسنامه
۲ – اصل و کپی کارت ملی
۳ – عنوان پروژه  کارشناسی ارشد یا دکتری
۴ – گزارش رتبه های کنکور سراسری و ارشد از سازمان سنجش آموزش کشور
۵ – ارائه مقالات در صورت چاپ مقاله در ژورنال های داخلی و خارجی

همچنین هرگونه رزومه دیگری که در اختیار دارید ، می توانید به عنوان مدارک پروژه کسری خدمت در اختیار سازمان و بنیاد نخبگان نیرو های مسلح قرار دهید .

 

مدارک پروژه کسری خدمت,خدمت سربازی,بنیاد نخبگان,نیرو های مسلح,کسری خدمت,مشاوره نظام وظیفه,سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت,قوانین پروژه کسری خدمت,مشمولین پروژه کسری خدمت

همچنین می توانید برای اطلاعات تکمیلی  و دقیق از قوانین پروژه کسری خدمت و مدارک پروژه کسری خدمت با مشاورین ما در مرکز آویژه دانش در تماس باشید . و از اخرین اخبار و اطلاعات در بحث پروژه کسری خدمت مطلع گردید .


بیشتر بخوانید : اخبار پروژه کسری خدمت سربازی


انواع پروژه های کسری خدمت سربازی

به طور کلی دو نوع پروژه کسری خدمت وجود دارد . اگر شما برای دریافت مدت زمان ۹ ماه و یا بیشتر اقدام کنید باید پروژه ساخت یا تحقیقاتی یا طراحی سنگین انجام دهید که با توجه به رزومه شخصی و مدارک پروژه کسری خدمت که ارائه داده اید به شما ارائه می شود . در این صورت شما در دو مرحله یکی با حضور نماینده و یا استاد راهنمای طرح وابسته به سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت ، و یک مرحله دفاع پایانی در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از طرح خود دفاع می کنید . در نهایت میزان کسری خدمت از سوی بنیاد نخبگان نیرو های مسلح ارائه خواهد شد . و یا اگر شما متقاضی کسری کمتر از ۹ ماه هستید پروژه سبک تر و آسان تری به شما محول می شود .

در طول طرح معمولا از شما گزارش پیشرفت کار معمولا سه یا چهار ماه یکبار خواسته می شود . و پس از اتمام کار ابتدا باید طرح را در نهاد مربوطه ارائه دهید . سپس آنها پیشنهاد نهایی میزان کسری خدمت خود را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می کنند .

پروژه های کسری خدمت با کسری زمان زیاد ، روند اداری و کارهای تحقیقاتی طولانی تری را می طلبند و مدارک پروژه کسری خدمت لازم و شرایط سختری را برای اخذ پروژه نیاز دارند . با این شرایط پیشنهاد می شود که دو یا سه پروژه کسری خدمت ساده تر با زمان کسری معمولا زیر شش ماه اخذ نمایید .


بیشتر بخوانید : مدت زمان پروژه کسری خدمت سربازیبیشتر بخوانید : قوانین پروژه کسری خدمت سربازی


 


برای مشاوره در زمینه  آشنایی با مدارک پروژه کسری خدمت سربازی 

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

 

مدارک پروژه کسری خدمت سربازی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مدارک پروژه کسری خدمت سربازی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068