مراحل اخذ امریه سربازی

جزئیات امریه سربازی,مشاوره جزئیات امریه سربازی,جزئیات امریه سربازی نظام وظیفه,مشاوره جزئیات امریه سربازی نظام وظیفه,
به اشتراک بگذارید

آشنایی کامل با مراحل اخذ امریه سربازی

مشمولین خدمت سربازی همواره به دنبال راه هایی برای کسر خدمت سربازی خود و یا معافیت از آن و یا حتی آسان تر کردن خدمت سربازی خود هستند . راه های بسیار زیاد و متنوعی برای موارد اشاره شده وجود دارد که می توان به دریافت پروژه کسری خدمت سربازی و یا انواع معافیت های سربازی اشاره کرد که همکاران ما در مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش می توانند کمک بسیاری در مورد شناخت کامل هر یک از این موارد به شما انجام دهند . یکی دیگر از موضوع مورد بحث مشمولین خدمت سربازی بحث امریه و مراحل اخذ امریه سربازی است که ما در این جا می خواهیم شرایط و مراحل اخذ امریه سربازی را برای شما به صورت کامل شرح دهیم .

افرادی که مشمول خدمت سربازی می شوند معمولا در نیرو های مانند ارتش ، سپاه ، نیروی انتظامی و یا وزارت دفاع نظام وظیفه خدمت سربازی خود را می گذرانند . همچنین اداره ها و سازمان های دولتی هم می توانند از سربازان برای پر کردن کسری نیروی خود استفاده کنند . که این استفاده از سربازان باید مطابق با شرایط و ضوابطی باشد که نظام وظیفه عمومی مشخص می کند و به عنوان قوانین امریه سربازی معرفی می شوند .


بیشتر بخوانید :  قوانین امریه سربازی


مراحل اخذ امریه سربازی,مشاوره نظام وظیفه تلفنی,سازمان های ارائه دهنده امریه سربازی,قوانین امریه سربازی,مشمولین امریه سربازی,مدارک امریه سربازی,شرایط امریه سربازی,اخبار امریه سربازی

امریه سربازی چیست ؟

طبق قوانین امریه سربازی سازمان ها و ارگان های دولتی اعم از دانشگاه ها ، فرمانداری ها ، شهرداری ها ، استانداری ها و دیگر ارگان های امریه گیر ، مورد تایید نظام وظیفه عمومی می توانند بخشی از پرسنل مورد نیاز خود را که با کمبود نیرو مواجه است را از طریق جذب سربازان وظیفه تامین کنند . مطابق با این قانون دستگاه مربوطه از ستاد کل نیروهای مسلح تقاضا می کند که سرباز مورد نظر در سازمان مذکور مشغول خدمت شود .

در صورت موافقت ستاد کل ، مشمولین امریه سربازی پس از گذراندن دوره آموزشی  به جای خدمت در پادگان های نظامی در ارگان در خواست کننده مشغول کار می شود .


بیشتر بخوانید :  محل آموزشی سربازان امریه


مراحل اخذ امریه سربازی

برای اینکه بتوانید موفق به گرفتن امریه سربازی شوید باید با مراحل اخذ امریه خدمت سربازی و شرایط آن آشنا شوید و اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کنید . با دانستن مراحل اخذ امریه سربازی می توانید با شرایط امریه سربازی بدرستی آشنا شوید و کار های دریافت امریه خود را از ارگان های ارائه دهنده امریه سربازی پیش بگیرید . باید توجه داشته باشید که برای گرفتن امریه سربازی باید حداقل دو الی سه ماه زودتر از اعزام به خدمت سربازی و در زمان مناسب برای امریه سربازی اقدام کنید .

پیشنهاد می شود تمامی ارگان های ارائه دهنده امریه سربازی را برای گرفتن امریه به خوبی بشناسید تا بتوانید در مدت زمان مناسب امریه سربازی دریافت کنید . از اولین مراحل اخذ امریه سربازی مراجعه به ارگان های امریه گیر مورد تایید نظام وظیفه عمومی است که شما باید خود را به آن ارگان ها معرفی کنید . شما در این سازمان به صورت یک کارمند ساده و معمولی گاها حتی با لباس شخصی خدمت خود را به صورت امریه می گذرانید . این شرایط تا پایان دوره خدمت شما ادامه خواهد داشت . پس از خدمت در ارگان مربوطه ، مشمولین کارت پایان خدمت خود را دریافت خواهند کرد .

برای اطلاعات و شناخت کامل از مراحل اخذ امریه سربازی می توانید با مشاوران ما در مرکز آویژه دانش تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید . مشاوران ما در این مرکز پاسخگوی تمامی سوالات شما پیرامون نظام وظیفه و امریه سربازی خواهند بود .


بیشتر بخوانید :  ارگان های امریه گیر


آن چه از امریه سربازی لازم است بدانیم ؟

در سازمان و ارگانی که شما خدمت سربازی خود را به صورت امریه می گذرانید ، شما همانند یک نیروی وظیفه هستید و هیچگونه حقوقی اضافه بر حقوق سربازی ، به شما تعلق نمی گیرد . البته دیده شده که در اندک مواردی مشمولین امریه سربازی مقداری بیش تر از حقوق سرباز وظیفه دریافت می کنند .

از جمله مراحل اخذ امریه سربازی ارتباط با کارشناسان و کارمندان مربوط به ارگان های ارائه دهنده امریه سربازی است . که معمولا در سازمان های دولتی یک نفر را مامور به رسیدگی کار های امریه آن سازمان می کنند . این ماموران معمولا با قسمت کار گزینی اداره یا سازمان مرتبط می باشند . برای اطلاع از شرایط امریه سربازی سازمان ها باید با ماموران مربوطه آن سازمان ارتباط بر قرار کنید و مراحل اخذ امریه خدمت سربازی را برای آن سازمان جویا شوید . همچنین شما باید قبل از رسیدن برگ سبز سربازی سازمان مورد نظر برای امریه را انتخاب کرده باشید تا در روند و مراحل اخذ امریه خدمت سربازی خود به مشکل برخورد نکنید .

 

شما باید طوری مراحل اخذ امریه سربازی را پیش ببرید که وقتی که خدمت آموزشی خود را می گذرانید ، کار های اداری تان به موقع انجام شود . در روز پایان آموزشی که موعد تقسیم نیرو ها فرا می رسد ، باید برگه امریه شما اماده باشد که به نظام وظیفه عمومی تحویل دهید و آنها مراحل لازم برای گذراندن سربازی شما را در آن سازمان به عنوان نیروی امریه را انجام دهند . پیشنهاد می شود برای اینکه در مراحل اخذ امریه سربازی به مشکل برخورد نکنید سعی کنید که از دو نهاد ، همزمان برای اخذ امریه اقدام نکنید که بعدا دچار مشکل نشوید .


بیشتر بخوانید :  جزئیات امریه سربازی


سوالات متداول

برای پاسخ به این گومه سوالات می توانید با مشاوران ما در مرکز آویژه تماس گرفته و پاسخ آن ها دریافت کنید . مشاوران مجرب ما در این مرکز شما را به طور کامل با مراحل اخذ امریه سربازی آشنا کرده و در راه دریافت امریه سربازی کمک می کنند .


بیشتر بخوانید : مشاوره امریه سربازی


 

مراحل اخذ امریه سربازی,مشاوره نظام وظیفه تلفنی,سازمان های ارائه دهنده امریه سربازی,قوانین امریه سربازی,مشمولین امریه سربازی,مدارک امریه سربازی,شرایط امریه سربازی,اخبار امریه سربازی


برای مشاوره در زمینه  آشنایی با مراحل اخذ امریه سربازی 

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه

 

مراحل اخذ امریه سربازی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مراحل اخذ امریه سربازی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068