مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی به صورت تلفنی

به اشتراک بگذارید

یکی از دغدغه های همیشگی داوطلبین کنکور سراسری داشتن مشاوری حرفه ای و کاربلد هست اما یکی از بهترین ها در مشاوره کنکور سراسری  رشته تجربی همان مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی هست و یا همان کسانی که دقیقه نود خود را به کنکور رسانده اند.

شاید با خود بگویید اولین نفر ها در کنکور بهترین ها هستند پس باید با آنها مشورت کنیم ؛ بله درست است اما حالا که زمان را از دست داده اید باید به روش آخرین رتبه های قبولی تجربی رفتار کنیم.

مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی تجربی

اگر راهتان دور است و زمان کمی دارید پس یک راه نزدیک تر و مطمئن تر انتخاب کنید به نظر می رسد هیچ چیزی مطمئن تر از مکالمه تلفنی نیست آن هم برای مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی تجربی؛ مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تصمیم گرفته است که همیشه کنار شما باشد و به خوبی شما را راهنمایی کند.

 

آخرین خبر های معافیت تحصیلی,معافیت,خدمت,سربازی,معافیت تحصیلی,معافیت دانشجویی

 

پس اجازه دهید ابتدا کمی در مورد گروه پر طرفدار تجربی بگوییم:

رشته تحصیلی تجربی یکی از پر طرفدار ترین رشته های تحصیلی است که اصولا بیشترین تعداد شرکت کننده در کنکور را به خود اختصاص می دهد و البته که تمامی شرکت کنندگان حاضر در جلسه کنکور با هدف دکتر شدن سر جلسه حاضر می شوند. چه بسا افرادی هم هستند که می توانم به جرات بیان کنم حتی یک ماه هم روی مطالب درسی تایم نذاشته اند.

اما رشته های پر طرفدار تجربی عبارتند از:

پزشکی

دندان پزشکی

پرستاری

پرتو درمانی

فیزوتراپ

داروسازی

هوشبری

کاردرمانی

مامایی

و….

اما سرتان را به درد نیاورم خیلی خلاصه نکاتی را بیان خواهم کرد که قطعا به شما کمک می کند در این روز های باقی مانده بهترین نتیجه را داشته باشید.

 


بیشتر بدانید: مشاوره آخرین رتبه های قبولی ارشد به چه صورتی است؟


نکات مشاوره ای آخرین رتبه های قبولی تجربی:

مواظب باشید؛ کنکور جو سنگینی دارد که قطعا دیر یا زود شما را درگیر خواهد کرد شاید با خود بگویید من دیگر نمی توانم!! اما من به عنوان یک مشاور تحصیلی باید بیان کنم که شما هم قطعا می توانید تنها کافی است بر روی شرایط تسلط داشته باشید.

 

مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی

 

منطقی باشید و به این فکر کنید چه بسا داوطلبینی که در ماه ها و هفته های آخر جدی شروع به درس خواندن کرده اند و به نتیجه فوق العاده ای هم رسیده اند.

اما همه چیز پزشکی و رشته های پر طرفدار نیست گاهی اوقات به این فکر کنید که تنها درآمد مهم نیست و باید شرایط روحی بیمارستان را هم داشته باشیم و یا اینکه آیا واقعا باید سالها صبر کنم تا به این رشته ها برسم آیا واقعا ارزش این رشته ها چه قدر است؟ آیا به رشته هایی نظیر مدیریت، حسابداری، باغبانی، علوم ورزشی فکر کرده اید؟

قطعا شما به ازای گذشت زمان و عمرتان برای رسیدن به این رشته ها تلاش می کنید.

اگر بازهم مردد هستید حتما یک بار با ما تماس بگیرید. برای ارتباط با ما می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ برای تهران و ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ برای سایر شهرستان ها استفاده کنید.


بیشتر بدانید: آیا به مشاوره آخرین رتبه های قبولی انسانی نیاز دارید؟


مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی آویژه

 

مرکز مشاوره تحصیلی آویژه سال ها است که در راستای پیشرفت و علم آموزی گام بر میدارد صمیمانه تلاش می کنیم تا شما بهترین ها را داشته باشید شاید با خود بگویید پولمان را می گیریم و خدمت می کنیم اما برای مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی آویژه تنها پول نمی گیریم بلکه کاملا دلسوزانه تمامی مسیر باقی مانده تا کنکور را با شما همراه خواهیم بود.

مشاورین مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی آویژه را گزینش کرده ایم تا خیال شما راحت باشد بابت مشاوره ای که دریافت می کنید.

 

آخرین خبر های معافیت تحصیلی,معافیت,خدمت,سربازی,معافیت تحصیلی,معافیت دانشجویی

 

مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه سابقه کار های فوق العاده ای دارند شاید جالب باشد که چند نمونه از آنها را بشنوید:

 


بیشتر بدانید: در مشاوره آخرین رتبه های قبولی ریاضی آویژه چه می کنند؟


مثال های واقعی از مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی آویژه

 

پروانه (داروساز)

بعد از تماس پر از یاس پروانه تصمیم گرفتم دوباره با او قراری تلفنی بگذارم و انتخاب رشته اش را بر عهده بگیرم؛ در واقع پروانه شدیدا تحت تاثیر جو پر از تلاطم کنکور قرار گرفته بود و توانایی تصمیم گرفتن را نداشت. از او خواستم که دیگر به سراغ رتبه های دیگر دوستان خود نرود در این روز های باقی مانده بر اساس برنامه ای که باهم چیده بودیم رفتار کند. پروانه کنکور بدی را پشت سر گذاشت و البته انتخاب رشته ی درستی را با هم انجام دادیم و با اینکه اکثر درس ها را منفی زده بود؛ از او خواستم که رشته شیمی را انتخاب کند و بعد از اتمام دوره کارشناسی برای مقطع کارشناسی ارشد داروسازی اقدام کند.

 

مشاوره تلفنی آخرین رتبه های قبولی تجربی

فاطمه (اشتباه یادگیری)

فاطمه فکر می کرد باید قطعا سخت درس بخواند و سخت ترین آزمون های آزمایشی را پشت سر بگذارد. بعد از صحبت هایی که با هم داشتیم متوجه شد که درست درس خواندن بهترین گزینه برای قبولی است. از او خواستم کاملا مفهومی درس بخواند دقیقا مانند آخرین رتبه های قبولی تجربی هوشمندانه عمل کند. برای او توضیح دادم که من مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی آویژه هستم و مطمئنم که روش درس خواندن آخرین رتبه ها نکات فوق العاده ای را دارد.

 

آخرین خبر های معافیت تحصیلی,معافیت,خدمت,سربازی,معافیت تحصیلی,معافیت دانشجویی

کارن (علوم ورزشی)

بگذارید مثالی دیگر بزنم؛ سال پیش تنها یک هفته  به کنکور مانده بود که “کارن” تقاضای مشاوره تحصیلی داده بود و البته که شدیدا نا امید بود. زمانی که با او صحبت کردم و متوجه وضعیت اش شدم تنها چیزی که از وی خواستم این بود که سر جلسه کنکور هیچ تستی را نزد!!! بهترین گزینه با توجه به شرایطی که کارن داشت همین بود. شاید با خود بگویید حتما جایی هم قبول نشد. من باید با افتخار و خوشحالی اعلام کنم که کارن رشته علوم ورزشی در یکی از دانشگاه های به نام کشور پذیرفته شد.

 

مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی آویژه

 

شما هم با یک تماس کوچک می توانید بهترین تحلیل و مشاوره را دریافت کنید. برای ارتباط با ما می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ برای تهران و ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ برای سایر شهرستان ها استفاده کنید.

 

 

مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی به صورت تلفنی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره آخرین رتبه های قبولی تجربی به صورت تلفنی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068