مشاوره تلفنی – مرکز مشاوره آویژه دانش

مشاوره تلفنی
به اشتراک بگذارید

اگر در حوزه های تحصیلی و دانشگاهی ، استخدامی ، آزمون های تخصصی و نظام وظیفه نیاز به مشاوره تلفنی دارید ، همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید با مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل فرمایید .

مشاوره تلفنی آویژه دانش

امروزه با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و تخصصی شدن کلیه حوزه های کاری، بهره مندی از اطلاعات صحیح، مفید، دقیق و سودمند از جمله مهمترین نیازها ست و بالطبع بهره گیری از امر مشاوره و استفاده از دانش و تجربیات مشاوران کار آزموده امری مهم تلقی میگردد.

در میان کلیه حوزه هایی که افراد امروزه به نوعی با آنها سر و کار دارند، بحث آموزش و به طور کلی مباحث تحصیلی به دلیل ارتباط تنگاتنگی که به نوعی با آینده زندگی و حرفه ای آنها در هر موقعیت سن، زمانی و مکانی دارد، بحثی حائز اهمیت است و در این راستا بهره گیری از خدمات مشاوره ای در این امر نیز می تواند بسار مفید واقع گردد.

در حال حاضر مشاوره تحصیلی به روش های گوناگونی انجام می شود. مانند: مشاوره های حضوری در دفاتر مشاوره، مشاوره های تلفنی، مشاوره های اینترنتی و آنلاین و… .

در این میان مشاوره تلفنی به دلیل مزایای زیادی که در مقابل معایب احتمالی دارد، یکی از گزینه های مناسب برای دریافت اطلاعات مفید برای داوطلبان می باشد .

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif

در مقاله زیر به اختصار به معرفی مشاوره تحصیلی تلفنی و بررسی ویژگی ها، مزایا و معایب احتمالی آن می پردازیم.

باتوجه به بالا رفتن سرعت در کلیه ابعاد زندگی و ضرورت استفاده صحیح از زمان، استفاده از خدمات مشاوره ای به گونه ای که در حداقل زمان ممکن بالاترین بازدهی را در کار داشته باشد، امری بسیار مهم است . در مشاوره تلفنی به علت اینکه حضور فیزیکی در آن معنایی ندارد و کلیه خدمات از راه دور و به صورت تلفنی ارائه می شود، می تواند به میزان قابل توجهی در زمان صرفه جویی کرده و از بروز مشکلاتی همچون عبور و مرور در ساعات با حجم ترافیک بالا با ویژه در شهرهای بزرگ و صرف زیاد برای رسیدن به پاسخ مطلوب که در زمان بسیار کمی امکان ارائه آن وجود دارد، جلوگیری می کند.

از طرفی متاسفانه پراکندگی نامتقارن و نامناسب امکانات در سطح کشور، منجر به مهجور ماندن تعداد زیادی از هم وطنان، که در مناطقی دورتر نسبت به شهرهای بزرگ زندگی می کنند، از خدمات و دسترسی به اطلاعات و اخبار روز می گردد. به همین دلیل استفاده از مشاوره تلفنی قطعا می تواند سهم بزرگی در اطلاع رسانی و ارائه خدمات تحصیلی به این عزیزان داشته باشد. به صورتی که با داشتن صرفا یک خط تلفن ثابت در هر نقطه ای از ایران می توان به سهولت از خدمات مشاوره تلفنی بهره برد.

از معایبی که می توان برای مشاوره تلفنی نام برد، این است که در این روش مشاوره تحصیلی با توجه به ارتباط از راه دور و صرف ارتباط کلامی میان مشاور و داوطلب و عدم هیچگونه ارتباط بصری، مشاور به سختی می تواند به درونیات و روحیات داوطلب پی برده و به راهنمایی هرچه بیشتر مراجع خود بپردازد. در این جا بحث دیگری مطرح می شود و آن استفاده از مشاوران خبره ، قابل اعتماد و کارآزموده ای ست که بتوانند صرفا با کمک ارتباط کلامی، بهترین راهکارها را به مراجع خود معرفی نموده و اطلاعات صحیح، دقیق و کاربردی برای موضوع مطرح شده در اختیار شخص قرار دهند.

مرکز مشاوره آویژه دانش از نخستین روزهای تاسیس بر استفاده از مشاوران زبده با قدرت بیان و انتقال مفاهیم بالا و همچنین دارای اطلاعات صحیح، دقیق و به روز شده، همت گمارد و اصلی ترین هدف را ارائه اطلاعات دقیق و سودمند به مراجعان و داوطلبان قرار داده است.

نمونه ای از اقداماتی که این مرکز در جهت نظارت بر صحت اطلاعات و به طور دقیق تر صحت کار مشاوران دارد، نظرسنجی دوره ای از تماس گیرندگان که به نوعی ارزشیابی عملکرد مشاوران است می باشد .

 

از جمله خدماتی که مرکز مشاوره آویژه دانش از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی ارائه می دهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد .

 • اعلام زمان ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج آزمونهای ورودی به مدارس برتر از جمله مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و غیره
 • مشاوره های تحصیلی و برنامه ریزی درسی برای دانش آموزان و کنکوری ها
 • برنامه ریزی تحصیلی جهت موفقیت در المپیادهای دانش آموزی و دانشجویی
 • اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری کلیه آزمون های ورود به دانشگاه اعم از : کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
 • ارزیابی آزمون و تخمین رتبه و تراز داوطلبان در کلیه مقاطع
 • مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه برای داوطلبان کنکور
 • مشاوره نظام وظیفه و اعلام وضعیت آخرین معافیت ها
 • شرایط استفاده از امریه برای مشمولان نظام وظیفه عمومی

 

چگونگی استفاده از کسری خدمت طبق آخرین اعلام سازمان نظام وظیفه ، بطور مثال : 

 • اطلاع از زمان ، نحوه ثبت نام و نتایج آزمون های استخدامی ارگان ها
 • منابع ، نمونه سوالات و چگونگی آمادگی برای آزمون های استخدامی
 • اطلاع از زمان ، نحوه ثبت نام و نتایج آزمون های حقوقی نظیر آزمون کانون وکلا، مشاوران حقوقی و قضایی و …..
 • اطلاع از زمان ، نحوه ثبت نام و نتایج آزمون نظام مهندسی
 • منابع ، نمونه سوالات و نحوه آمادگی برای آزمون نظام مهندسی
 • چگونگی برگزاری ، ثبت نام ، برنامه ریزی تحصیلی جهت شرکت در آزمون های بین المللی نظیر IELTS، TOEFL و ……
 • اطلاع از چگونگی شرایط تحصیل در خارج از کشور و دریافت اطلاعاتی نظیر چگونگی اخذ پذیرش، هزینه های تحصیل و اقامت، هزینه های زندگی
 • بررسی رتبه بندی دانشگاه های اروپا، کانادا و آمریکا و میزان اعتبار مدارک در داخل کشور

 

چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید همه روزه حتی روزهای تعطیل می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان و مشاوران آویژه دانش آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif

برای مشاوره در زمینه نظام وظیفه

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

 

مشاوره تلفنی – مرکز مشاوره آویژه دانش

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی – مرکز مشاوره آویژه دانش

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

نظرات

- 6 نظر:

 1. سلام شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ دایم مشغول است و ارتباط با آن امکان پذیر نمی باشد . یک هفته است که درگیر شماره شما هستم . ازساعت ۸صبح تا ۱۲ شب همیشه مشغول است .لطفا شماره دیگری را معرفی نمایید

 2. سلام من رشته ی زبان و ادبیات انگلیسیو میخام ثبت نام کنم. چرا خطوطتون همه مسدوده و میگن اصلا این شماره در شبکه نیستش. چقدم مسخرست. همشون همینو میگن. اگه واقعا حرفه ای هستید نباید خطوطتون اینقدر مزخرف باشه . انگار یه مشکلی دارید. با من تماس بگیرید لطفا. یه هفتست درگیر تماس با شمام . ۰۹۱۹۷۸۳۷۶۷۹

  1. سلام با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید.
   بدون ایراد در سراسر کشور

  1. سلام برخی مناطق دسترسی به خطوط هوشمند را محدود کرده اند که متاسفانه رو ارائه خدمات حرفه ای و اخلاقی ما هم اثر گذاشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068