مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خدمتی از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی است که شاید برخی افراد از آن مطلع نباشند یا چگونگی دسترسی به آن را ندانند . اما مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی به کلیه داوطلبان این امکان را میدهد که با تماس با مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی در خصوص انتخاب رشته خود مشاوره بگیرند . اگر جزء پذیرش شدگان دانشگاه جامع علمی کاربردی هستید بهتر است قبل از انتخاب رشته خودسرانه با مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی تماس بگیرید .

شاید با خود فکر کنید که نیازی به مشاوره در زمینه انتخاب رشته ندارید و چون پذیرش در این رشته ها بدون کنکور صورت میگیرد پس نیازی به مشاوره ندارید . بله شما آزادی عمل لازم در انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی را دارید . اما آیا تجربه لازم در این زمینه را دارید ؟ اطلاعات کافی از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی را دارید ؟ در خصوص هر یک از رشته ها ، چگونگی آن ها ، کاربرد آن ها بعد ها در بازار کار ، لیست رشته های مرتبط با شغل یا استعداد خود را دارید ؟

انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مشاورینی را در اختیار شما قرار میدهد که تمام تجربه و اطلاعات خود را در زمان کافی در اختیار شما قرار میدهند تا مناسب ترین رشته را با توجه به نیاز ها ، علایق ، استعداد و مهارت خود انتخاب کنید . شاید بسیاری از افراد بی هدف خاصی وارد دانشگاه شوند و بی هیچ نگرش و تفکری یک رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند که خود همین امر باعث میشود نه در آن رشته آنگونه که باید موفق عمل کنند و نه بعد از مدرک گرفتن بهره خاصی از آن ببرند . اما اگر تمامی افراد با خودشناسی بیشتر و در زمینه استعداد و علایق خود در دانشگاه مشغول به تحصیل شوند قطعا دانشجویانی با سواد تر و در آینده شغلی ، شانس بیشتری برای موفقیت خواهند داشت .

مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رسالتی موازی با همین امر دارد که شما را به بهترین نحو در انتخاب رشته راهنمایی دهد تا مناسب ترین رشته را با توجه به ویژگی های فردی و موقعیتی که در آن هستید انتخاب کنید . اما اگر سوال شما این است که با چه مرکز یا شماره ای باید تماس بگیرید باید گفت که میتوانید در سایت سازمان سنجش از چگونگی ارتباط با مشاوره تلفنی انتخاب رشته آگاها شوید . یکی از مرکز مشاوره هایی که در این زمینه میتواند شما را به بهترین شکل راهنمایی کند مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور آویژه میباشد که با مراجعه به سایت آویژه میتوانید از چگونگی ارتباط با مشاورین با تجربه این مرکز مطلع شوید .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور

مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور در اختیار تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه جامع علمی کاربردی میباشد . همانطور که همگی شاهد آن هستیم امروزه بازار مشاوره های تحصیلی گرم است و در اکثر مراکز کمک آموزشی و … مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته و … صورت میگیرد اما گاها هزینه های بالای این مراکز و نیاز به صرف وقت برای رفتن به مرکز و استفاده از مشاوره این امکان را از افراد میگیرد که قبل از هر تصمیمی در خصوص انتخاب رشته و یا ادامه تحصیل خود از مشاوره بهره مند شوند و همین امر متاسفانه باعث میشود افرادی که اطلاعات و آگاهی کافی در رابطه با انتخاب رشته خود ندارند رشته ای را انتخاب کنند که هیچ سنخیتی با شرایط و ایده آل ها و دیگر موارد قابل ملاحضه آن ها نداشته باشد .

اما مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور در نهایت سازش و همکاری با دانشجو در راستای انتخاب رشته مناسب بهترین راهنمایی ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا در وقت و هزینه و انرژی شما صرفه جویی شود و بتوانید با دیدی باز تر و اطلاعاتی جامع تر و دقیق تر برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته کنید . شما میتوانید با تماس با مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور هر آنچه که در خصوص انتخاب رشته لازم است بدانید را از مشاورین با تجربه این مرکز طلب کنید . مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور آویژه میتواند شما را در این زمینه آنگونه که باید کمک کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی یکی از زمینه های مشاوره دهی مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی است و این مرکز در تمامی زمینه هایی که دانشجو نیاز به اطلاعات دارد مانند

نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی یا کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

  • رشته های کاردانی
  • رشته های کارشناسی
  • زمان ثبت نام علمی کاربردی
  • مهلت انتخاب رشته
  • لیست رشته های علمی کاربردی
  • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور و …

به دانشجو مشاوره و آگاهی میدهد . همچنین میتوان با مراجعه به سامانه هم آوا علمی کاربردی به اطلاعات لازم دست پیدا کرد اما از آن جایی که جست و جو در سامانه برای یافتن سوالات خود ممکن است زمان بر باشد یا برای شما مبهم به نظر بیاید بهترین راه تماس با مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی است تا پاسخ سوالات خود را در زمینه انتخاب رشته به صورت دقیق و شفاف به دست آورید . مشاوره تحصیلی در تمام مراحل و مدت تحصیل در هر مقطعی کمک کننده و نیاز است اما مشاوره در زمینه انتخاب رشته بسیار حائز اهمیت تر است چرا که رشته شما و تناسب آن رشته با وضعیت و موقعیت و خواسته های شما تعیین کننده میزان موفقیت شما در آن رشته و آینده تحصیلی شما است .

انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی,مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور آویژه

مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور آویژه یکی از کاربردی ترین بخش های مشاوره دهی مشاوره تحصیلی آویژه میباشد . مشاوره انتخاب رشته آویژه در خدمت تمامی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی است تا با علم و آگاهی هرچه بیشتر در زمینه انتخاب رشته خود گام بردارند . همانطور که میدانید لیست رشته های قابل تحصیل در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی که به چهار گروه صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و فرهنگ و هنر تقسیم میشوند که در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی بسیار متنوع هستند و قابل ذکر در این مطلب نمیباشند.

اما مشاوره انتخاب رشته آویژه اطلاعاتی دقیق و جامع در خصوص لیست رشته های علمی کاربردی بدون کنکور در اختیار شما قرار میدهد و با آگاهی از موقعیت و شرایط و برخی خصوصیات شما مناسب ترین رشته ها را پیش روی شما قرار میدهد و با تدبیر لازم بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد خواهد داد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور آویژه شما را هرگز مجبور به انتخاب یک رشته نخواهد کرد بلکه به شما کمک میکند که با دیدی باز تر و منطقی تر انتخاب رشته درست تری را داشته باشید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی آویژه

مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی آویژه در ساعات طولانی در حال خدمت رسانی به دانشجویان میباشد . این مرکز با در اختیار داشتن گروهی از با تجربه ترین مشاوران تحصیلی میتواند شما را در تمام مسائل تحصیلی و از همه مهم تر در خصوص انتخاب رشته راهنمایی کند . مرکز مشاوره تحصیلی به شما این امکان را میدهد که تنها با تماس گرفتن با مشاورین این مرکز تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را برای یک انتخاب رشته مناسب به دست آورید . پس قبل از هر اقدامی در ارتباط با انتخاب رشته از مشاوره های این مرکز مشاوره بهرمند شوید . میتوانید با مراجعه به سایت آویژه راه های ارتباطی با مشاورین این مرکز را به دست آورید .

مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 2 نظر:
  1. «سلام ببخشید من هشتم هستم و معدل کل هفتمم ۱۷/۹۳شده ایا به رشته انسانی میتوانم بروم لطفا جواب دهید استرس دارم»«درسای اجتماییم تکوینیم؛۱۷/۵.پایانی:۱۵/۵.ونوبت اولمم ۱۷.وفارسیمونوبت اول همش۱۹ونوبت دوم۱۸،۱۷.شدم عربی:۱۷_۱۹_۱۸.ونوبت دوم:۱۶و۱۹شدم ودرس زبان:همش۱۷ونوبت دومم:همش۱۸‌.ایا رشته انسانی میتوانم بروم؟

    1. سلام خسته نباشید بله شما برای ورود به رشته انسانی مشکلی نخواهید داشت

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/1/26

جمعه

1400/1/27

شنبه

1400/1/28

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید