مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی ثیت نام کنکور علمی کاربردی یکی از راه های بسیار موثر برای رسیدن به موفقیت در تحصیل می باشد . در سال های اخیر افزایش بی نظیری در استقبال از مراکز و موسسات علمی کاربردی شاهد بودیم . این دانشگاه به ویژه در میان شاغلین بسیار پر متقاضی است . زیرا از طرفی رشته های ارائه شده  در این موسسات و مراکز آموزشی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است . همچنین پذیرش در این دانشگاه ها به دلیل ظرفیت زیاد بسیار راحت تر نسبت به سایر دانشگاه های دیگر می باشد .  در این مقاله قصد داریم مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی را برا متقاضیان این مراکز شرح دهیم . در واقع شرح مفصلی از شرایط ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی در مقاطع مختلف از جمله مقطع کاردانی و مقطع کارشناسی ، زمان و میزان شهریه این مراکز را برای داوطلبان ارائه خواهیم داد .

تحصیل در مراکز علمی کاربردی یک فرصت استثنایی برای داوطلبان و همچنین شاغلین عزیز می باشد . تحصیل در این مراکز همانطور که در بالا نیز اشاره شد دارای مزایای بسیاری است . در اینجا به این مزیت های ثبت نام در دانشگاه های علمی کاربردی خواهیم پرداخت .

کنکور علمی کاربردی

مهم ترین مزیت این دانشگاه ها فوکوس ویژه ی آن ها بر روی دروس فنی و واحدهای عملی بسیار بیشتر از واحد های تئوری است .آموزش دروس در این مراکز بسیار کاربردی بوده و فارغ التحصیلان در رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانند بعد از تحصیل به سرعت وارد بازار کار شوند و از مهارت های کاربردی و فنی خود در بازار کار استفاده کنند . همچنین داوطلبان دیگر استرس گذراندن مرحله ی سخت کنکور دانشگاه های سراسری و دانشگاه های آزاد را نخواهند داشت . این مسئله به خودی خود یکی از مهم ترین مزیت های دانشگاه های علمی کاربردی است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی

مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی به داوطلبان کمک خواهد کرد تا بتوانند مراحل ثبت نام و شرکت در آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی را به سرعت پشت سر گذاشته و وارد دانشگاه شوند .این مراکز امروزه بون کنکور نیز پذیرش دانشجو انجام می دهند . در واقع نیاز نیست داوطلبان در کنکور علمی کاربردی شرکت کنند . دیگر نگران استرس کنکور نباشید . می توانید بدون شرکت در آزمون وارد دانشگاه و رشته ی مورد علاقه تان شوید . مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی تمامی شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در موسسات علمی و کاربردی اعم از شرایط عمومی و شرایط اختصاصی را برای متقاضیان شرح خواهد داد .

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی یکی از راه های آسان برای رسیدن به موفقیت است . شما می توانید با گرفتن مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی اطلاعاتی جامع و کامل درباره نحوه ی پذیرش و دیگر شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی بدست آورید و به راحتی وارد دانشگاه شوید . شما می توانید هم چنین از سایت رسمی سازمان سنجش کشور ( sanjesh.org ) از اطلاعات مرتبط با زمان ثبت نام علمی کاربردی ، مهلت انتخاب رشته و آزمون ، لیست رشته های علمی کاربردی ،لیست رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی ، پذیرش در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه رشته های کاردانی و رشته های کارشناسی  آگاه شوید .

مشاوره تلفنی ثبت نام

دفترچه علمی کاربردی بهمن ماه نیز در سایت سنجش قابل دانلود می باشد . لازم به ذکر است پذیرش دانشجو در این مراکز و موسسات آموزشی بدون کنکور نیز صورت می گیرد . در لینک زیر تمام اطلاعات و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آورده شده است . خوانندگان و علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک زیر اطلاعات دقیق و کاملی را در زمینه پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی بدست آورند .


بیشتر بخوانید:شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی آویژه

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی آویژه اولین و بزرگترین مرکز مشاوره تحصیلی در ایران است . این مرکز تمامی اطلاعات مرتبط با ثبت نام کنکور علمی کاربردی را در اختیار داوطلبان عزیز خواهد گذاشت . مشاورین ما در این مرکز همه روزه قادر به پاسخگویی و مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی به عزیزان خواهند بود .  در واقع مشاوره درباره  ثبت نام کاردانی به کارشناسی ، کاردانی به کارشناسی بدون کنکور و ارشد بدون کنکور علمی کاربردی نیز در این مرکز صورت میگیرد . همانطور که می دانید سامانه جامع علمی کاربردی یکی از پرطرفدارترین مراکز برای ادامه تحصیل در ایران می باشد .

مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی آویژه

مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی آویژه یکی از شناخته شده ترین موسسات مشاوره ی تحصیلی در کشور می باشد که مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی را برای داوطلبان انجام می دهد . در واقع مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی آویژه به داوطلبان راهنمایی های لازم درباره شرایط و ضوابط شرکت در کنکور علمی کاربردی و نیز مسائل مرتبط با رشته های بدون کنکور این مراکز را به داوطلبان خواهد داد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط عمومی برای شرکت در پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی

اعتقاد داشتن به دین اسلام و دیگر ادیان شناخته شده براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشد . نداشتن فساد اخلاقی و نبودن در احزاب و گروهک ها مانند ساواک و غیره از دیگز شرایط عمومی برای شرکت در کنکور علمی کاربردی می باشد . یکی دیگر از مهم ترین شرایط عمومی برای داوطلبان متقاضی شرکت در دوره های علمی کاربردی داشتن توانایی لازم برای شرکت در کلاس ها و رشته انتخابی داوطلبان می باشد .

شرایط اختصاصی برای شرکت در پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی

دارندگان مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید ( نظری ، فنی و حرفه ای و کاردانش ) ، یا مدرک دیپلم نظام قدیم می  توانند در این دوره از پذبرش کنکور علمی کاربردی شرکت کنند . داشتن شرایط مرتبط با نظام وظیفه نیز برای داوطلبان آقا الزامی است . داوطلبان هم چنین باید از سلامت جسمانی لازم متناسب با رشته ی انتخابی برخوردار باشند .

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با آویژه تماس بگیرید

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸
 • آزمون سنجش
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور

شرایط و ضوابط پذیرش اتباع برای شرکت در  دانشگاه های علمی کاربردی

اتباع غیر ایرانی مقیم در کشور ایران و متقاضی شرکت در پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی باید دارای اقامت قانونی باشند . در واقع برای شرکت و گرفتن پذیرش در این دانشگاه ها باید مدارک شناسایی و کارت اقامت خود را ارائه دهند . این مطلب نیز باید اضافه شود که پذیرش این گروه از متقاضیان فقط به صورت حضوری در این مراکز خواهد بود . گذرنامه ی این اتباع متثاضی پذیرش در دانشگاه های علمی کاربردی باید دارای لااقل ۶ ماه مجوز اقامت باشد . پناهندگان سیاسی باید دارای دفترچه پناهندگی سیاسی از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران داشته باشند . یکی از مهم ترین شزایط برای پذیرش اتباع غیر ایرانی مقیم در جمهوری اسلامی ایران داشتن مدرک دیپلم از مدارس کسور زیر نظر آموزش و پرورش می باشد .

پذیرش اتباع خارجی در رشته هایی که باعث تعهد جمهوری اسلامی برای استخدام می شود ممنوع است . این رشته ها شامل : کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات عملیات ویژه انتظامی ، کاردانی فنی هوانوردی ، کاردانی فنی نفت ، کاردانی فنی مخابرات ، کاردانی فنی ایمنی مترو ، کاردانی فنی ایمنی پرواز و زمینی بالگرد ، کاردانی فنی تعمیر و نگهداری هواپیما ، کاردانی فنی عمران ، ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺳﻴﮕﻨﺎﻟﻴﻨﮓ و ﻛﻨﺘﺮل ﻣﺘﺮو ، ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ ﺻﻨﺎﻳﻊ ﺷﻴﻤﻴﺎﻳﻲ ـ ﭘﺎﻻﻳﺶ ﮔﺎز ، ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ ﻣﻌﺪن ـ اﺳﺘﺨﺮاج ، ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ ﻣﺨﺎﺑﺮات ـ ﻛﺎﺑﻞ و ﻓﻴﺒﺮ ﻧﻮری .

از جمله دیگر رشته ها می توان به رشته هایی مانند :  ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ – ﻣﻜﺎﻧﻴﻚ ﺧﻮدروﻫﺎی زرﻫﻲ ، ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ ﻫﻮاﻧﻮردی ـ ﺧﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ اوﻳﻮﻧﻴﻚ ﻫﻮاﭘﻴﻤﺎ ،  ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ ﻣﻜﺎﻧﻴﻚ ـ ﻧﻴﺮوﮔﺎه ﺣﺮارﺗﻲ و بسیاری رشته های دیگر . داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون علمی کاربردی می توانند با مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور علمی کاربردی آویژه تماس حاصل نمایند تا بتوانند اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایند .

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1399/12/9

یکشنبه

1399/12/10

دوشنبه

1399/12/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید