مشاوره ثبت نام کنکور ۹۹ سراسری و آزاد

مشاوره تلفنی

با توجه به روند نسبتا طولانی و پیچیده ثبت نام کنکور برخی از داوطلبان با سوالات و ابهامات زیادی مواجه میشوند. لذا توصیه میکنیم برای یافتن پاسخ سوالات و ابهامات خود از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ۹۹ استفاده کنید. چرا که کارشناسان مشاوره تحصیلی طی این مشاوره ها تمام نکات مهم مربوط به ثبت نام را برای داوطلبان شرح میدهند. مشاوره های تلفنی مباحث گسترده ای را در برمیگیرند. یکی از خدماتی که در این مشاوره ها ارائه میگردد مربوط به چگونگی جمع آوری مدارک و سوابق تحصیلی و… میباشد. یکی از پرسش های متداولی که برای داوطلبان مطرح است مربوط به امکان و یا عدم امکان ثبت نام در دو گروه آزمایشی است. مشاوره تلفنی کنکور ۹۹ میتواند نحوه اقدام برای ثبت نام در دو گروه را به شکل همزمان برای متقاضیان شرح دهد.

ضرورت مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ۹۹

تعداد زیادی از داوطلبان و متقاضیان کنکور هیچ تجربه ای از ثبت نام در کنکور سراسری و یا آزاد ندارند. همین امر باعث بروز مشکلات و ابهاماتی برای این افراد میشود. شرایط ثبت نام در کنکور کدامند؟ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کنکور شامل چه چیزهایی میشود؟ هزینه های لازم برای ثبت نام در کنکور چقدر است؟ آدرس سایت مربوط به ثبت نام اینترنتی کدام است؟ همه و همه سوالاتی است که برای داوطلبان مطرح میشود. برای یافتن پاسخ این سوال هاست که ضرورت مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ۹۹ افزایش میابد. چنانچه داوطلبان بدون اطلاع و دانش قبلی برای ثبت نام اقدام کنند با مشکلاتی مواجه خواهند بود. لذا نباید ضرورت مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ۹۹ را نادیده گرفت.


بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر


مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور سراسری و آزاد

داوطلبانی که میخواهند برای پذیرش در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اقدام کنند باید اطلاعات کاملی از نحوه ثبت نام کنکور سراسری داشته باشند. چرا که در سال های اخیر کنکور سراسری و آزاد با هم ادغام شده است. یعنی یک کنکور برای هر دو دانشگاه برگزار میشود. همین امر باعث به وجود آمدن سوالات متعددی برای داوطلبان شده است. یکی از متداول ترین پرسش ها این است که آیا برای ثبت نام کنکور آزاد و سراسری باید به شکل جداگانه اقدام کرد؟ زمان ثبت نام کنکور آزاد و سراسری چگونه است؟ همین سوالات و ابهامات باعث میشود که استفاده از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ۹۹ سراسری و آزاد اهمیت پیدا کند. این مشاوره ها مباحث مهم دیگری را برای داوطلبان آشکار میکنند. یکی از دیگر مباحث مربوط به مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ۹۹ سراسری و آزاد اطلاع از شرایط لازم برای ثبت نام میباشد.

مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور 99

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری و آزاد

از آنجایی که هر ساله ضوابط و قوانین متفاوتی برای ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری مقرر میشود. باید منبعی وجود داشته باشد که این اطلاعات به روز را در اختیار داوطلبان قرار دهد. لذا سازمان سنجش برای این منظور اقدام به انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری و آزاد میکند. همانطور که مطرح کردیم کنکور دانشگاه آزاد و سراسری به شکل همزمان برگزتار میشود. اما دفترچه ثبت نام کنکور برای هر یک از این دانشگاه ها به شکل مجزا منتشر میشود. دفترچه ثبت نام کنکور سراسری و آزاد در برگیرنده اطلاعات مهمی است. لذا داوطلبان باید آن را به دقت مورد مطالعه قرار دهند. این دفترچه شامل چندین بخش میباشد در بخش اول اقدامات لازم قبل از ثبت نام همچون جمع آوری مدارک و اقدامات زمان ثبت نام همچون مراجعه به سایت و… را در برمیگیرد. بخش دوم دفترچه مربوط به شرایط و مقررات کنکور میباشد.

نحوه تصحیح پاسخنامه داوطلبان کنکور


بیشتر بخوانید: برنامه ریزی کنکور سراسری


نحوه ثبت نام کنکور

نحوه ثبت نام کنکور برای دانش آموزانی که برای بار اول در کنکور ثبت نام میکنند یکی از چالش های مهم میباشد. داوطلبان قبل از هر چیز باید اطلاعیه های سازمان سنجش را دنبال کنند و بعد از اعلام آغاز ثبت نام و انتشار دفترچه ثبت نام، دفترچه را دریافت کنند و آن را به دقت مطالعه کنند. مرحله بعدی از نحوه ثبت نام کنکور ۹۹ گرد آوری مدارک مورد نیاز، همچون مدرک تحصیلی و پایان خدمت آقایان و… است که در دفترچه به آن ها اشاره شده است. مر حله ی بعدی مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش و ثبت اطلاعات و مدارک میباشد. نکته ای که درباره نحوه ثبت نام کنکور ۹۹ وجود دارد مربوط به هزینه ثبت نام میباشد. داوطلبان باید این هزینه را برای خرید کارت اعتباری و به شکل اینترنتی بپردازند. تا ثبت نام آنها تایید گردد.

سایر موارد مربوط به مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ۹۹

 • دانلود دفترچه علمی کاربردی ۹۸_۹۹
 • رشته های بدون کنکور پیام نور
 • زمان آزمون تیزهوشان نهم
 • ثبت نام بدون کنکور پیام نور
 • ثبت نام دانشگاه بقیه الله کنکور۹۹
 • زمان آزمون تیزهوشان ۹۹
 • ثبت نام آزمون مشاوره خانواده
 • لیست رشته های بدون کنکور پیام نور
 • دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم
 • پیام نور بدون کنکور
 • مشاوره بدون کنکور
 • دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۹
 • دانلود دفترچه بدون ازمون دانشگاه ازاد ۹۹
 • دانلود دفترچه دانشگاه آزاد بدون کنکور
 • دانلود دفترچه کنکور کاردانی ۹۹
 • دریافت دفترچه راهنمای ثبتنام آزمون سراسری سال ۱۳۹۹
 • دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ۹۹
 • دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹
 • دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته انسانی


شرایط ثبت نام کنکور سراسری و آزاد

کلیه ی افرادی که میخواهند در کنکور شرکت کنند و بعد در دانشگاه های سراسری و آزاد مشغول به تحصیل شوند باید شرایطی را داشته باشند. شرایط ثبت نام کنکور سراسری و آزاد به دو گروه تقسیم بندی میشوند. شرایط عمومی یکی از این دو گروه میباشد. افرادی که میخواهند در دانشگاه تحصیلی کنند باید تمام این شرایط عمومی را داشته باشند. برخی از این شرایط شامل نداشتن سوء سابقه کیفری و سابقه حضور در گروه های فراماسونری، نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی، نداشتن اعتیاد به موارد مخدر و… میباشد. اما گروه دیگر از شرایط ثبت نام کنکور سراسری و آزاد شرایط اختصاصی هستند. یکی از مهم ترین شرایط اختصاصی شامل داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با گروه آزمایشی مورد امتحان میباشد. این مدرک باید در یکی از مقاطع تحصیلی دیپلم نظام قدیم یا جدید و یا کاردانی باشد.

درباره ی داوطلبان انصرافی از دانشگاه نیز شرایطی خاصی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است از شرایط لازم برای ثبت نام آقایانی که به سن مشمولیت رسیده اند، ارائه کارت معافیت یا کارت پایان خدمت سربازی میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور ۹۹ سراسری و آزاد با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ثبت نام

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و آزاد

سازمان سنجش هر ساله و با اعلام زمان ثبت نام کنکور اقدام به انتشار راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و آزاد میکند. این راهنما در قالب دفترچه اینترنتی میباشد که داوطلبان برای دانلود آن باید به سایت این سازمان مراجعه کنند. اطلاعات مهمی در این دفترچه گنجانده شده که مطالعه و دانستن آنها برای داوطلبان ضروری میباشد. مثلا آخرین و به روزترین شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در برخی دانشگاه ها، مدارک تحصیلی مورد پذیرش برای شرکت در کنکور، شرایط اخلاقی و عمومی و… در راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و آزاد مطرح شده است. همین امر باعث اهمیت اطلاع از این دفترچه شده است.

سوالات متداول

شرایط ثبت نام کنکور سراسری و آزاد کدامند؟

برخی از این شرایط شامل نداشتن سوء سابقه کیفری و سابقه حضور در گروه های فراماسونری، نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی، نداشتن اعتیاد به موارد مخدر و… میباشد. همچنین داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با گروه آزمایشی مورد امتحان نیز از این موارد میباشد.

راهنمای ثبت نام کنکور چه مباحثی را در برمیگیرد؟

آخرین و به روزترین شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در برخی دانشگاه ها، مدارک تحصیلی مورد پذیرش برای شرکت در کنکور، شرایط اخلاقی و عمومی و… در راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و آزاد مطرح شده است.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری و آزاد چگونه است؟

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و مراجعه به سایت سازمان و سنجش برای ثبت اطلاعات از مراحلی است که داوطلبان باید برای ثبت نام کنکور انجام دهند.

اهمت استفاده از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور در چیست؟

با توجه به روند نسبتا طولانی و پیچیده ثبت نام کنکور برخی از داوطلبان با سوالات و ابهامات زیادی مواجه میشوند. لذا توصیه میکنیم برای یافتن پاسخ سوالات و ابهامات خود از مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور استفاده کنید.

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور شامل چند بخش است؟

بخش اول اقدامات لازم قبل از ثبت نام همچون جمع آوری مدارک و اقدامات زمان ثبت نام همچون مراجعه به سایت و… را در برمیگیرد. بخش دوم دفترچه مربوط به شرایط و مقررات کنکور میباشد.

مشاوره ثبت نام کنکور ۹۹ سراسری و آزاد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام کنکور ۹۹ سراسری و آزاد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1399/11/4

یکشنبه

1399/11/5

دوشنبه

1399/11/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید