مشاوره معافیت پزشکی تلفنی

مشاوره معافیت پزشکی چگونه است؟

مشاوره معافیت پزشکی تلفنی برای چیست؟

مشاوره معافیت پزشکی سعی میکند با بررسی شرایط مشمولان و متقاضیان دریافت معافیت پزشکی تمام موارد معافیت نظام وظیفه را برایشان شرح دهند . که این موارد در قالب قوانین و تبصره هایی منتشر شده است . بدیهی است که مشمولی که هیچگونه تخصصی درباره مقررات نظام وظیفه ندارد ، نمیتواند از تمام موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه اطلاع داشته باشد . به همین دلیل استفاده از مشاوره معافیت پزشکی بسیار راهگشا میباشد . اگر بخواهیم برخی از موارد مشاوره معافیت پزشکی تلفنی نظام وظیفه را نام ببریم میتوان به عدم رشد جسمی و یا برخی بیماری های غدد اشاره کرد . چنانچه شما میخواهید برای دریافت معافیت پزشکی اقدام کنید ، اما دچار ابهام و سردرگمی شده اید مطالعه دقیق این متن ، توصیه ما به شما است . چون سعی کرده ایم به معرفی کامل موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه بپردازیم . که پاسخگوی بسیاری از سوالات شما میباشد .

موارد مشاوره معافیت پزشکی نظام وظیفه و شرایط اخذ

موارد مشاوره معافیت پزشکی نظام وظیفه و شرایط اخذ  و لیست بیماری های معافیت پزشکی بسیار مهم و گاه پیچیده میباشد . و مشمولانی که میخواهند برای دریافت معافیت پزشکی اقدام کنند ، سئالات متعددی در این مورد دارند .

((نداشتن غیبت از خدمت سربازی از زمان رسیدن به سن مشمولیت از جمله موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه و شرایط اخذ میباشد . که مشمولان باید در نظر داشته باشند . زیرا افراد دارای غیبت ، نمیتوانند از این نوع معافیت استفاده کنند . مگر اینکه برای غیبت خود دلایل مورد تایید و قانع کننده بیاورند . یکی دیگر از موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه و شرایط اخذ ؛ تایید شدن بیماری و عارضه توسط پزشکان و شوراهای معتبر و معتمد نظام وظیفه میباشد . که افراد در طی این مراحل ابتدا باید دفترچه مربوط به خدمت وظیفه عمومی را پر کنند و پزشک نیز طی معایناتی بیماری را تایید کند . و گواهی لازم را صادر کند .))

مراجعه مشمول به بیمارستان و انجام معاینات تخصصی از دیگر موارد اقدام برای معافیت پزشکی نظام وظیفه و مراحل اخذ میباشد . که در این مرحله بیمارستان نتایج حاصل از معاینات را به شورای نظام وظیفه ارسال میکند . در این شورا تصمیم های نهایی برای نوع معافیت گرفته میشود . درواقع شورا ی نظام وظیفه با بررسی همه جانبه گزارشات پزشکی و مدارک مشمولان ، یکی از انواع معافیت های دائم ، معافیت موقت و یا معافیت از رزم را برای مشمول اعلام میکند .

لازم به ذکر است ، سازمان نظام وظیفه عمومی تنها برای برخی از بیماری ها معافیت در نظر گرفته است . این بیماری ها شامل بیماری هایی است که برای مشمول ممانعت پزشکی برای انجام فعالیت های سخت و سنگین را به همراه دارند . به دلیل ضرورت معافیت از خدمت برای مبتلایان به این بیماری ها در ادامه به بررسی دقیق لیست این موارد میپردازیم .


بیشتر بخوانید: شرایط ابطال کارت معافیت پزشکی۹۹


مشاوره معافیت پزشکی چه شرایطی دارد؟

چرا مشاوره معافیت پزشکی؟

طبق بررسی هایی که گروه تحقیقاتی ما در زمینه مشاوره معافیت پزشکی نظام وظیفه انجام داده اند، اغلب مشمولان سربازی در مورد بیماری های خود اطلاعی ندارند. این امر از آنجایی مهم میشود که این عدم اطلاع فرد از بیماری های خود منجر به صدمات جبران ناپذیری میشود. مشاوران مرکز مشاوره تلفنی آویژه بر آن باورند که اطلاع افراد از بیماری ها و علائم آنها می تواند از بخش عظیمی از مشکلات جلوگیری کند. از این رو این مرکز به هم وطنان عزیزمان در مسیر رشد و تعالی کشورمان مشاوره معافیت پزشکی تلفنی ارائه می دهد.

مشاوره معافیت پزشکی نظام وظیفه برای آن گروه از مشمولان که میخواهند برای دریافت معافیت پزشکی خدمت سربازی اقدام کنند ، امری مهم میباشد . بسیاری از جوانان وقتی به سن مشمولیت خدمت وظیفه ی عمومی میرسند ، سعی میکنند از راه های مختلف برای کسب معافیت سربازی و یا دریافت کسری خدمت استفاده کنند .  اما باید توجه کرد که باید از راه های قانونی و معقول برای این کار اقدام نمود . یکی از مواردی که سالانه بسیاری از مشمولان را از خدمت سربازی معاف میکند ؛ بیماری ؛ میباشد . که تحت عنوان معافیت پزشکی شناخته میشود . موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه بسیار متعدد و پیچیده میباشند . به همین دلیل مشمولان گاهی دچار ابهام و سردرگمی میشوند . با توجه به افزایش نیاز به آگاهی در این حوزه برای مشمولان خدمت وظیفه ، مراکز مشاوره بسیاری اقدام به ارائه مشاوره معافیت پزشکی نظام وظیفه نموده اند .


بیشتر بخوانید: مراحل دریافت معافیت پزشکی حین خدمت ۹۹


مشاوره معافیت پزشکی: دسته بندی بیماری های معافیت پزشکی

برای این منظور در ادامه به معرفی دسته بندی بیماری هایی که مشمول معافیت پزشکی می شوند می پردازیم:

 • معافیت پزشکی بخش اول : بیماری های عمومی
 • معافیت پزشکی بخش دوم : بیماری های غدد مترشحه داخلی
 • معافیت پزشکی بخش سوم : بیماری های پوست و بافت های زیر پوست
 • معافیت پزشکی بخش چهارم : بیماری های داخلی مغز و اعصاب ( نورولوژی )
 • معافیت پزشکی بخش پنجم : بیماری های اعصاب و روان
 • معافیت پزشکی بخش ششم: بیماری های جراحی مغز واعصاب
 • معافیت پزشکی بخش هفتم: بیماری های ریه و قفسه صدری
 • معافیت پزشکی بخش هشتم: بیماری های استخوان ( اسکلت )
 • معافیت پزشکی بخش نهم: بیماری های دستگاه گوارش و جراحی عمومی
 • معافیت پزشکی بخش دهم: بیماری های خون و انکولوژی (بدخیمی ها)
 • معافیت پزشکی بخش یازدهم: بیماری های دستگاه ادراری تناسلی
 • معافیت پزشکی بخش دوازدهم: بیماری های فک و دهان و دندان
 • معافیت پزشکی بخش سیزدهم: بیماری های چشم و عوارض بینائی
 • معافیت پزشکی بخش چهاردهم: بیماری های گوش  حلق و بینی
 • معافیت پزشکی بخش پانزدهم: بیماری های قلب و عروق
 • معافیت پزشکی بخش شانزدهم: بیماری های روماتولوژی و بافت همبند
 • معافیت پزشکی بخش هفدهم: بیماری های عفونی

سوالات متداول در مورد مشاوره معافیت پزشکی

عمده ترین موردی که اکثر مردم به عنوان مصداق احراز معافیت پزشکی در ذهن دارند . صافی کف پا، مینیسک زانو و … است . در حالی که قوانین و شرایط مربوط به معافیت پزشکی که مراجع معتبر سازمان نطام وظیفه اعلام کرده اند، مصادیق بسیار دیگری را مطرح کرده اند . این در حالی است که بسیار مشاهده شده است که افراد مشمول بدون اطلاع از این قوانین دوران سربازی خود را گذرانده و با مشکلات مختلفی مواجه شده اند . مشکلاتی که گاهی منجر به از دست دادن سلامتی و حتی مرگ آنها شده است . از منظر دیگری می توان گفت این افراد زمان قابل توجهی از عمر خود را هم که می توانستند صرف ساختن آینده خود سازند، از دست داده اند. از اینرو شناختن مصادیق معافیت پزشکی برای مشمولان خدمت مقدس سربازی بسیار حائز اهمیت است .

نظام وظیفه

لیست موارد معافیت پزشکی نظام‌ وظیفه

لیست موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه از طریق این سازمان منتشر میشود و در اختیار متقاضیان قرار میگیرد . که تنها افرادی که در زمره ی بیماران این لیست قرار گیرند ، برای اخذ معافیت پزشکی خدمت وظیفه مجاز میباشند . بیماری های مربوط به غدد درون ریز مثل گواتر ، پرکاری تیرویید ، کم کاری تیرویید ، تومور بیضه ، سندورم کلاین فلتر ، تیرویید حاد ، بیماری ویلسون ، پرکاری‌و کم کاری غدد فوق کلیوی جز لیست موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه میباشند . همچنین بیماری های عمومی نیز در این لیست قرار میگیرند . بیماریهای درم و اپیدرم نیز از دیگر موارد معافیت هستند که بیماریهایی مثل اگزمای شدید ، عفونت های قارچی ، کچلی ، لوپوس اریتماتوس سیستمیک ، پسوریازیس ،آتروفی های پوستی ، هیپودرمیت های ندوله ، آکرو درماتیس ، فرنکولوز ، لیشمانیوز ، آلبینیسم و بسیاری موارد دیگر در این لیست جای دارند .

از دیگر بیماری هایی که در لیست موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه قرار میگیرد ، بیماریهای مغز و اعصاب را میتوان نام برد . که شامل بیماری های استحاله سلول های عصبی ، مولتیپل اسکولروزیس ، انسفالیت ها ، اختلالات مادر زادی سیستم عصبی ، نوروفیبروماتوز ، سکته های مغزی ، میاستنی گراویس و چندین بیماری دیگر میباشد . بیماری های روانپزشکی مثل پسیکوز ، اسکیزویید ، ترانسکشوالیسم ، تیک ها و … نیز جز لیست معافیت های پزشکی میباشد. اما نکته ی قابل توجه این است که نوع معافیت برای هر بیماری متفاوت میباشد . و بر اساس شرایط مختلف یکی از انواع معافیت های دائم ، موقت و معافیت از رزم صادر میشود .

 

لیست کامل موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه

لیست کامل موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه و اطلاع یافتن از آن از مهم ترین دغدغه های مشمولان خدمت سربازی میباشد . اما باید گفت هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد . چرا که این لیست توسط سازمان نظام وظیفه منتشر میشود . ما نیز در اینجا به شرح این لیست کامل موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه خواهیم پرداخت . به طور کلی بیماریهای پوستی ، شامل بیماری های مغز و اعصاب ، بیماری های غدد ترشحی ، بیماری های روانپزشکی ، بیماری های قفسه سینه ، و ریوری ، بیماری های استخوانی و اسکلتی ،بیماری ها دستگاه گوارش ، بیماری‌های ادراری و تناسلی ، اختلالات بینایی و بیماری های چشمی ، همچنین بیماری های قلبی و عروقی و … مربوط به لیست بیماری های مربوط به معافیت های پزشکی میباشند . البته گاهی ممکن است افراد مشمول ، بیماری هایی داشته باشند که جز این موارد نمیباشند.

در چنین مواردی باید بیماری فرد مشمول توسط بیمارستان و شورای پزشکی تایید شود . و این موضوع که بیماری مانع فعالیت بدنی و جسمی مشمول میشود نیز تصدیق شود . درواقع بیماری هایی که با انجام خدمت سربازی باعث آسیب به سلامت مشمولان شود ، میتواند به عنوان دلیلی برای معافیت پزشکی در نظر گرفته شود.

مشاوره معافیت پزشکی سربازی چیست؟

فهرست موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه

فهرست موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه شامل بیماری هایی است که هر فردی با ابتلا به آن ها میتواند بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه برای دریافت معافیت پزشکی اقدام کند . این بیماری باعث بروز اختلال در عملکرد طبیعی بدن میشوند . از طرفی میدانیم خدمت وظیفه ی سربازی با تمرینات و فعالیت های سخت همراه است . لذا حضور این افراد درخدمت سربازی میتواند تهدیدی برای سلامتیشان تلقی شود . فهرست موارد معافیت پزشکی نظام وظیفه نیز برای پیشگیری از این مشکلات ، و تحت نظارت پزشکان و متخصصان تنظیم شده است . سل ، هپاتیت ، سفلیس ، مننژیت ، استئو نکروز ، الیگو نورو دیستروفی ، اختلال ریتم قلب ، ازدیاد فشار خون ، عفونت گوش میانی ، افتادگی چشم ، فاویسم ، بیماری مغز استخوان ، کم خونی های مگالوبلاستیک دائم ، ازوفاژیت ، هپاتو مگالی و …  ازبیماریهایی که در این لیست جای دارند .

 

سوالات متداول

موارد معافیت پزشکی چیست ؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره معافیت پزشکی تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

این فهرست شامل موارد و بیماری هایی است که افراد مبتلا را از انجام خدمت وظیفه ی عمومی معاف میکند .

لیست موارد معافیت پزشکی شامل چه مواردی میباشد ؟

بیماری های‌قلبی عروقی ، بیماری های ادراری و تناسلی ، بیماری های پوستی ، بماری مغز و اعصاب بیماری دستگاه گوارش و به طور کلی هر بیماری ک برای فرد محدودیت برای انجام فعالیت های جسمی ایجاد کند .

شرایط اخذ معافیت پزشکی کدامند ؟

این شرایط شامل مواردی همچون نداشتن غیبت در زمان مشمولیت خدمت ، و تایید بیماری و ناتوانی مشمول برای اعزام به خدمت سربازی میباشد . که گواهی پزشک و آزمایشات بیمارستان باید آن را تصدیق کنند . و درنهایت شورای نظام وظیفه ضرورت معافیت را اعلام کند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره معافیت پزشکی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

مشاوره معافیت پزشکی تلفنی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره معافیت پزشکی تلفنی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

نظرات
- 30 نظر:
 1. سلام بنده دانشجوی ترم۳هستم ومشکل شنوایی متوسط هردوگوش بانمره ۶۵دسی بل وعضوبهزیستی هستم ایامیشه دردوران دانشجوییم برای معافیت اقدام کنم

 2. سلام بنده دانشجوی ترم۳هستم ومشکل شنوایی متوسط هردوگوش بانمره ۶۵دسی بل ایامیشه دردوران دانشجوییم برای معافیت اقدام کنم

 3. همسر من بعد دوره لیسانسشون رفتن سربازی و بعد از اینکه ۶ ماه خدمت کردن نتایج ارشد اومده و رفتن دانشگاه اما چون در دوران ارشدشون ازدواج کردیم دیگه نرفتن سربازی و سر کار رفتن الان از ارشدشون ۵ سال میگذره، می خواستم بدونم الان غیبت خوردن و نمیشه معافیت پزشکی اقدام کنن اصلا؟

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز بله ایشون وارد غیبت شدن ولی مشکلی برای معافیت پزشکی وجود ندارد

 4. سلام خسته نباشین من ۱۹سالمه و پشت کنکورم میخ استم بدونم با نمره چشم ۴.۷۵ و استیگمات ۱ که برای ۲ساله پیش این نمره چشمم معاف میشم؟

  1. سلام
   هیپر متروپی یا میوپی از ۳ تا ۶ معافیت از رزم را به دنبال دارد. دقت کنید شدت و درجه بیماری تعیین کننده نوع معافیت است و باید وضعیت شما در حال حاضر بررسی شود.

 5. سلام من واریکوسل داشتم ده سال قبل عمل کردم کمیسیون پزشکی بودم دیروز گفتن ده روز بعد جواب رو نظام وظیفه پیگیری کن میخواستم بدونم معاف از رزم ده روز زمان دادن یا برای معافیت

  1. سلام
   معافیت دائم برای بیماری واریکوسل تنها به افرادی تعلق میگیرد که بیماریشان بعد از عمل جراحی عود کند.

 6. سلام ببخشید من عمل پا انجام دادم و چند سالی پشت کنکور هستم ورباطACL پاره شده بود عمل کردم اما هنگام راه رفتن باز درد میکنه لنگ لنگان راه میرم ایا شامل معافیت میشود؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام
   پارگی رباط در صورتی منجر به معافیت دائم میشود که چند رباط با هم پاره شده باشند. همچنین پارگی رباط ها به تنهایی ملاک اخذ معافیت نیست، بلکه ناپایداری مفصلی، مدرک تحصیلی و… نیز در رای شورای پزشکی اثر گذار است.

 7. سلام ببخشید پای راست من کلاب فوت یا(پای چنبری) تو ۶ماهگیم عمل کردم بعشم زیاد که راه میرم پام درد میکنه بعدشم پایه چپمم انگشته شصته پام از پایی که کلاب فوت بود بزرگ تره بعدشم کفشم میپوشم اذیتم میکنه میخواستم بدونم معافی داره؟؟؟؟

  1. سلام
   در صورتیکه بیماری شما باعث دفورمیتی شده باشد و مانع از انجام تمرینات دوره سربازی و پوشیدن پوتین شود، معافیت دائم را به همراه دارد در موارد خفیف تر ممکن است با معافیت از رزم همراه شود.

 8. سلام من قدم ۱۴۸ هست و ۲۰ سالم هست و معافیت تحصیلی هم ندارم آیا اقدام کنم معاف دائم میشم؟

 9. سلام.
  من بعد از این که دفترچه پست کردم متوجه شدم که واریکسل دارم و واریکسل گرید۲ نزدیک به ۳ عمل کردم…ایا شامل معاف رزم میشم؟تا چند روز دیگ اعزامم باید چه کار کنم؟اگه میشه راهنمایی کنید…ممنون

  1. سلام
   واریکوسل یکی از بیماریهای مربوط به لیست معافیت های پزشکی است که معمولا معافیت از رزم را به دنبال دارد اما شما میتوانید در حین خدمت و از طریق بهداری محل خدمتتان برای معافیت پزشکی اقدام کنید.

 10. سلام.
  من تیک دارم.هم توی سر هو توی دست هو توی صدا.شامل معافی میشه؟ اگه بشه واسه تمدید گواهینامه مشکل ایجاد نمیکنه؟ و توی کارت چه نوع معافیتی میزنن؟ مینویسن پزشکی؟ یا مینویسن اعصاب و روان؟

  1. سلام
   در صورت اخذ معافیت پزشکی، برای دریافت گواهینامه رانندگی نیز باید مورد معاینه قرار بگیرید و اگر سلامت شما تایید شود میتوانید گواهینامه بگیرید. تیک عصبی از جمله بیماریهای اعصاب و روان است و ماده و بند معافیت در کارت معافیت سربازی قید میشود.

  2. سلام ببخشید من میخواستم بپرسم که من برای عمل لب شکری رفتم و الان هم یک عمل من هم باقی مانده است آیا من معاف هستم یا نه میتوانم بعداز خدمت به افسری سپاه ثبت نام کنم

   1. سلام
    این بیماری در صورتی که منجر به اختلال در صحبت کردن، غذا خوردن و یا کراهت منظر شود منجر به معافیت دائم میشود.

 11. با سلام من دچار لرزش در دست و بدن هستم و دیگر اینکه بیماری تنفسیی دارم که حدود هشت ماه در سال سرفه میزنم و آسم هم نیست و درمان دارویی ندارد آیا امکام دارد معاف شوم.

  1. سلام
   وضعیت سلامت شما باید توسط شوراهای پزشکی مورد معاینه قرار گیرد و نوع بیماری و شدت آن مشخص شود در صورتی که طبق نظر این شوراها رفتن به خدمت سربازی باعث وخیم شدن وضعیت جسمی شما شود، از رفتن به خدمت معاف میشوید و یا معافیت موقت یا معافیت از رزم برایتان در نظر گرفته میشود.

   1. سلام من سال ۷۹ اعزام ودرسال ۸۰ ازبیمارستان معاف شدم .مدارک من تسویه حساب یگان خدمت.نامه ازیگان خدمت برای صدورکارت.نامه ازبیمارستان که معافیت من روتاییدکرده.واریز وجه برای صدورکارت.سال ۹۸ شورای پزشکی داشتم که معاف نکردندمن متاهل ویک فرزند دخترومستاجروبیکارهستم

  2. سلام من دانشجوی ترم دو کارشناسی ناپیوسته هستم
   مشکل پرولاپس و دریچه میترال دارم
   آیا معافیت پزشکی شامل من میشود؟

   1. سلام وقت بخیر
    شما بایدابتدا مدارک پزشکی خود را ارائه دهید تا رای و نظر شورای پزشکی مشخص شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1399/8/10

یکشنبه

1399/8/11

دوشنبه

1399/8/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید