خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه خروج از کشور تمدید مقررات مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور

تمدید مقررات مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور

بروزرسانی شده جولای 13, 2017 11:56 ق.ظ
0
152
کسر خدمت
تمدید مقررات مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور
میانگین 5 رای از تعداد 2

به اطلاع می رساند : مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور با بیش از 8 سال غیبت تا پایان سال جاری مهلت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی را دارند.

سردار ابراهیم کریمی از تمدید مقررات تردد مشمولان غایب ایرانی مقیم خارج از کشور تا پایان سال 1400 خبر داد و اظهار کرد: تمام مشمولان غایب ایرانی مقیم خارج از کشور که حداقل سه سال در خارج از کشور اقامت داشته باشند، می توانند حداکثر دو بار در سال و در مجموع به مدت سه ماه به کشور تردد کنند.

وی افزود: مشمولان متقاضی قبل از اولین ورود به کشور باید به نزدیک ترین نمایندگی ایران در کشور محل اقامت مراجعه کرده و مهر ویژه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در گذرنامه آنان ثبت شود.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با تاکید براین که مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که بیش از 8 سال غیبت دارند، تنها تا پایان سال جاری می توانند به کشور تردد داشته باشند ، گفت: این دسته از مشمولان باید تا پایان سال جاری نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود، از طریق ثبت نام در قانون جریمه مشمولان غایب و یا انجام خدمت دوره ضرورت اقدام کنند.

در صورتی که در خصوص نظام وظیفه و سربازی سوالاتی دارید ، نظیر : معافیت پزشکی ، معافیت تحصیلی ، معافیت کفالت ؛ امریه سربازی ؛ پروژه سربازی ؛ یگان های آموزشی ، خروج از کشور ، کسری خدمت ، خرید خدمت و … هم اکنون می توانید 9099072068 تماس حاصل فرمایید و با مشاور نظام وظیفه آویژه دانش مشورت نمایید .

 منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در خروج از کشور

بررسی کنید

تغییرات شرایط دانشجویان انصرافی در قانون جریمه مشمولان غایب سال 97

تغییرات شرایط دانشجویان انصرافی در قانون جریمه مشمولان غایب سال 97میانگین 5 رای از تعداد 1…