خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه کسری خدمت سربازی مهلت ثبت نام کسر خدمت ایثارگری تمدید نخواهد شد

مهلت ثبت نام کسر خدمت ایثارگری تمدید نخواهد شد

بروزرسانی شده دسامبر 13, 2017 4:55 ب.ظ
0
157
مشمول کسری خدمت
مهلت ثبت نام کسر خدمت ایثارگری تمدید نخواهد شد
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر هنوز نسبت به ثبت نام کسر خدمت ایثارگری اقدام ننموده اید٬ بشتابید که به گفته سردار کمالی این مهلت تمدید نخواهد شد ٬ ایثارگران می توانند حتی نسبت به ثبت فرزند یک روزه خود اقدام نمایند!

ثبت نام کسر خدمت ایثارگری

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با اشاره به پایان زمان نام‌نویسی کسر خدمت رزمندگی، ایثارگی و آزادگی برای متولدان قبل از سال 72 گفت: به اطلاع تمام افرادی که نتوانستند تا تاریخ 19 آذر ثبت نام کنند می‌رسانم که سهمیه آنها سوخت شده و محاسبه نخواهد شد.

وی تاکید کرد: آن دسته از مشمولان متولد قبل از 72 که برگ اعزام به خدمت نیز گرفتند اما هنوز اعزام نشدند نیز سهمیه آنها سوخت شده است.

سردار کمالی در مورد چگونگی محاسبه سهمیه کسر از خدمت متولدان قبل از 72 که در مهلت قانونی ثبت نام کردند گفت: بعد از بررسی ها اگر مشخص شود که این افراد شامل سهمیه 20 هزار نفری می‌شوند، وضعیت آنها طبق قانون جدید و به ازای هر ماه ایثارگری یک ماه کسرخدمت محاسبه می‌شود. اما برخی دیگر که مشمول سهمیه 20 هزار نفری نمی‌شوند سهمیه آنها مطابق قانون قدیم و به ازای هر یک ماه ایثارگری 9 روز کسر خدمت محاسبه خواهد شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به نزدیک شدن به پایان مهلت ثبت سهمیه ایثارگری رزمندگی و آزادگی برای متولدان بعد از 72 تاکید کرد: والدین حتما در مهلت مقرر برای ثبت مشخصات اقدام کنند چرا که به هیچ وجه زمان ثبت نام تمدید نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به همه والدین واجد شرایطی که دارای فرزند ذکور هستند اعلام می‌کنم که برای ثبت مشخصات فرزند خود و استفاده از سهمیه کسر از خدمت ایثارگری مراجعه کنند و در این زمینه سن فرزند هیچ اهمیتی ندارد.

کمالی توضیح داد: حتی والدینی که دارای پسر یک روزه هستند نیز می‌توانند برای فرزند خود از سهمیه ایثارگری و کسر از خدمت استفاده کنند.

 

شرایط خرید سربازی در سال ۹۷

مشمولانی که دارای غیبت سربازی می باشند ٬ در سال ۹۷ نیز می توانند نسبت به خرید سربازی اقدام نمایید . اگر در خصوص تعرفه خرید سربازی و هزینه صدور کارت معافیت سربازی سوالاتی دارید اینجا کلیک کنید

 

مشاوره خدمت سربازی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص کسری خدمت ایثارگری و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر خروج از کشور ، معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  9099072068 تماس حاصل فرمایند .

منبع خبر : yjc
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در کسری خدمت سربازی

بررسی کنید

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمت

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمتبه این مطلب امتیاز دهید “پروژه کسری خدمت” خدمت م…