نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ اعلام شد

آزمون استخدامی
به اشتراک بگذارید

نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ امروز اعلام شد! داوطلبان شرکت کننده در این آزمون هم اکنون می توانند نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام فرمایند .

ثبت نام آزمون قضاوت در سال ۹۶ از اواخر اردیبهشت ما آغاز شد که با تمدید های آن با اوایل تیرماه ادامه داشت . همچنین خبرهایی از رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران مبنی بر تمایل به جذب ۴۰۰ قاضی ویژه شوراهای حل اختلاف در سیستم قضایی داوطلبان را تشویق به ثبت نام در این آزمون نمود .

در نهایت این آزمون در صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۴/۳۰ در ۲۲ شهرستان برگزار شد و داوطلبان تا امروز در انتظار نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف به سر می برند تا امروز از طرف سازمان سنجش اطلاعیه در خصوص اعلام نتایج نهایی این آزمون منتشر شد .

در این راستا کلیه داوطلبان و شرکت کنندگان در این آزمون می توانند از امروز نسبت به مشاهده نتایج این آزمون اقدام فرمایند ٬ لازم به ذکر است جهت مشاهده نتایج آزمون قضاوت ۲ روش پیش روی شماست :

  1. شماره پرونده ٬ شماره شناسنامه و سال تولد
  2. شماره داوطلبی ٬ شماره شناسنامه و سال تولد

همچنین توجه فرمایید :

داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با آزمون، می توانند حداکثر ۱۰ روز پس از اعلام نتیجه آزمون، با دستگاه مربوطه در این خصوص مکاتبه و از مراجعه حضوری و یا مکاتبه با این سازمان جداً خودداری نمایند. بدیهی است به تقاضاهایی که پس از تاریخ مقرر واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مشاهده نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶
روی تصویر زیر کلیک نمایید

نتایج آزمون قضاوت سال ۹۶

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص نتایج این آزمون و یا شرکت در آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان ، آزمون مشاوران حقوقی ، آزمون وکالت و همچنین منایع این آزمون ها ، هم اکنون می توانید با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید . 

نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ اعلام شد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ اعلام شد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068