خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی آزمون های استخدامی نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ اعلام شد

نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ اعلام شد

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:17 ب.ظ
0
545
آزمون استخدامی
نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ اعلام شد
میانگین 4.5 رای از تعداد 2

نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶ امروز اعلام شد! داوطلبان شرکت کننده در این آزمون هم اکنون می توانند نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام فرمایند .

ثبت نام آزمون قضاوت در سال ۹۶ از اواخر اردیبهشت ما آغاز شد که با تمدید های آن با اوایل تیرماه ادامه داشت . همچنین خبرهایی از رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران مبنی بر تمایل به جذب ۴۰۰ قاضی ویژه شوراهای حل اختلاف در سیستم قضایی داوطلبان را تشویق به ثبت نام در این آزمون نمود .

در نهایت این آزمون در صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۴/۳۰ در ۲۲ شهرستان برگزار شد و داوطلبان تا امروز در انتظار نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف به سر می برند تا امروز از طرف سازمان سنجش اطلاعیه در خصوص اعلام نتایج نهایی این آزمون منتشر شد .

در این راستا کلیه داوطلبان و شرکت کنندگان در این آزمون می توانند از امروز نسبت به مشاهده نتایج این آزمون اقدام فرمایند ٬ لازم به ذکر است جهت مشاهده نتایج آزمون قضاوت ۲ روش پیش روی شماست :

  1. شماره پرونده ٬ شماره شناسنامه و سال تولد
  2. شماره داوطلبی ٬ شماره شناسنامه و سال تولد

همچنین توجه فرمایید :

داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با آزمون، مي توانند حداکثر 10 روز پس از اعلام نتيجه آزمون، با دستگاه مربوطه در اين خصوص مکاتبه و از مراجعه حضوري و يا مکاتبه با اين سازمان جداً خودداري نمايند. بديهي است به تقاضاهايي که پس از تاريخ مقرر واصل گردد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

مشاهده نتایج آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال ۹۶
روی تصویر زیر کلیک نمایید

نتایج آزمون قضاوت سال ۹۶

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص نتایج این آزمون و یا شرکت در آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان ، آزمون مشاوران حقوقی ، آزمون وکالت و همچنین منایع این آزمون ها ، هم اکنون می توانید با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های استخدامی

بررسی کنید

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷میانگین 5 رای از تعداد 1…