خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی نتایج آزمون مشاوران حقوقی و وکالت دادگستری سال ۹۶

نتایج آزمون مشاوران حقوقی و وکالت دادگستری سال ۹۶

بروزرسانی شده ژانویه 6, 2018 12:31 ب.ظ
0
15,600
نتایج آزمون مشاوران حقوقی
نتایج آزمون مشاوران حقوقی و وکالت دادگستری سال ۹۶

اگر در آزمون مشاوران حقوقی ثبت نام و شرکت نموده اید و اکنون در انتظار نتایج آزمون مشاوران حقوقی می باشید ٬ جزییات زمان اعلام نتایج این آزمون را در ادامه دنبال فرمایید .

نتایج آزمون مشاوران حقوقی

نتایج آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی ، وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه سال 96 چه زمانی اعلام می شود؟


جهت اطلاع از آخرین اخبار در خصوص شکایات و امکان لغو آزمون مشاوران حقوقی با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید


آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضایی، در روز جمعه 10 آذر برگزار شد. نتایج این آزمون طی هفته های آتی اعلام خواهد شد و به محض انتشار آن این مطلب بروز رسانی شده و نتایج آن به اطلاع شما بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه دانش خواهد رسید .

آزمون وکالت، روز 10 آذر در ۲۴ کانون کشور همزمان برگزار شد. بر اساس اطلاعیه کانون وکلای دادگستری، آزمون وکالت سال جاری، بدون هیچ مشکلی برگذار شد و متقاضیان و برگذار کنندگان آزمون وکالت از نحوه برگزاری آزمون رضایت کامل داشته اند. گفتنی است که اعلام نتایج با نظر سازمان سنجش و آموزش کشور تا چند هفته ی آینده اعلام می شود.

در همین خصوص، رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) با بیان اینکه تلاش‌مان بر این است که کلید سوالات آزمون وکالت سال 96 در اسرع وقت در اختیار داوطلبان قرار گیرد، گفت که سعی بر آن است که حداکثر تا دو ماه آینده نتیجه آزمون مشخص شود.

بهمن کشاورز با بیان اینکه سعی بر آن است که حداکثر تا دو ماه پس از آزمون نتیجه آزمون وکالت سال 96 مشخص شود، گفت: البته این بازه زمانی نه در اختیار کانون‌های وکلاست و نه در اختیار سازمان سنجش بلکه مربوط به بررسی سهمیه‌ها مانند سهمیه ایثارگری و … است که باید صورت گیرد.

در آزمون مشاوران حقوقی و وکالت سال جاری، ۷۶ هزار و ۲۱۱ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۳۵ هزار و ۴۹۹ نفر زن و ۴۰ هزار و ۷۱۲ نفر مرد بودند. همچنین آزمون وکالت داوطلبانی که کانون خود را کرمانشاه انتخاب کرده بودند، با توجه به وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه، برای داوطلبان کانون مذکور برگزار نشد.

رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در خصوص اتخاذ تصمیم برای اعلام تاریخ برگزاری آزمون داوطلبان استان کرمانشاه نیز اظهار کرد: حداقل تا قبل از 29 آذر ماه امکان اعلام تاریخ برگزاری توسط سازمان سنجش امکان‌پذیر نیست.

 

مشاوره تلفنی آزمون مشاوران حقوقی

اگر در خصوص برگزاری آزمون مشاوران حقوقی در استان کرمانشاه و یا دریافت نتایج آزمون سوالاتی دارید ٬ همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب میتوانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

ثبت نام کارشناسی رسمی دادگستری – ثبت نام تلفنی

ثبت نام کارشناسی رسمی دادگستری – ثبت نام تلفنی اگر قصد دارید در دوره جدید کارشناسی ر…