خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1396

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1396

بروزرسانی شده اکتبر 21, 2017 10:05 ق.ظ
0
292
نتایج ارشد وزارت بهداشت

برای مشاوره در زمینه نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1396

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1396
میانگین 4.4 رای از تعداد 5

نتایج ارشد پزشکی یا همان نتایج ارشد وزارت بهداشت سال 96 بزودی از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اعلام خواهد شد ؛ جزییات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال فرمایید .

نتایج ارشد وزارت بهداشت – نتایج ارشد پزشکی سال 96 : 

یکی از آزمون های پر مخاطب بعد از کنکور سراسری کارشناسی ، آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یا همان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی می باشد . چرا که تمام فارغ التحصیل های مقطع کارشناسی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی نظیر پرستاری ، مامایی ، اتاق عمل ، زیست شناسی ، روانشناسی و … می توانند در آزمون وزارت بهداشت شرکت نمایند . یکی از دلایلی که این آزمون ؛ به یکی از آزمون های خاص در کشور تبدیل می شود این است که شما بعد از پذیرفته شدن در این مقطع علاوه بر دریافت مدرک تحصیلی بالاتر از مرجع آموزش پزشکی کشور ؛ در وزارت کشور نیز مشغول به کار خواهید شد .

ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت طی چندین مرحله تا خرداد ماه ادامه یافت . در نهایت کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت در 18 تیرماه منتشر شد . مطالب بسیاری در حوزه وزارت بهداشت در کانون مشاوران آویژه دانش گردآوری شد ؛ مطالبی در خصوص انتخاب رشته وزارت بهداشت ، دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پزشکی سال 96 و… اما در این میان مطالبی که مشاهده آن هنوز برای شما دیر نشده است ظرفیت ها و نمونه رتبه های پذیرفته شده در سال گذشته خواهد بود که می توانید با استفاده از این مطالب تخمین هوشمندانه تری در خصوص قبولی یا عدم قبولی خود داشته باشید .


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت از تاریخ 96/7/26 شروع و تا ساعت 16 روز شنبه 29 مهرماه ادامه دارد!مطالبی که دنبال نمودن آن برای شما تا قبل از اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت مفید خواهد بود :

همچنین شما داوطلبان گرامی قبل از اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت می توانید در خصوص تخمین قبولی یا عدم قبولی با مشاوران تحصیلی آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068  از ساعت 8 صبح الی 12 شب در ارتباط باشید .

نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت و کارنامه ارشد وزارت بهداشت اعلام شد
(روی تصویر زیر کلیک کنید)

کارنامه ارشد وزارت بهداشت

ضمن آرزوی قبولی برای تمام بازدیدکنندگان و مشترکان کانون مشاوران آویژه دانش ، در صورت بروز اختلال یا عدم دریافت و مشاهده نتایج ارشد وزارت بهداشت ،  مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در تمام مقاطع و … از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید با شماره 9099072068  تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…