نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال ۱۳۹۶

نتایج ارشد وزارت بهداشت
به اشتراک بگذارید

نتایج ارشد پزشکی یا همان نتایج ارشد وزارت بهداشت سال ۹۸ بزودی از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اعلام خواهد شد ؛ جزییات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال فرمایید .

نتایج ارشد وزارت بهداشت – نتایج ارشد پزشکی سال ۹۸ : 

یکی از آزمون های پر مخاطب بعد از کنکور سراسری کارشناسی ، آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یا همان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی می باشد . چرا که تمام فارغ التحصیل های مقطع کارشناسی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی نظیر پرستاری ، مامایی ، اتاق عمل ، زیست شناسی ، روانشناسی و … می توانند در آزمون وزارت بهداشت شرکت نمایند . یکی از دلایلی که این آزمون ؛ به یکی از آزمون های خاص در کشور تبدیل می شود این است که شما بعد از پذیرفته شدن در این مقطع علاوه بر دریافت مدرک تحصیلی بالاتر از مرجع آموزش پزشکی کشور ؛ در وزارت کشور نیز مشغول به کار خواهید شد .

ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت طی چندین مرحله تا خرداد ماه ادامه یافت . در نهایت کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت در ۱۸ تیرماه منتشر شد . مطالب بسیاری در حوزه وزارت بهداشت در کانون مشاوران آویژه دانش گردآوری شد ؛ مطالبی در خصوص انتخاب رشته وزارت بهداشت ، دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پزشکی سال ۹۶ و… اما در این میان مطالبی که مشاهده آن هنوز برای شما دیر نشده است ظرفیت ها و نمونه رتبه های پذیرفته شده در سال گذشته خواهد بود که می توانید با استفاده از این مطالب تخمین هوشمندانه تری در خصوص قبولی یا عدم قبولی خود داشته باشید .


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت از تاریخ ۹۶/۷/۲۶ شروع و تا ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۹ مهرماه ادامه دارد!مطالبی که دنبال نمودن آن برای شما تا قبل از اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت مفید خواهد بود :

همچنین شما داوطلبان گرامی قبل از اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت می توانید در خصوص تخمین قبولی یا عدم قبولی با مشاوران تحصیلی آویژه دانش از طریق تماس با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸  از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب در ارتباط باشید .

نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت و کارنامه ارشد وزارت بهداشت اعلام شد
(روی تصویر زیر کلیک کنید)

کارنامه ارشد وزارت بهداشت

ضمن آرزوی قبولی برای تمام بازدیدکنندگان و مشترکان کانون مشاوران آویژه دانش ، در صورت بروز اختلال یا عدم دریافت و مشاهده نتایج ارشد وزارت بهداشت ،  مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در تمام مقاطع و … از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸  تماس حاصل فرمایید .

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال ۱۳۹۶

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال ۱۳۹۶

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068