نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد و دکتری علوم پزشکی

نتایج تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت
به اشتراک بگذارید

نتایج تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت در مقطع ارشد و دکتری اواخر هفته اعلام خواهد شد! جهت مشاهده تکمیل ظرفیت پزشکی در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

نتایج تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت سال ۹۶

مهلت تکمیل ظرفیت برای آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی از چهارشنبه ۲۶ مهر ۹۶ آغاز شد و شنبه ۲۹ مهرماه ۹۶ پایان پذیرفت.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: حدود ۵۰۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی ثبت نام کردند که ظرفیت پذیرش در این مرحله ۹۲ نفر بود. همچنین ۸۰۰ نفر ظرفیت برای تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی اعلام شد که تعداد ۸ هزار و ۵۰۰ داوطلب این آزمون، در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کردند.

پورکاظمی یادآور شد: نتایج پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی و آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی تا پایان هفته اعلام می شود تا پذیرفته شدگان هر چه زودتر آموزش خود را آغاز کنند.

آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۶ روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه ۹۶ و آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۱۳۹۶ (دوره های روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی) ۴ خرداد ۹۶ برگزار شده است.

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری (کارشناسی ارشد و دکتری) اینجا کلیک کنید

 

توجه فرمایید :

به محض انتشار نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت این مطلب بروز رسانی شده و لینک ها و دسترسی های آن در اختیار تمام بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه دانش قرار خواهد بود .

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص تکمیل ظرفیت دانشگاه ها و یا تسهیلات دانشگاهی نظیر وام ها و… همه روزه می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

منبع خبر : mehrnews

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد و دکتری علوم پزشکی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد و دکتری علوم پزشکی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068