نتایج کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

دانشگاه بدون کنکور
به اشتراک بگذارید

اگر در مقطع کاردانی یا کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور ( براساس سوابق تحصیلی ) ثبت نام نموده اید ، هم اکنون می توانید نتایج آن را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید .

نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور

نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد . داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز از نتایج انتخاب رشته خود اطلاع یابند. همچنین کلیه داوطلبان گرامی میتوانند در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص مشاهده نتایج ، ثبت نام و حتی مشاوره دانشگاه بدون کنکور در صورت پذیرفته نشدن از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ در ارتباط باشند . کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند .

 

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بدون کنکور

پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به پورتال این مرکز به نشانی sanjesh.iau.ac.ir در قسمت راهنمای ثبت نام از مدارک لازم جهت ثبت نام آگاهی یابند و مطابق زمان بندی اعلام شده به محل دانشگاهی قبولی جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

نتایج کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068