اعلام نتایج اولیه دوره های دکتری تخصصی ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی

ظرفیت جدید پزشکی
به اشتراک بگذارید

نتایج اولیه دوره های دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد . داوطلبان گرامی می توانند به تفکیک دوره های انتخابی ( با آزمون یا بدون آزمون ) نسبت به مشاهده نتایج اولیه دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از طریق لینک های زیر اقدام فرمایند .

همانطور که در تصویر زیر پیدایست ، ۲ روش برای مشاهده نتایج اولیه در نظر گرفته شده است . در روش اول : شناسه انتخاب رشته و شماره شناسنامه و در روش دوم : نام ، نام خانوادگی ، نام پدر و شماره شناسنامه برای مشاهده اعلام نتایج مورد نیاز است . 

اعلام نتایج دکتری دانشگاه ازاد

اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی : 

۱ -ارزیابی اولیه داوطلبان به منظور بررسی احراز شرایط دعوت به مصاحبه براساس نمره کتبـی اکتسـابی در آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ در اولویتهای چهلگانه انتخابی صورت گرفتـه اسـت در ایـن حالـت در صورتی که هر داوطلب در هر یک از انتخابهای چهلگانه خود حدنصاب نمره کتبی را کسـب نمـوده باشد برای انجام مصاحبه معرفی شده است. مـلاک معرفـی داوطبـان دوره بـدون آزمـون کسـب حدنصـاب امتیاز حاصل از معدل برای دعوت به مصاحبه در رشته/محلهای انتخابی میباشد.
۲ -در صورتی که داوطلب در یک رشته/گرایش در هر یک از واحدهای دانشگاهی سطح یـک اسـتان حائز شرایط دعوت به مصاحبه شده باشد تنها لازم است برای مصاحبه به واحد دانشگاهی (محـل مصـاحبه) که در کارنامه وی درج شده است مراجعه نماید. بدیهی است مصاحبه انجام شده در یک رشـته/گرایش در هر استان ملاک پذیرش برای کلیه واحدهای دانشـگاهی انتخـابی فـرد در سـطح اسـتان (در صـورت احـراز شرایط دعوت به مصاحبه) در آن رشته/گرایش خواهد بود.
۳ -داوطلبانی که در چند رشته/گرایش در یک استان دعوت به مصاحبه شـده انـد لازم اسـت بـرای هـر رشته/گرایش مطابق زمانبندی اعلام شده از سوی واحد دانشگاهی مرکز استان برای مصاحبه مراجعه نمایند. بدیهی است نمره مصاحبه داوطلب در یک گرایش تنها برای همان گرایش معتبر میباشد.
۴ -داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته/محل در استان تهران دعوت به مصـاحبه شـده انـد لازم است جهت انجام فرآیند مصاحبه در هر رشته/گرایش بـه واحـد دانشـگاهی اعـلام شـده در کارنامـه نتـایج اولیـه مراجعه نمایند.
۵ -جدول زمانی مصاحبه دکتری تخصصی در شهر تهران و مراکز استانها به شرح ذیل مـی باشـد. لازم به ذکر است که تاریخ و زمان دقیق مراجعه هر یک از دعوت شدگان به مصاحبه از طریق وب سایت واحـد دانشگاهی محل انجام فرآیند مصاحبه علمی اعلام خواهد شد.

داوطلبان گرامی برای انتخاب رشته محل ؛ چگونگی نحوه مصاحبه ، میزان شهریه ها و  همچنین کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون می توانند تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید  . 

اعلام نتایج اولیه دوره های دکتری تخصصی ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه اعلام نتایج اولیه دوره های دکتری تخصصی ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068