نتایج پایه اول ٬ هفتم و دهم مدارس شاهد سال ۹۸ اعلام شد

مدارس ابتدایی شاهد
به اشتراک بگذارید

نتایج مدارس شاهد اعلام شد. اگر از دانش آموزان پایه اولی (دوره ابتدایی) می باشید و از تاریخ ۳ لغایت ۱۵ خرداد ماه نسبت به پیش ثبت نام از طریق سامانه سجا اقدام نمودید ؛ نتایج این مدارس ساعاتی پیش برای اطلاع مخاطبان بصورت اینترنتی در دسترس قرار گرفته است .

لذا دانش آموزان یا والدین آنها می توانند از طریق کد ملی و سریال شناسنامه وارد سامانه سجا شده و نتایج مورد نظر را مشاهده نمایند .

به همین منظور میتوانید اینجا کلیک کنید ؛ در این صورت تصویر زیر را در منوی سمت راست سایت مشاهده خواهید کرد و سپس میتوانید با وارد نمودن کد ملی و سریال شناسنامه نتایج خود را مشاهده فرمایید .

نتایج مدارس شاهدنتایج شاهد

همچنین دانش آموزان دوره اول متوسطه می توانند از تاریخ ۹۶/۰۴/۰۱ لغایت ۹۶/۰۴/۱۴ و دانش آموزان دوره دوم متوسطه می توانند از تاریخ ۹۶/۰۴/۰۷ لغایت ۹۶/۰۴/۲۰ نسبت ثبت نام در مدارس شاهد اقدام فرمایند . جهت ثبت نام فرزاندان خود در این بازه زمانی می توانید اینجا کلیک نمایید

در صورتی که جهت انتخاب مدرسه فرزندان خود نیاز به مشاوره دارید یا قصد دارید با ویژگی های یک مدرسه ایده آل بیشتر آشنا شوید هم اکنون می توانید تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

نتایج پایه اول ٬ هفتم و دهم مدارس شاهد سال ۹۸ اعلام شد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج پایه اول ٬ هفتم و دهم مدارس شاهد سال ۹۸ اعلام شد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

نظرات

- 18 نظر:

  1. زنده باشید، تشکر میکنیم بابت بازدید از سایت خودتون .

 1. جواب من به مادر شرمنده فرزند :
  عزیزم به جای بی احترامی وناله ونفرین کردن ،کمی به خودتان وفرزندانتان وهمسرتان یاد دهید که کمر همت ببندند وبه جای خوردن وخوابیدن ونفرین کردن ،وقتی کشورش نیاز به نیروی علمی .تحقیقاتی فرهنگی دفاعی وامنیتی دارد برخیزند واز خود حرکتی کنند ،تا در مواقعی که شما به نیروهای کار امد وخبره نیاز دارید مملکت نیز مزایایی را در اختیار شما بگذارد .فرزند من نیز از امتیاز های شهدا و.. نداشت ولی تلاش کرد ورتبه های علمی در مسابقات کسب کرد وامتیاز خودش را بالا برد .این خود خواهی شماست وکمال بی عدالتی که کشوری بین افرادی که از جان ومال ووقت وتفریح وازادی وامنیت خود وخانواده اش سرمایه گذاشته را با شما که فقط از امنیت وتفریح واسایش موجود در گشور استفاده کرده. در یک سطح قرار دهد .

 2. من دبیرستان غیردولتی دوره دوم دارم بچه هایی که از مدارس شاهد میان اینجا اکثرا مشکل اخلاقی دارند که نشون میده یا امتیازدهی ها الکیه یا بچه های این قشر ازجامعه بامشکلات اخلاقی شدید مواجه اند.امیدوارم ریا برای همیشه ازاین سرزمین رخت ببندد .

 3. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  1. سلام ، لینکی مشکلی ندارد. فقط نتایج پایه اول و هفتم از سایت حذف شده و در حال حاضر فقط می توانید نتایج پایه دهم را مشاهده فرمایید

 4. متاسفم برای پسرم که نتونستیم ازین امتیازهای جورواجوری که فقط یک نمرست و ملاک دیگه ای نداره فراهم کنیم.متاسفم برای این نظام آموزشی رده بندی کردن مدرسه ها و تفاله فرض کردن دانش آموزی که هیچ امتیازی نداره و باید از بعضی امکانات آموزشی و داشتن معلمهای باتجربه تر محروم بشه.لعنت به هرچی بی عدالتیه و لعنت به تمام گوشهای کر این مملکت
  خوش باشید امتیازدارهای خوشبخت این مملکت…

  1. عزیزم سعی کن به خود وفرزندانت وخانواده ات یاد دهید که به جای نفرین ، ناله وبی احترامی به دیگران ،وقتی کشورت به نیروهای علمی وفرهنگی ودفاعی وامنیتی نیاز دارد ، کمر همت ببندند و تلاش وپشتکار به خرج دهد …….تا وقتی تو به نیروهای خبره وکار امد وامکانات کشورت نیازمندی ، امتیازاتی داشته باشی این حرف تو خود خواهی شما است وعین بی عدالتی اگر کشوری بین افراد ی که با جان ومال وهمه قوا وتلاششان در هر عرصه ای مایه میگذارند واز تفریح وخوشی خودش گذشته اند را با شما که فقط خوردین وخوابیدین واز امنیت واسایش وتفریح مملکتت استفاده کرده ای را یک جور امتیاز دهد .

   1. با اینکه ما از اون امتیاز دارها نیستیم،ولی حرف شما درسته.احسنت به نفیسه خانم.حرف حق زدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068