خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی آزمون های استخدامی نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال 96

نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال 96

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:05 ب.ظ
0
1,636
آزمون استخدامی
نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال 96
میانگین 5 رای از تعداد 4

نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از طرف سازمان سنجش منتشر شد! جهت مشاهده نتایج چهارمین آزمون استخدامی در ادامه با ما باشید .

 نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال 1396

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 96/06/03 شرکت نموده‌اند می‌رساند که نتايج اولیه آزمون داوطلبان در ادامه مطلب آویژه دانش قرار گرفته است . لذا داوطلبان هریک از دستگاه های اجرایی مي‌بايست با توجه به اطلاعيه اي كه به همراه نتیجه آزمون منتشر خواهد شد، اقدام نمایند.

روش مشاهده نتایج آزمون استخدامی :

  • روش اول : شماره پرونده ، شماره شناسنامه
  • روش دوم : شماره داوطلبی ، نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه و سال تولد

اعلام نتایج آزمون استخدامی بصورت تلفنی :

در صورتی که دسترسی به اینترنت ندارید و یا در راستای مشاهده نتایج چهارمین آزمون استخدامی با مشکل یا ابهامی در خصوص مندرجات کارنامه مواجه شدید و یا حتی در خصوص تکمیل ظرفیت این آزمون سوالاتی دارید می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون پیش شماره و گرفتن کد و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 

اعلام نتایج چهارمین آزمون استخدامی سال 96

شرکت کنندگان در این آزمون می توانند با کلیک روی تصویر زیر به دو روش گفته شده بالا ، نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی را مشاهده نمایند .

نتایج چهارمین آزمون استخدامی

داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (شامل دستگاههای اجرایی استان البرز ، وزارت آموزش و پرورش، سازمان پزشكي قانوني كشور ، سازمان دامپزشكي، وزارت امور خارجه ، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، وزارت امور اقتصاد و دارایی ، بانک مسکن ، بانک صنعت و معدن ، بانک سپه ، سازمان بنادر و دریانوردی ، سازمان ملی بهره وری ايران ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، سازمان اداري  و استخدامي کشور ، سازمان سنجش آموزش كشور ، سازمان انتقال خون ايران ، سازمان حسابرسي ، موسسه آموزش عالي علمي – كاربردي صنعت آب و برق) مي‌بايست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

بديهي است نتايج نهايي آزمون در چارچوب قوانين و مقررات جاري، رعايت مفاد آگهي استخدامي منتشره و پس از كنترل مدارك و مستندات داوطلبان معرفي شده در سقف حداكثر سه برابر ظرفيت، برگزاري مصاحبه استخدامي (70 درصد آزمون كتبي، 30 درصد مصاحبه استخدامي) و اعمال اولويت‌هاي قانوني از جمله سهميه ايثارگران و معلولين عادي اعلام خواهد شد.

لازم به ذكر است كه براي كليه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس شغل محل انتخابي كارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی موظفند براساس موارد ذيل عمل نمايند:

توجه فرمایید : 

  • – عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
  • – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر مي‌شود.

 

دانلود برنامه زمانی مدارک ، مصاحبه و مراحل گزینه آزمون استخدامی

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه‌هاي اجرايي كشور در سال 1396 به منظور انجام ساير مراحل جذب و استخدام (بررسي مدارك، انجام مراحل مصاحبه و ساير مراحل گزينش) روی لینک زیر کلیک نمایید :

دیگر آزمون های استخدامی را دنبال کنید :

همچنین در صورت تمایل می توانید در آزمون استخدامی شرکت های دانش بنیان و یا آزمون استخدامی تامین اجتماعی ثبت نام نموده و طبق توضیحات تکمیلی آن نسبت به شرکت در آزمون و مصاحبه بعد از آن اقدام فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های استخدامی

بررسی کنید

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷میانگین 5 رای از تعداد 1…