زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد پیام ‌نور – دوره فراگیر سال ۹۶

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
به اشتراک بگذارید

اگر در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اید ، برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون و همچنین اعلام نتایج کارشناسی ارشد پیام نور در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

نتایج کارشناسی ارشد پیام نور

دانشگاه پیام نور، همه ساله به صورت فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر یا دانش پذیر دانشگاه پیام نور که اواخر مهر سال جاری به پایان رسید، قرار است که روز جمعه ۸ دی ۹۶ برگزار شود.

به گفته سازمان سنجش کشور، تمامی متقاضیان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۶-۹۷ که دارای مدرک کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی (به شرط فارغ التحصیلی تا تاریخ ۳۱/۶/۹۶) قادر خواهند بود که بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی کارشناسی خود در یک رشته/ گرایش از رشته های امتحانی (به جز رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری) ثبت نام کنند.

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال ۹۶ نوبت هیجدهم، از روز ۲۳ مهر آغاز و تا روز ۳۰ مهر ۹۶ ادامه داشت. بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش کشور، دواطلبان حداکثر تا ۳۰ بهمن ۹۶ و یا قبل تر باید فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شده باشند و آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، روز جمعه ۸ دی ۹۶ برگزار می شود.

در مورد نحوه پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر هم باید توضیح دهیم که پذیرش کارشناسی ارشد این دانشگاه براساس ظرفیت اعلام شده در دفترچه خواهد بود و در هر کد رشته محل، ۲۰ نفر به صورت شیوه آموزشی پژوهشی (با پایان نامه) و ۴۰   نفر هم به صورت آموزشی الکترونیکی (با پایان نامه) پذیرش می شوند.

همچنین داوطلبان در صورت قبولی در آزمون، از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۷، یعنی بهمن ۹۶ در دانشگاه پیام نور شروع به تحصیل می کنند. در مورد تفاوت آزمون ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور با دیگر دوره های کارشناسی ارشد هم باید بگوییم که متقاضیان شرکت در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور (دانش پذیران)، پس از انتخاب رشته مورد نظر، به جای حضور در کلاس و امتحانات پایان ترم، تمامی دروس ترم اول رشته ی انتخابی دانش پذیر را به صورت تستی تحت نظر سازمان سنجش امتحان خواهند داد و در صورت قبولی در آزمون، می توانند، به عنوان دانشجوی ترم دوم به تحصیل خود در دانشگاه پیام نور ادامه دهند. دوره کارشناسی ارشد، دانشگاه پیام نور دارای ۴ ترم است.

به گفته سازمان سنجش کشور، شرکت در این آزمون شرط معدل ندارد، اما ۲۰ درصد نمره پایانی از معدل کارشناسی می باشد. نتایج کارشناسی ارشد پیام نور ، در نیمه دوم بهمن ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

 

مشاوره دانشگاهی

در صورتی که نیاز به مشاوره دانشگاهی ، مکان و زمان برگزاری آزمون ، نحوه برگزاری آزمون ، دریافت کارت ورود به جلسه ، ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه و … دارید همه روزه و از تلفن ثابت و بدون کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید

 

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد پیام ‌نور – دوره فراگیر سال ۹۶

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد پیام ‌نور – دوره فراگیر سال ۹۶

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

نظرات

- 2 نظر:

  1. سلام، من که دیپلم کودکیاری و فوق دیپلم مربی کودک دارم، میتونم رشته هوشبری بدون کنکور ثبت نام کنم؟

    1. بله میتونید دانشگاه سراسری پیراپزشکی بدون کنکور ثبت نام کنید ، برای اطلاع از شرایط دقیق میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068