نمونه رتبه ها و دانشگاه های پذیرفته شده آزمون وزارت بهداشت

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
به اشتراک بگذارید

اکنون که دفترچه آزمون وزارت بهداشت یا همان دفترچه کارشناسی ارشد پزشکی امروز ارائه شده و تا روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۵/۱۵ جهت انتخاب رشته فرصت باقی است ٬ پیشنهاد می کنیم جهت انتخاب رشته ای هوشمندانه تر ٬ ۶۲۰ نفری که سال گذشته رتبه ای مشابه شما داشته اند را بررسی نموده تا انتخابی با شانس قبولی بالاتر داشته باشید . 

کانون مشاوران آویژه دانش با کادری مجرب در زمینه مشاوره تحصیلی و دانشگاهی از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشد ٬ هم اکنون می توانید جهت تهیه لیست انتخاب رشته همراه با تضمین قبولی ٬ آشنایی با رشته های پزشکی و … از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

لیست نمونه رتبه ها و دانشگاه های پذیرفته شده آزمون وزارت بهداشت به تفکیک رشته های گروه پزشکی نظیر : ایمن شناسی ٬ ژنتیک ٬ تغذیه ٬ بیوشیمی ٬ بیوتکنولوژی ٬ پرستاری ٬ سم شناسی ٬‌ مامایی ٬ اتاق عمل ٬ بهداشت درمان ٬ روانشناسی و … تفکیک شده است .

نمونه اطلاعات در خصوص رتبه ها و دانشگاه های پذیرفته شده

تخمین رتبه ارشد پزشکی

 

برای دانلود لیست کامل نمونه رتبه ها و دانشگاه های پذیرفته شده آزمون وزارت بهداشت روی لینک زیر کلیک فرمایید .

نمونه رتبه ارشد پزشکی

در صورت نیاز به انتخاب رشته آزمون وزارت بهداشت ٬ اطلاع از ظرفیت سایر رشته ها ٬ آشنایی با رشته ها و … هم اکنون می توانید  تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

نمونه رتبه ها و دانشگاه های پذیرفته شده آزمون وزارت بهداشت

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نمونه رتبه ها و دانشگاه های پذیرفته شده آزمون وزارت بهداشت

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.