وظایف سربازان معاف از رزم چیست؟

وظایف سربازان معاف از رزم چگونه می باشد؟

معافیت خدمات رزمی به چه کسانی تعلق میگیرد؟

معافیت ها از جمله قوانینی است که سازمان نظام وظیفه به جوانان ارائه میدهد تا بتوانند از تسهیلات و مزایای آن ها برای خدمت سربازی خود بهره مند شوند. در این میان معافیت رزمی یکی از شایع ترین معافیت های نظام وظیفه است که در بخش معافیت های پزشکی قرار دارد. این معافیت به متقاضیانی تعلق میگیرد که به دلیل بیماری های مختلف برای دریافت معافیت پزشکی اقدام کرده و از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی کشور به این افراد معافیت خدمات رزمی تعلق میگیرد.

وظایف سربازان معاف از رزم توسط سازمان مربوطه مشخص شده و مشمولین پس از اعزام باید با دقت وظایف خود را انجام دهند. این معافیت ها دارای شرایط و ویژگی های خاصی میباشد که متقاضیان باید قبل از اقدام برای دریافت آن ها، این شرایط را مطالعه و بررسی کنند.

بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، مشمولین برای دریافت معافیت های خدمات رزمی باید شرایط آن را دارا باشند. این معافیت برای کسانی است که دارای بیماری بوده و قادر به انجام کارهای سخت و مشکل در دوره ی خدمت ضرورت خود نیستند. این معافیت برای متقاضیان مزایایی را نیز به همراه خواهد داشت و مشمولین باید در دوران اعزام به خدمت وظایفی که برای آنان از سوی سازمان نیروهای مسلح مشخص شده است را به درستی انجام دهند.

وظایف سربازان معاف از رزم چیست؟

متقاضیان دریافت معافیت های پزشکی که پس از ثبت درخواست خود معاف از خدمات رزم میشوند باید هر چه سریع تر برای اعزام به خدمت سربازی اقدام کنند. از آنجایی که شرایط و وظایف سربازان معاف از رزم با سایر مشمولین بسیار متفاوت خواهد بود، بنابراین این افراد به ستاد فرماندهی معرفی شده تا در پادگان های نظامی مانند سایر سربازان به کارهای سخت مشغول نشوند.

این سربازان از انجام تمام کارهای نظامی و رزمی معاف بوده و در عوض باید در پادگان ها به کارهای دفتری مشغول شوند. شاید برخی فکر کنند که با دریافت این معافیت ها وظایف سربازان معاف از رزم کمتر و راحت تر میشود. این سربازان اگرچه از انجام برخی کارها سر باز خواهند زد اما در عوض به کارهایی مشغول میشوند که شاید طاقت فرسا و وقت گیرتر نیز باشد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه وظایف سربازان معاف از رزم چیست؟ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اصلی ترین وظایف سربازان معاف از رزم 

 • نگهبانی دادن: در شرایطی که نگهبانی مشمولین باعث تشدید بیماری آنان نشود.
 • انجام امور دفتری: کارهای دفتری به همه ی مشمولین معاف از خدمات رزمی محول میگردد.
 • انجام امور رایانه ای: این کار به دلیل تخصصی بودن به افرادی تعلق میگیرد که با کارهای کامپیوتر آشنایی دارند.
 • عدم انجام فعالیت های بدنی شدید: مشمولین اجازه ی انجام فعالیت های سنگین بدنی را ندارند.
 • انجام امور خدماتی: مشمولین معاف از رزم بیشتر در حوزه ی خدمات و انجام کارهای آشپزخانه در دوره ی خدمت سربازی فعالیت میکنند.
 • عدم انجام رزمایش ها و رژه های نظامی

این وظایف از مهم ترین و اصلی ترین وظایف سربازان معاف از رزم میباشد که برای انجام آن ها باید آماده باشند. اما این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که معافیت های خدمات رزمی و انجام کارهای نظامی در دوره ی خدمت ضرورت بر اساس نوع بیماری مشمولین متفاوت خواهد بود.


بیشتر بخوانید: دوره آموزشی سربازی با توجه به مدرک تحصیلی چگونه است؟


 

وظایف سربازان معاف از رزم شامل چه مواردی می شود؟

معایب معافیت های خدمات رزمی چیست؟

اگرچه در بالا از وظایف سربازان معاف از رزم صحبت کرده و مزایای این نوع معافیت را برشمردیم. اما این معافیت ها معایبی را نیز در پی خواهند داشت. شاید برخی جوانان بر اساس کاهش وظایف سربازان معاف از رزم، برای دریافت این نوع معافیت اقدام کنند. اما باید به این نکته دقت کافی داشته باشید که این معافیت تنها ۲ ماه آموزشی را از مدت خدمت وظیفه سربازی کاهش میدهد. هم چنین  از شرایط و وظایف سربازان معاف از رزم در این معافیت کاسته میشود. اما مهم ترین معایبی که این معافیت ها در پی خواهند داشت مشکلات استخدامی در نهادهای دولتی میباشد. افرادی که معاف از رزم میشوند دیگر نمیتوانند در دستگاه های دولتی به فعالیت مشغول شوند.


بیشتر بخوانید: انصراف از معاف از رزم چه شرایطی دارد؟


نحوه دریافت معاف از رزم خدمت پزشکی

از جمله مهم ترین سوالاتی که برای افراد مشمول خدمت سربازی پیش می آید . این است که نحوه دریافت معاف از رزم خدمت پزشکی چگونه است ؟ و اینکه شرایط معاف از رزم خدمت پزشکی چیست ؟ آیا معاف از رزم به صورت موقت می باشد یا دائم ؟ و کلی سوالات دیگر که طبیعتا ذهن افراد مشمول خدمت سربازی را درگیر می نماید . برای دریافت معاف از رزم خدمت پزشکی همان طور که قبلا اشاره کردیم . شما باید ابتدا از جزئیات ، شرایط و مراحل معاف از رزم خدمت پزشکی اطلاع داشته باشید . همچنین در کنار این آگاهی ها شما باید نحوه دریافت معاف از رزم خدمت پزشکی را نیز بدانید . چرا که اگر شما از نحوه دریافت اطلاعاتی نداشته باشید . شما امکان دارد راه را اشتباه بروید . و چه بسا هم وقت و هم شاید هزینه شما ضایع شود .

برای دریافت معاف از رزم خدمت پزشکی شما ابتدا باید از بیماری خود مطمئن شوید . یعنی باید پزشکی که سازمان نظام وظیفه مشخص کرده است . بیماری شما را در این زمینه تایید کرده باشد . اگر شورای پزشکی نظام وظیفه ، بیماری شما را برای معاف از رزم خدمت پزشکی تایید کرده باشد . شما با راهنمایی و کمک مشاوران مرکز آویژه دانش می توانید به راحتی نحوه دریافت معافیت را بدانید . تا با صرف کمترین زمان ممکن معاف از رزم خدمت پزشکی دریافت نمایید .

نظام وظیفه

بیماری های معافیت پزشکی که گاهی موجب معاف از رزم خدمت پزشکی نیز می شوند 

برای اینکه شما بتوانید معاف از رزم خدمت پزشکی دریافت نمایید . گفته بودیم که باید بیماری شما جزو بیماری هایی که سازمان نظام وظیفه مشخص کرده است ، قرار داشته باشد . کافی است شما با انواع بیماری های معافیت پزشکی آشنا باشید . در این صورت حداقل خیال تان راحت می شود که آیا شما می توانید از معاف از رزم خدمت پزشکی استفاده نمایید یا خیر . در ذیل لیست بیماری هایی که شامل معافیت پزشکی می شوند را برای شما ارائه داده ایم .

لیست بیماری ها جهت دریافت معافیت پزشکی :

 • بیماری های عمومی
 • بیماری های غدد مترشحه داخلی
 • بیماری های پوست و بافت های زیر پوست
 • بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • بیماری های اعصاب و روان
 • بیماری های جراحی مغز واعصاب
 • بیماری های ریه و قفسه صدری
 • بیماری های استخوان (اسکلت)
 • بیماری های دستگاه گوارش و جراحی عمومی
 • بیماری های خون و انکولوژی (بدخیمی ها)
 • بیماری های دستگاه ادراری تناسلی
 • بیماری های فک و دهان و دندان
 • بیماری های چشم و عوارض بینائی
 • بیماری های گوش، حلق و بینی
 • بیماری های قلب و عروق
 • بیماری های روماتولوژی و بافت همبند
 • بیماری های عفونی

بعد از اینکه شما بیماری خود را مشخص کردید . بهترین راه برای شما این است که با مشاوران مرکز آویژه دانش تماس حاصل نمایید تا بتوانید از شرایط معاف از رزم خدمت پزشکی استفاده نمایید . مشاوران ما در کوتاه ترین زمان ممکن ، بهترین و سریع ترین طریق را به شما نشان خواهند داد . پس در تماس خود شک نکنید . اگر می خواهید کارتان زودتر پیش برود حتما تماس بگیرید .

وظایف سربازان معاف از رزم چیست؟

 

کارهایی که مشمول معاف از رزم خدمت باید انجام دهد

همان طور که در بالا اشاره شد . معاف از رزم خدمت پزشکی به طور کامل از خدمت سربازی معاف نمی شود . فرد مشمول خدمت سربازی نظام وظیفه مانند معافیت پزشکی کامل نیست . که فرد به طور کامل از خدمت سربازی معافیت دریافت نماید . بلکه افراد مشمول معاف از رزم به سربازی اعزام می شوند . مثل بقیه سربازان به آموزشی هم می روند . اما برخی از کارهایی را که برای ایشان ضرر دارد ، انجام نمی دهند . زیرا در صورت انجام برخی آموزش ها و تمرینات ممکن است شرایط بیماری فرد وخیم شود . یا حتی بیماری فرد تشدید شود .

بنابراین معاف از رزم به معنای معافیت کامل نمی باشد . یعنی فرد از برخی کارها معاف می شود . زیرا این کارها موجب ضرر برای فرد متقاضی می شود . پزشک سازمان نظام وظیفه این مورد را برای فرد تشخیص داده و همچنین تایید کرده است . اگر می خواهید از شرح وظایف معاف از رزم به طور کامل آگاه شوید . می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس حاصل نمایید . مشاوران ما در طول شبانه روز در خدمت شما عزیزان هستند .

سوالات متداول

معاف از رزم چیست؟

این معافیت به کسانی تعلق میگیرد که دارای نقص و بیماری بوده و نمیتوانند در دوره ی خدمت ضرورت خود فعالیت های نظامی و سنگین را انجام دهند.

مزایای معافیت های خدمات رزمی چیست؟

معاف از رزم دارای معایب و مزایای بسیاری میباشد. از جمله مزایایی که میتوان در مورد آن نام برد کاهش مدت خدمت سربازی میباشد. مشمولین معاف از رزم از انجام دو ماهه ی آموزشی معاف خواهند شد. هم چنین این افراد دیگر در انجام فعالیت های بدنی سنگین، حمل اسلحه و غیره شرکت نخواهند کرد.

شرایط شرکت در آزمون های استخدامی برای مشمولین معاف از خدمت رزمی چگونه است؟

مشمولین معاف از خدمات رزمی میتوانند در آزمون های استخدامی شرکت کنند اما این افراد در مصاحبه ی حضوری برای برخی مشاغل مورد تایید نخواهند بود. سازمان هایی مانند ارتش جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی و غیره از جمله این نهادها میباشند.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره معافیت پزشکی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

وظایف سربازان معاف از رزم چیست؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه وظایف سربازان معاف از رزم چیست؟

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 51 نظر:
 1. سلام خسته نباشید بنده حقیر دادای مدرک فوق لیسانس و بیماری فیبرکز ریوی دارم و غیرقابل درمان است … من در حین راه رفتن نفس تنگی دارم و درد شدید مفاصل و بدن درد شدید دارم سرفه میکنم و هفت بار تاحالا بستری شدم در بیمارستان های مختلف کشور بخصوص بیمارستان مسیح دانشوری تهران که تشخیص دادند فیبروز ریوی دارم و دارای مدارک پزشکی میباشم …الان معاف از رزم شدم(میگن‌بیماریت متوسط است هنوز شدید نیست) … با این شرایط سخت چه جور خدمت سربازی برم؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   معافیت دایم در زمان مشکلات شدید پزشکی است برا ی تایید مدارک پزشکی به بیمارستان های ارتش مراجعه کنید تا شاید راه حلی بدهند اگر بیماری شدید شده باشد احتمال معافیت وجود دارد

 2. پسر من معاف از رزم شده و کف دستش و انگشت پنجم تحت عمل جراحی قرار گرفته ولی و درد مزمن داره اونجا تو خدمت کار خدماتی سنگین به زور باهاش انجام میدهند رنگکاری و ….. تکلیف چیه ؟

 3. سلام خسته نباشید
  قانون جدید در مورد اضافه شدن یک ماه خدمت برای سربازان معاف از رزم صحت داره؟
  اگر راسته از اعزامی های چه تاریخی اعمال میشه؟؟
  ممنون.

 4. سلام.قانون جدید در مورد اضافه شدن مدت زمان خدمت بدای سربازان معاف از زرم صحت داره؟؟این قانون شامل اعزامی چه تاریخی می شود؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدهید.

 5. سلام
  قانون جدید در مورد اضافه شدن مدت خدمت برای سربازان معاف از رزم صحت داره؟؟برای اعزامی های چه تاریخی اعمال می شود؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدهید.

 6. سلام خسته نباشید اگر بعد از معاف از رزم شدن به خدمت سربازی ادامه ندهیم چه میشود

 7. سلام خسته نباشید اگر بعد از معاف از رزم شدن به خدمت سربازی ادامه ندهیم چه میشود

 8. سلام پسرمن معاف از رزم شده.سربازیش تو زنجان افتاد هم فاویسمی هست و هم آلرژی شدید داره.الانم که فرستادنش پلیس راهور کمربندی زنجان.مگه میشه کسی که فقرآهن داره و نباید زیاد سرپا باشه .شبا هم نگهبانی بده.

  1. در مرحله ی اول ازطریق یگان مربوطه شکایت کنید و درخواست بررسی مجدد کنید.اگر نتیجه نداد از طریق سازمان بازرسی از یگان شکایت کنید

 9. با سلام من معاف از رزم هستم بخاطر دررفتگی مکرر دست وضعیفی دستم در سراب خدمت میکنم ضعیفی دستم امانمو بریده طاقت سرما ندارم ولی اصلا مثل سربازهای دیگه پست ‌‌.کارهای سنگین انجام میدم اصلا گوش نمیدن. راهنمایی کنید

  1. سلام بعد از کارهای سنگین به بهداری پادگان مراجعه کرده و به فرمانده نیز مجدد یادآوری کنید .اگر دوباره معاف ازرزم ملاک قرارنگرفت به بازرسی نظام وظیفه مراجعه کرده و گزارش دهید.

 10. سلام خسته نباشید
  کسانی که معاف از رزم میشن با مدرک فوق دیپلم حسابداری تو امور دفتری یا امور رایانه ای
  میشه بیفتن ؟؟

 11. سلام‌ من یکم استرس ترس داشتم که رفتم کمیسیون نامه داد تا رای کمیسیون معاف از رزم میشه وقتی کمیسیون گرفتن بگم سالمم یا ن جریمه میکنن

  1. سلام. ترس و اضطراب یک ویژگی انسانی است اگر این مشخصات را دارید بدون هیچگونه اضطراب آن را کمسیون بیان کنید جریمه ای برای بیان ترس یا عنوان کردن آن وجود ندارد

 12. سلام وقت بخیر من دست راستم عمل پلاتین شده جفت تلو شکسته و الان پلاتین هارو درآوردم ولی همچنان مشکل دارم دست چپم جراحی عصب شده و کف دست و انگشتام حس ندارن و لاغر هستم وزنمم ۴۷کیلو سنم ۲۵سال و ۲۰تا از دندان هام خراب و غیر قابل ترمیم هستن به نظر شما آیا من معاف میشوم

  1. سلام باتوجه به شرایطی که توضیح دادید احتمال معافیت هست،در خواست معافیت دهید.برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

 13. سلام من در آموزشی معاف از رزم شدم معاف از رزمیم یک ماه بود توی جوادنیا قزوین اومدم تو یگان به پزشک یگان به دروغ گفتم معاف از رزم دفترچیه ام تو کارت پایان خدمتم درج میشه معافی

 14. سلام دوست عزیز ببخشید افرادی ک قبل خدمت پرونده حمل سلاح جنگی و قاچاقچی دارد و ۹ ماه پست دادم و امروز ی نامه امده از اطلاعات حق پست دادن ندارم معاف از رزم میشم یا نه

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به تصمیم واحد مربوطه دارد .احتمال موقعیت خدمتی در منطقه دیگر هم وجود دارد

 15. سلام ببخش افرادی ک قبل خدمت پرونده حمل سلاح و قاچاق دارند معاف از رزم می شوند

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به تصمیم واحد مربوطه دارد .احتمال موقعیت خدمتی در منطقه دیگر هم وجود دارد

 16. آیا ممکن است معاف از رزم ها بعد از خدمت برای استخدام در ارکان های دولتی به جز ارگان های نظامی برای مثال آموزش و پرورش به مشکل بخورن؟

 17. سلام پسرم معاف از رزم هست از ناحیه پاهاش ارتوپدی ژنووالگوم ژنوواروم تعین شده
  الان تو پادگان مرزبانی آموزش می بیند
  آیا ایشان را باید مرز انتقال میدهند

 18. سلام
  بنده واریث شدید دارم غوز قرنیه دارم عمل کردم مشکل آسم دارم تمام مفاصل پاهام صدا میدن و درد دارم دکترای نظام پزشکی اهواز وحوزه واریث شدید تایید کردن ولی متاسفانه آخرش منو معاف از رزم کردن والانم دوروز دیگه باید اعزام بشم درحالی که حالم خوب نیست انصافا این قانونه که ما داریم وقتی جلوی چشم آدم پارتی بازی دادوبیداد میکنه آخه خدارو خوش میاد

  1. پسر من بینا یش مشکل داره خیلی چشم‌هاش ضعیفه یعنی معاف از رزم میشه باید چی کار کنم

   1. سلام. معافیت های چشم پزشکی با توجه به شدت ضعف در بینایی متفاوت هستند درجه ضعیف بودن چشم باید با دستگاه اپتومتری اندازه گیری شود تا بتوانیم به طور دقیق نوع معافیت را بیان کنیم.

 19. سلام پسرمن سربازه معاف ازرزم ولی الان درنقطه سفرمرزی بااسلحه بالایه برجک نگهبان نه درمرزسرخس
  سیذمحمدکامه

  1. سلام دوست عزیز
   به حفاظ و یا دژبانی کل در منطقه رجوع و طرح شکایت نماید

 20. سلام من چشمام ضعیف است چشم راستیم ۴درجه و چشم چپم ۳درجه است ایا شامل معافیت یا معاف از رزم میشم یان

 21. آیا سرباز معاف از رزم باید نگهبانی بدهد، وآیا اورا می‌توانند به نقطه صفر مرزی ببرن، وبگویند که باید نگهبانی بدهی؟

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به یگان خدمتی و میزان نیروی جاگزین دارد. مدرک تحصیلی هم دخالت میکند

 22. سلام آیا سرباز که به خاطر آسم معاف ارزم شده را می‌توانند به لب مرز ببرند وبه او بگویند
  باید نگهبانی بدهی یاخیر؟

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به یگان خدمتی و میزان نیروی جاگزین دارد. مدرک تحصیلی هم دخالت میکند

  2. با سلام
   بنده یه پسر برادری دارم با بیمارهای متعدد واریث شدید. قوز قرنیه . مشکلات مفصلی . آثم. چاقی مفرت و الا ماشالله دکترای نظام پزشکی واریث شدید تایید کردن درحالی که واریث شدید باید معاف دائم بشه ولی متاسفانه بعد مراجعه دوباره همچی برعکس شد باورتون نمیشه حتی برگهایی که بهشون میدیم نگاه نمیکنن این جماعت به ظاهر دکتر باید بهشون رسیدگی بشه وقتی قانون میگه واریث شدید معاف دائم هستش وشما هم توی برگه تایید کردید و نوشتید واریث شدید پس چرا معاف از رزمش کردید وقتی این جماعت بیسواد دکتر نظام باشن وای بحال بقیه من نمیدونم کجا شکایت کنم پیش کی برم ولی خدارو قاضی گرفتم امیدوارم خدا ازشون گذشت نکنه

 23. سلام آیا سرباز که به خاطر آسم معاف ارزم شده را می‌توانند به لب مرز ببرند وبه او بگویند
  باید نگهبانی بدهی یاخیر؟

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به یگان خدمتی و میزان نیروی جاگزین دارد. مدرک تحصیلی هم دخالت میکند

 24. سلام من پذیرش کردم برای سپاه پزشگی ک نظام وظیفه معرفی کرد معاف از رزم میکنه یا روانشناسی ک توی پذیرش ازم سوال میپرسید؟

 25. سلام
  من لاغری مفرط دارم bmi 13 آیا معاف از رزم میشم یا معاف دائم؟؟ناراحتی هایه دیگه ای هم دارم مثه دیسک کمر،تنگی کانال نخاع،سینوزیت،میگرن،این بیمارهایی که دارم کدوم شامل معاف دائم میشه؟؟ممنون میشم

  1. دوست عزیز
   با توجه به مدرک تحصیلی و شدت بیماریها توسط کمیسیون بررسی مشود

 26. سلام آیا کسی واریکسل عمل کرده الان خوب شده می تواند وارد نظام ودرجه داری شود یا خیر الان سه سالم از عمل گذشته

 27. سلام. آیا سرباز معاف از رزم اعصاب و روان را که در کلانتری محل زندگی خدمت می کند می توانند شبانه روزی در کلانتری نگه دارند؟
  با توجه به این که استرس و بیخوابی باعث تشدید بیماری اش می شود.
  استدعا دارم پاسخ بدهید.
  Sheikhz1128@gmail.com

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز متاسفانه یکی از مشکلات معاف از رزمی همین است.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1401/5/19

پنجشنبه

1401/5/20

جمعه

1401/5/21

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید