اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۶

کاردانی به کارشناسی

اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت ‌پذیرش رشته تحصیلی نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۶ اعلام شد! جزییات بیشتر را در ادامه بخوانید .

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با عرض تبریک به عزیزانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۶ پذیرفته ‌شده و آماده ورود به مقطع تحصیلی کارشناسی ناپیوسته می‌شوند، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند که نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه و‌ نوبت‌دوم ‌(شبانه) کلیه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پردیس‌های خودگردان و مازاد بر ظرفیت دانشگاه‌های علوم پزشکی، پردیس‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان، نیمه‌حضوری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی، مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی و رشته‌های تحصیلی الکترونیکی (مجازی) درسال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ که‌ گزینش ‌آنها به‌روش ‌متمرکز صورت‌ گرفته ‌است، در پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا کلیه پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاریخ ثبت‌نام و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ضرورت دارد به پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند. بدیهی است درصورتی که دانشگاه یا مؤسسه‌ای، در پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی خود برنامه زمانی برای ثبت‌نام درج ننموده باشد، پذیرفته‌شدگان این قبیل مؤسسات لازم است در یکی از روزهای شنبه ۹۶/۷/۱ و یا یکشنبه ۹۶/۷/۲ برای ثبت‌نام به محل قبولی خود مراجعه نمایند. پذیرفته‌شدگان دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و کشاورزی تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای لازم است برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت‌نام به وب‌سایت سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای به نشانی www.tvu.ac.ir و یا به سایت دانشکده یا آموزشکده محل قبولی خود مراجعه نمایند. لازم به‌ذکر است داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی اعلام گردیده‌، لازم است مطابق بند “ب” مندرج در زیر برای انجام مصاحبه اقدام نمایند.

الف- مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌ پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۶ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دگان‌ چند برابر ظرفیت‌

ردیف

مدارک

توضیحات

۱ اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن
۲ اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن
۳ شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری
۴ مدرک‌ ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه(برای برادران) مطابق با ‌یکی از کدهای مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون که در همین دستورالعمل نیز برای یادآوری درج شده است.
۵ اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع تحصیل در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی تمام وقت است، لذا کارمندان دولت در صورتی میتوانند به تحصیل بپردازند که اصل موافقتنامه رسمی و بدون قید و شرط وزارتخانه یا سازمان متبوع خود را مبنی بر شرکت در همه کلاسها، آزمایشگاهها، کارآموزیها و فعالیتهای دیگر دوران تحصیل به همراه مدارک ثبتنام به مؤسسه آموزش عالی محل قبولی عرضه کنند.
۶ اصل یا گواهی مدرک کاردانی (فوق دیپلم) – برای‌ آن‌دسته‌ از پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ ارائه‌ اصل یا گواهی مدرک‌ کاردانی امکان‌پذیر نباشد، لازم است اصل گواهی تأیید شده ‌توسط ‌دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی با محتوای فرم شماره ۷ پیوست دستورالعمل ثبت‌نامی ارسال شده به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی محل قبولی را ارائه نمایند که درآن قید شده باشد «اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد». در صورتی که فرد پذیرفته‌شده در آزمون، تا تاریخ مقرر فارغ‌التحصیل نشده باشد، قبولی وی «کان لم یکن» تلقی خواهد شد.

– طلاب و فضلای حوزه‌ علمیه که دوره سطح یک را طبق برنامه تعیین شده در مصوبه جلسه ۳۶۸ مورخ ۱۳۷۴/۱۱/۳ شورای عالی انقلاب گذرانده‌اند، از کلیه مزایای علمی و استخدامی فارغ‌التحصیلان دوره کاردانی دانشگاه‌ها برخوردار بوده و براساس مصوبه ۵۶۸ مورخ ۸۳/۰۷/۲۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی، مجاز به شرکت در این آزمون برای انتخاب تمامی رشته‌های گروه آموزشی علوم انسانی بوده‌اند و پس از قبولی با ارائه گواهی اتمام دوره سطح یک مورد تأیید حوزه علمیه، می‌توانند ادامه تحصیل دهند.

تذکر: دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان دوره‌های بالاتر از کاردانی(بجز مورد مندرج در ردیف‌ ۱۵ همین جدول)، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در این آزمون نبوده‌اند.

۷ اصل ‌حکم ‌استخدامی و یا گواهی کارمندان رسمی و یا پیمانی وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی پذیرفته‌شدگان دوره‌های نوبت دوم (شبانه) با استفاده از سهمیه کارمندی – کارمندان مشمول سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور
۸ ارائه ‌اصل‌ گواهینامه انجام خدمات قانونی مقرر(طرح لایحه نیروی انسانی) یا گواهی معافیت از آن – ‌پذیرفته‌شدگان دارای مدرک کاردانی گروه آموزشی پزشکی- پایان ‌طرح‌ نیروی ‌انسانی‌ آنان تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱ و یا ۹۶/۱۱/۳۰ باشد یا گواهی معافیت از خدمت لایحه طرح.

– فارغ‌التحصیلان‌ دوره‌های‌ کاردانی‌ گروه‌ آموزشی‌ پزشکی‌ که‌ در حال‌ انجام‌ طرح‌ لایحه‌ نیروی‌ انسانی‌ می‌‌باشند و تاریخ‌ پایان‌ طرح‌ آنها بعد از ۹۶/۰۶/۳۱ و یا ۹۶/۱۱/۳۰ می‌باشد، مجاز به‌ انتخاب‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ نیمسال‌ اول‌ (پذیرش برای مهرماه ۱۳۹۶) و نیمسال دوم (پذیرش برای بهمن‌ماه ۱۳۹۶) بوده‌اند، بدیهی‌ است در صورت‌ موفقیت،‌ لازم‌ است‌ ضمن‌ تسویه‌ حساب‌ کامل‌ از محل‌ خدمت، گواهی‌ مربوط را به‌همراه‌ سایر مدارک‌ ثبت‌‌نامی‌ خود به‌ مؤسسه‌ آموزش‌ عالی‌ ذی‌ربط ارائه‌ نمایند. این‌دسته‌ از داوطلبان‌ باید باقیمانده‌ طرح‌ لایحه‌ نیروی‌ انسانی‌ خود را پس‌ از پایان‌ دوره‌ کارشناسی‌ ناپیوسته‌ انجام‌ دهند.

– کاردانهای‌ شاغل‌ و نیز کاردانهای‌ متعهد خدمت‌ رشته‌های‌ بهداشت‌ محیط، بهداشت خانواده و مبارزه با بیماریها  در صورت‌ پذیرفته‌ شدن‌ در آزمون‌ کارشناسی ناپیوسته‌ تنها پس‌ از ارائه‌ موافقتنامه از سازمان‌ متبوع‌ مجاز به‌ ثبتنام‌ و ادامه‌ تحصیل‌ خواهند بود.

۹ ارائه ‌اصل‌ گواهینامه حد‌اقل یک سال سابقه کار به صورت رسمی، پیمانی و یا قراردادی – کاردان‌های مامایی شاغل در طرح پزشک خانواده استان‌ها که با استفاده از سهمیه موضوع مصوبه شصت و پنجمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی مورخ ۹۵/۱۲/۱۴ (سهمیه ۴۰ درصد ظرفیت پذیرش دوره‌های روزانه و نوبت دوم «شبانه» رشته محل‌های کارشناسی ناپیوسته مامایی هر استان) پذیرفته‌شده اند، لازم است گواهینامه حد‌اقل یک سال سابقه کار به صورت رسمی، پیمانی و یا قراردادی را از محل اشتغال خود اخذ و به هنگام ثبت‌نام در رشته قبولی، ‌اصل‌ آن را به دانشگاه یا دانشکده محل قبولی خود ارائه و نسبت به سپردن تعهد خدمت در طرح پزشک خانواده در همان استان محل خدمت به مدت سه برابر طول مدت تحصیل اقدام نمایند.
۱۰ موافقتنامه‌ رسمی‌ از محل‌ خدمت‌ مبنی‌ بر عدم‌ همزمانی‌ و تداخل‌ ادامه‌ تحصیل با ادامه‌ خدمت‌ طرح نیروی انسانی فارغ‌التحصیلان‌ دوره‌های‌ کاردانی‌ گروه‌ آموزشی‌ پزشکی‌ که‌ مشغول‌ انجام‌ طرح‌ لایحه‌ نیروی‌ انسانی‌ می‌باشند، در صورت‌ قبولی با ارائه‌ موافقتنامه‌ رسمی‌ از بالاترین‌ مقام‌ مسؤول‌ محل‌ خدمت‌ خود مبنی‌ بر عدم‌ همزمانی‌ و تداخل‌ ادامه‌ تحصیل‌ با ادامه‌ خدمت‌ آنان، نیازی‌ به‌ ترخیص‌ از خدمت‌ ندارند و می‌توانند همزمان‌ با تحصیل‌ به‌ انجام‌ طرح‌ لایحه‌ نیروی‌ انسانی‌ بپردازند.
۱۱ مجوز ادامه تحصیل و یا تأییدیه تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی براساس ماده ۱۰ دستورالعمل بازپرداخت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آن‌دسته از فارغ‌التحصیلان مقطع کاردانی دانشگاه‌های علوم پزشکی که از مزایای صندوق بهره‌مند شده‌اند، درصورت قبولی در آزمون، لازم است برای ثبت‌نام از صندوق رفاه مجوز ادامه تحصیل یا تسویه حساب دریافت نمایند و تأییدیه مربوط را هنگام ثبت‌نام به دانشگاه محل پذیرش ارائه نمایند.
۱۲ تأییدیه تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری براساس‌ مفاد ماده‌ ۷ دستورالعمل‌ شماره‌ ۳۱۹۰۲ مورخ‌ ۶۴/۰۵/۲۸ صندوق‌ رفاه‌ دانشجویان‌ وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌، آن‌دسته‌ از فارغ‌التحصیلان‌ دوره‌های‌ کاردانی‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ غیرپزشکی‌ که‌ از مزایای‌ صندوق‌ مذکور بهره‌مند شده‌اند، در صورت‌ قبولی در آزمون‌ پذیرش ‌دانشجو از دوره‌ کاردانی‌ به‌ دوره‌ کارشناسی‌ ناپیوسته‌ سال‌ ۱۳۹۶، لازم است با صندوق‌ رفاه‌ دانشجویان‌ تسویه‌ حساب‌ نموده‌ و تأییدیه مربوط را در زمان‌ ثبت‌‌نام‌، به‌ دانشگاه‌ یا مؤسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ قبولی‌ خود ارائه‌ نمایند.
۱۳ حکم کارگزینی و فرم موافقتنامه کتبی از اداره آموزش و پرورش محل خدمت شاغلان رسمی یا پیمانی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر موافقت با ادامه تحصیل آنان ۱- دارا بودن حکم کارگزینی مبنی ‌بر استخدام رسمی یا پیمانی در زمان ثبت‌نام در آزمون(مشروط به تداوم اشتغال در آموزش و پرورش).

 تبصره ۱– تاریخ صدور حکم استخدام رسمی و یا پیمانی داوطلبان باید قبل از پایان مهلت قانونی ثبت‌نام در آزمون باشد، در غیر این‌صورت مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان نبوده و درصورت انتخاب  و پذیرفته شدن، قبولی آنان “لغو” می‌گردد.

تبصره ۲- معلمان حق‌التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، نیروهای قراردادی و … که فاقد حکم کارگزینی رسمی و یا پیمانی باشند، مجاز به انتخاب رشته نبوده‌اند و در صورت انتخاب و پذیرفته شدن، قبولی آنان «لغو» می‌گردد.

۲- دارا بودن فرم «موافقت با ادامه تحصیل کارکنان» (رسمی و یا پیمانی) از اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود براساس شرایط مندرج در فرم موافقت با ادامه تحصیل کارکنان و رعایت مفاد دستورالعمل شماره ۱۱/۷۱۰ مورخ ۱۳۹۴/۱۷/۶ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش.

تبصره ۱- فرم «موافقت با ادامه تحصیل کارکنان» با رعایت بند ۱۳ مصوبه جلسه ۱۷۱ مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۲ شورای عالی اداری کشور(شماره ابلاغی ۱۷۲۵۵۶/۲۰۶ مورخ ۹۳/۱۲/۲۶) و بخشنامه شماره ۱۷۰۰۶۱ مورخ ۹۳/۱۲/۲۴ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مبنی بر اینکه کارمندان دولت در طول خدمت خود، صرفاً می‌توانند از مزایای اداری و استخدامی یک مقطع بالاتر از مقطع تحصیلی زمان استخدام برخوردار می‌شوند، صادر خواهد شد.

تبصره ۲- عدم ارائه فرم «موافقت با ادامه تحصیل کارکنان» توسط محل خدمت به منزله نداشتن شرایط ثبت‌نام در آزمون است. لذا در صورتی که داوطلب بدون داشتن موافقتنامه کتبی («فرم موافقت با ادامه تحصیل کارکنان») انتخاب رشته نموده و پذیرفته شود، قبولی وی «کان لم یکن» تلقی خواهد شد.

تبصره ۳- فرم «موافقت با ادامه تحصیل کارکنان» برای فرهنگیان (رسمی ـ پیمانی) دارای مدرک کاردانی که متقاضی تحصیل در رشته امتحانی آموزش راهنمایی و مشاوره می‌باشند، در صورتی صادر خواهد شد که مدرک تحصیلی مقطع کاردانی آنان رشته تحصیلی راهنمایی و مشاوره بوده و در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ با ابلاغ مشاور در آموزش و پرورش فعالیت داشته‌اند. صدور فرم موافقت و تحصیل سایر افراد در رشته امتحانی آموزش راهنمایی و مشاوره امکان‌پذیر نبوده و حتی در صورت موافقت محل خدمت، از ثبت‌نام و تحصیل آنان در دانشگاه جلوگیری خواهد شد.

تبصره ۴- صدور فرم«موافقت با ادامه تحصیل کارکنان» توسط محل خدمت به شرطی امکان پذیر خواهد بود که با رعایت شرایط و ضوابط مربوط بر اساس طرح طبقه‌بندی مشاغل، اعمال مدرک منع قانونی نداشته باشد.

۱۴ دارندگان مدرک معادل کاردانی (معادل فوق دیپلم) که ثبت‌نام و ادامه تحصیل آنها بلامانع است. الف – دارندگان مدرک تحصیلی معادل کاردانی (معادل فوق دیپلم) می‌بایست واجد شرایط «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیر رسمی در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۹۲/۰۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند. این آیین‌نامه طی بخشنامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۰۵/۲۸   توسط معاونت آموزشی وزارت مذکور به کلیه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده است.

تبصره: کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۰۵/۲۸ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی تحصیلی بالاتر برخوردار می‌شوند.

ب – دارندگان‌ مدرک‌ معادل کاردانی (معادل فوق دیپلم) مشمول ماده ۲۷ آیین‎نامه آموزشی دوره‎های کاردانی و کارشناسی مصوب اسفندماه ۱۳۶۹ شورای عالی برنامه‎ریزی سابق که بر اساس مصوبه جلسه ۳۰۸ مورخ ۷۴/۰۹/۱۲ شورای عالی مذکور عنوان معادل از دانشنامه آنان حذف شده است، می‎توانند در این آزمون متقاضی رشته‎های کارشناسی ناپیوسته گروه آموزشی غیرپزشکی شوند.

ج – بر اساس مصوبه جلسه پنجاه و یک مورخ ۹۲/۰۳/۲۵ شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی، دارندگان مدرک معادل یا گواهی اتمام دوره مقطع کاردانی رشته‌های گروه پزشکی شاغل (اعم از مراکز دولتی یا خصوصی) به‌صورت رسمی، پیمانی یا قراردادی که حداقل پنج سال سابقه کار مرتبط با مدرک کاردانی داشته باشند، می‌توانند در آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته‌های آموزشی پزشکی، شرکت نمایند. ضمناً این قبیل پذیرفته‌شدگان لازم است گواهی اشتغال به کار و همچنین گواهی پنج سال سابقه کار مرتبط با مدرک کاردانی به تأیید محل خدمت، هنگام ثبت‌نام به آموزش دانشگاه محل قبولی ارائه نمایند.

*  مصوبه جلسه پنجاه و یک مورخ ۹۲/۰۳/۲۵ شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی شامل افرادی است که قبل از سال تحصیلی ۷۷-۱۳۷۶ وارد دانشگاه شده‌اند و مطابق مفاد آیین‌نامه‌های آموزشی وقت، مدرک معادل دریافت نموده‌اند.

د – طبق مفاد مندرج در مصوبات جلسه ۲۲۱ مورخ ۹۰/۱۱/۲۳ و ۷۷۱ مورخ ۹۴/۰۸/۲۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی (شماره ابلاغی ۱۴۴۴۴/۹۴/دش مورخ ۹۴/۰۹/۱۵)، فرهنگیان دارای مدرک معادل ضمن خدمت سال۱۳۹۱ و قبل از آن می‌توانند در آزمون مقطع تحصیلی بالاتر شرکت نموده و در صورت قبولی با رعایت آیین‌نامه شرکت دارندگان مدرک معادل و غیر رسمی در آزمون‌های مقاطع بالاتر مصوبه جلسه ۸۴۵ مورخ ۹۲/۰۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی (شماره ابلاغی ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۰۵/۲۸) ادامه تحصیل نمایند.

تبصره – براساس بند ۵ مصوبه شورای گسترش آموزش عالی، گذراندن ۲۰ درصد از واحدهای دوره کاردانی به تشخیص دانشگاه محل قبولی بصورت جبرانی الزامی می‌باشد.


۱۵
دارندگان مدرک کارشناسی پیوسته که ثبت‌نام و ادامه تحصیل آنان بلامانع است. الف – با توجه به مصوبه چهل و پنجمین جلسه مورخ ۱۳۸۹/۱۲/۷ شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی، فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی پیوسته در صورت دارا بودن مدرک کاردانی مرتبط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته این آزمون، با رعایت شرایط زیر می‌توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی از طریق قبولی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، تحصیل نمایند.

۱- لزوم گذراندن طرح نیروی انسانی برای دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی پیوسته مشمول طرح.

۲- دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان یا دستگاه‌های اجرایی و عدم دارا بودن تعهدات سهمیه بومی و یا سهمیه مناطق محروم.

۳- نداشتن ممنوعیت تحصیل از نظر سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران.

۱۶ ارائه فرم انصراف قطعی از تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ (آزمون سال قبل) – پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دوره روزانه در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ در صورت ثبت‌نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۶ منحصراً مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های غیرروزانه (دانشگاه آزاد اسلامی، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان و مجازی) بوده و فقط در این دوره‌ها گزینش شده‌اند. ثبت‌نام و ادامه تحصیل این قبیل از پذیرفته شدگان در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۶ در صورتی بلامانع می‌باشد که اولاً واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون (خصوصاً مقررات وظیفه عمومی برای برادران) باشند و ثانیاً حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۲/۱۳ نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده و فرم انصراف قطعی از تحصیل در رشته‌ تحصیلی دوره روزانه در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ را ارائه نمایند. بدیهی است داوطلبان مذکور در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل تا تاریخ تعیین شده، درصورت موفقیت و قبولی در آزمون، به‌عنوان متخلف محسوب شده و مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی جدید خود نمی‌باشند.

تبصره: پذیرفته‌شدگان مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی، دوره‎های نوبت دوم (شبانه) و الکترونیکی (مجازی) کلیه دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی در آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی به دوره کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵، در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه (برای برادران) مجاز به ثبت‌نام و شرکت در این آزمون بوده‌اند.

 

ب – معرفی‌‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه‌متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی:

آن‌‌دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ فهرست‌ اسامی‌ آنان‌ جزو معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ پذیرش رشته‌ تحصیلی نیمه متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی(کد رشته‌محل‌های ۱۱۹۷ تا ۱۲۳۲ مربوط به کد رشته امتحانی ۱۱۴ گروه آموزشی پزشکی) در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام شده، لازم است برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری مصاحبه، به اطلاعیه این سازمان که در روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۷/۱۷ در پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور و همچنین در نشریه‌ پیک سنجش (هفته‌نامه خبری و اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور)  درج خواهد شد، مراجعه نمایند.

ج- تذکرات‌ مهم پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت 

۱- پذیرفته‌شدگان با سهمیه رزمندگان و یا سهمیه ایثارگران (به شرح مندرج در صفحه ۴ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون) در زمان ‌ثبت‌نام، ملزم به ارائه فرم ‌و یا مدرکی ‌در رابطه‌ با‌ تأیید سهمیه ثبت‌نامی خود نمی‌باشند و ملاک‌ عمل‌ برای ‌ثبت‌نام این‌دسته ‌از پذیرفته‌شدگان ‌همان ‌عنوان درج شده در فایل و فهرست ارسالی از سوی این سازمان می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم تأیید سهمیه پذیرفته‌شدگان مذکور از سوی ارگان ذی‌ربط، موضوع از طریق این سازمان به آن مؤسسه اعلام خواهد شد.

۲- پذیرفته‌شدگان‌ دوره‌ روزانه‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ این آزمون‌ خواه‌ در مؤسسه آموزش‌ عالی‌ محل قبولی ثبت‌نام ‌نمایند یا ننمایند، در صورت ثبت‌نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۷ منحصراً مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های غیرروزانه (دانشگاه آزاد اسلامی، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان و مجازی) خواهند بود و لازم است که اولاً واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سال ۱۳۹۷ (خصوصاً مقررات وظیفه عمومی برای برادران) باشند و ثانیاً حداکثر تا تاریخی که از طریق دفترچه راهنمای مذکور اعلام خواهد شد، نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نمایند.

۳- پذیرفته‌شدگان‌ دوره‌های‌ روزانه‌ و نوبت دوم (شبانه‌) هر یک‌ از رشته‌های‌ تحصیلی‌ این آزمون در صورتی‌ که‌ در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی‌ آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۶ نیز قرار گیرند، می‌توانند از دو رشته‌ قبولی‌ اعلام‌ شده‌ یکی‌ را به دلخواه‌ انتخاب‌ و براساس‌ ضوابط مربوط در آن‌ رشته‌ ثبت‌‌نام‌ نموده و به ‌تحصیل‌ ادامه دهند. بدیهی‌ است‌ چنانچه این‌دسته از پذیرفته‌شدگان در هر دو کد رشته‌محل ثبت‌نام نموده و مشغول به تحصیل شوند، به‌عنوان متخلف شناخته شده و با آنها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.

۴- کلیه‌ پذیرفته‌شدگان‌ ملزم‌ می‌باشند در تاریخهای ‌تعیین ‌شده ‌برای ثبت‌نام ‌به‌ مؤسسه آموزش‌ عالی‌ مربوط مراجعه ‌نمایند. بدیهی‌ است‌ عدم ‌ثبت‌نام ‌در تاریخهای ‌مقرر به ‌‌منزله ‌انصراف‌ از تحصیل در رشته قبولی تلقی شده و قبولی‌ این قبیل پذیرفته‌شدگان لغو خواهد شد.

۵- پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنان همزمان به عنوان پذیرفته نهایی در دو کدرشته‌محل (یکی کدرشته‌محل‌های مربوط به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا دانشگاه فرهنگیان و دیگری کدرشته‌محل‌های وابسته به واحدها یا مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی) اعلام شده باشد، لازم است منحصراً در یکی از کدرشته محل‌های قبولی ثبت‌نام نمایند. بدیهی است که چنانچه این‌دسته از پذیرفته‌شدگان در هر دو کد رشته‌محل ثبت‌نام نموده و مشغول به تحصیل شوند، به‌عنوان متخلف شناخته شده و با آنها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.

د- اصلاحات و تغییرات اعمال شده در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته :

– براساس اعلام دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مورخ ۹۶/۰۳/۱۳ و ۹۶/۰۵/۰۸ در خصوص اصلاحیات دفترچه راهنمای مذکور، ظرفیت پذیرش دانشجو برای تعدادی از کد رشته‌محل‌های مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی در گروه کشاورزی و منابع طبیعی کاهش یافته و گزینش نهایی بر اساس ظرفیت‌های جدید انجام گرفته است.

– براساس درخواست مؤسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی هیرکانیا – بندرگز، نیمسال پذیرش دانشجو در کد رشته‌محل‌های ۱۷۱۶ ، ۱۹۵۰ ، ۲۶۲۵ ، ۲۶۸۸ ، ۳۶۲۳ ، ۴۱۳۷ ، ۴۴۵۶ و ۴۵۷۹ مؤسسه مذکور از نیمسال دوم به نیمسال اول تغییر یافته و گزینش نهایی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸ – ۱۳۹۶ (مهرماه ۱۳۹۶) صورت پذیرفته است.

– داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از اصلاحات و تغییرات به‌عمل آمده قبلی، به اطلاعیه‌های مورخ ۹۶/۰۳/۱۳ و ۹۶/۰۵/۰۸ که هم‌اکنون در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترسی می‌باشد، مراجعه نمایند.

هـ- شرایط و ضوابط، نشانی جدید، شماره تلفن و نشانی اینترنتی برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی:

 – مؤسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی راه دانش – بابل: نشانی: بابل، کمربندی شرقی میدان شهید بزاز، چهارراه معتمدی، خیابان تربیت معلم – کد پستی ۴۷۴۴۱-۴۷۱۵۷

 – موسسه غیردولتی – غیرانتفاعی ساعی- گرگان:   امکان اشتغال پاره وقت دانشجویان در موسسه یا واحدهای طرف قرارداد از نیمسال دوم تا پایان دوره تحصیل وجود دارد.  نشانی: گرگان – خیابان ولی عصر ( شالیکوبی ) ، عدالت ۲۷ – تلفن: ۳۲۳۵۳۳۴۳- ۳۲۳۳۳۲۴۸ – ۳۲۲۳۳۳۴۴ – ۳۲۲۲۳۳۴۴ – ۰۱۷ و ۰۹۰۳۴۱۳۹۷۷۸ – نشانی وبگاه: www.saee.ac.ir

– مؤسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی علامه رفیعی – قزوین:   نشانی قزوین- خیابان نوروزیان- بلوار پرستار- نبش حکمت ۳۰ – پلاک ۱۵۱ – کد پستی ۳۴۱۶۶۸۹۱۵۸

– موسسه غیردولتی – غیرانتفاعی فرزانگان – فولاد شهر اصفهان:   نشانی: فولاد شهر اصفهان – مقابل ترمینال – تلفن : ۵۲۶۳۹۹۵۵- ۰۳۱  نمابر : ۵۲۶۳۹۹۷۵-۰۳۱

– داوطلبان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط، نشانی و تلفن دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و اطلاعیه‌های مورخ ۹۶/۰۳/۱۳ و ۹۶/۰۵/۰۸ که هم‌اکنون در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترسی می‌باشد، مراجعه نمایند.

توجه: برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌محل‌های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم می‌گردد. این کارنامه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی این سازمان همزمان با اعلام نتایج نهایی قابل دسترسی می‌باشد. با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی‌های انجام شده، از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است. مع‌الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان، در صورتی که در خصوص مندرجات کارنامه خود سؤالی داشته و یا در انتخاب رشته مرتکب اشتباه شده باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۷/۲۵ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت این سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به هیچ‌یک از مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۶/۰۷/۲۵ واصل شود، به هیچ‌‌وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ نیز در میان بگذارند.

اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۶

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۶

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/2/23

جمعه

1400/2/24

شنبه

1400/2/25

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید