خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه تهران – مهلت ثبت نام تا ۲۲ آبان ماه

پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه تهران – مهلت ثبت نام تا ۲۲ آبان ماه

بروزرسانی شده نوامبر 10, 2017 8:08 ب.ظ
0
42
دانشجوی دکتری
پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه تهران – مهلت ثبت نام تا ۲۲ آبان ماه
میانگین 5 رای از تعداد 1

دانشگاه تهران در دانشکده حقوق و علوم سیاسی و … دانشجوی دکتری می پذیرد! برای ثبت نام از روز چهارشنبه ۱۷ آبانماه لغایت دوشنبه ۲۲ آبانماه فرصت دارید! جهت ثبت نام و مشاوره تلفنی در ادامه با ما باشید .

پذیرش دانشجوی دکتری

دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی برای سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ از بین متقاضیان تکمیل ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ، مطابق لیست رشته‌های پیوست (صرفاً برای پردیس البرز و دانشکده حقوق و علوم سیاسی) از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید. تاریخ ارزیابی تخصصی و نظر کمیته برگزار کننده مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) متعاقباً ‬ اعلام می‌گردد.

لازم به ذکر است ثبت نام داوطلبان از طریق سامانه پذیرش دانشگاه تهران به صورت الکترونیکی از تاریخ ۱۷/‬ ‏۰۸/‬ ‏۹۶‬ ‬ لغایت ۲۲‬/‬ ‏۰۸/‬ ‏۹۶ صورت می‌پذیرد.

توجه: در صورت عدم ثبت نام در موعد تعیین شده، بازه ثبت نام تمدید نخواهد شد و پذیرفته شده منصرف از تحصیل تلقی گردیده و فهرست اسامی مربوط به عنوان عدم مراجعه برای ثبت نام، به سازمان سنجش آموزش کشور عودت داده خواهد شد.  

دانشگاه تهران٬ یکی از دانشگاه های تراز اول ایران می باشد . لیست دانشگاه های برتر ایران را اینجا دنبال فرمایید .

 

جدول رشته های پذیرش دانشجوی دکتری

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رشته های مورد پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه تهران ٬ فایل زیر را دانلود و مطالعه فرمایید .

دانلود رشته های دکتری

ثبت نام دانشجوی دکتری دانشگاه تهران 

همانطور که گفته شد ٬ مهلت ثبت نام فقط تا پایان روز دوشنبه ۲۲ آبانماه می باشد و این فرصت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد٬ لذا کلیه متقاضیان گرامی می توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه دانش خواهند بود .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…