پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح

به اشتراک بگذارید

پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی 

طبق قانون ، کلیه افراد که باید خدمت سربازی خود را بگذرانند و از معافیت های پزشکی ، کفالت ، موارد خاص و غیره نمی توانند استفاده کنند ،  باید به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و خود را برای خدمت سربازی آماده کنند . فارق التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رشته های مختلف دانشگاهی می توانند با انجام پروژه های علمی و پژوهشی در راستای رشته تحصیلی و توانایی هایشان ، که  سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت سربازی ارائه می دهند پروژه دریافت کرده و با استفاده از آن مدت خدمت سربازی خود را کاهش دهند . دانشجویان رشته های تحصیلی مربوطه می توانند با استفاده از پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی ایران ، که وابسته به نیرو های مسلح نیز می باشد از این فرصت برای کسری خدمت سربازی خود استفاده کنند .

سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح

سازمان صنایع هوایی ایران ( به‌ صورت مخفف :  IAIO )، در سال ۱۳۴۵  به هدف برنامه ریزی ، کنترل و ادارهٔ صنایع هوایی مدنی و نظامی ایران تأسیس شد . سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح با بیش از ۴۵ سال سابقه درخشان طراحی ، ساخت ، تعمیرات و تولید قطعات انواع هواپیما های نظامی و تجاری را بر عهده داشته است .

مسئولیت های سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح

امروزه این ارگان مسئولیت ادارهٔ سازمان‌ های هوایی ایران است ؛

 • شرکت صنایع هواپیمایی ایران – صها
 • شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران – پنها
 • شرکت صنایع هواپیماسازی ایران – هسا
 • صنایع هوایی قدس

 

این سازمان‌ها هر یک بخشی از وظایف ها و مسئولیت های صنایع هوایی ایران را بر عهده دارند . این شرکت سازنده موتور های جت ، سازنده انواع قطعات یدکی هواپیما های مختلف بوده است ، و در آینده ای نزدیک سازنده هواپیمای جت صد نفره نیز خواهد بود .

از دیگر کارهای این سازمان می توان به ساخت آشیانه‌ های عظیم چند منظوره اشاره کرد ، با ورودی‌های بسیار بزرگ ، که به عنوان بزرگترین آشیانه هواپیماهای پهن پیکر ( نظیر بویینگ ۷۴۷ ) در خاورمیانه محسوب می‌شود .

 

پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح,خدمت سربازی,سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت,بنیاد نخبگان,نیرو های مسلح,کسری خدمت,مشاوره نظام وظیفه,دانش بنیان,بنیاد نخبگان,سازمان صنایع هوایی
پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح

پژوهشکده سازمان صنایع هوایی

پژوهش و تحقیق در حوزه فناوری محصولات هوایی ، طراحی و ساخت انواع هواپیما های سرنشین‌ دار و بدون سرنشین ، زیرسیستم‌ها و ابزارآلات ، ارائه انواع خدمات تست‌های آیرودینامیک، سازه‌ ای و سیستم‌ ها با استفاده  از آزمایشگاه‌ های مجهز و معتبر و Glossary Link تونل باد ملی، مستندسازی و استانداردسازی محصولات هوایی ، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت و بلندمدت ، توسعه و ارتقاء دفاتر طراحی و آزمایشگاه‌ها در حوزه صنعت هوایی جزو ماموریت‌ها و وظایف این پژوهشکده می‌باشد .

در این راستای اهداف و مسئولیت این پژوهشکده متقاضیانی که شرایط اخذ پروژه را دارند می توانند از پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح به عنوان یکی از مسیر های موجود برای کاهش مدت زمان خدمت سربازی خود استفاده کنند و پس از تکمیل و تحویل آن زمان خدمت سربازی خود را کمتر کنند  .

 

پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح,خدمت سربازی,سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت,بنیاد نخبگان,نیرو های مسلح,کسری خدمت,مشاوره نظام وظیفه,دانش بنیان,بنیاد نخبگان,سازمان صنایع هوایی
اطلاعات بیشتر در رابطه با پروژه های کسری خدمت سربازی

منبع ۱

منبع ۲

شرایط دریافت پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح و  دیگر سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری 

برای دریافت پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح می توان از دو طریق عمل کرد .
۱ – در این حالت مشمولین می توانند به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رفته و پس از ارایه مدارک تحصیلی و رزومه شخصی ، از بنیاد خواستار پروژه کسری خدمت شوند (عضویت در بنیاد نخبگان) . این بنیاد به افرادی که واجد دریافت پروژه تحقیقاتی باشند با توجه به مدرک تحصیلی دانشگاه پروژه کسری خدمت دانشگاه سازمان صنایع هوایی یا  ارگان های دیگر که مرتبط به نیرو های مسلح می باشند تحویل می دهد .

۲ – فرد می تواند مستقیما به نهاد مربوطه مراجعه کرده و با مسئولین بخش پروژه کسری بر سر انجام پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی یا دیگر سازمان های وابسته به نیرو های مسلح در ازای تقلیل خدمت سربازی به توافق برسد .

برای دریافت پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی از نیرو های مسلح معمولا حضور فرد در سازمان لازم نمی باشد . مشمولین میتوانند از طریق سایت وزارت دفاع و یا تماس تلفنی اخرین اطلاعات راجع به پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح را مطلع شوند  . اکثر افراد با ارسال مشخصات خود و تکمیل فرم پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی از طریق سایت اینترنتی نسبت به دریافت پروژه کسری از این ارگان اقدام می کنند  .

مدت کسری سربازی با پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی   

در پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی به مانند  سازمان های دیگر که برای مشمولین پروژه کسری خدمت ارائه می دهند ، مدت کسری خدمت سربازی بر دو نوع است :

چنانچه پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی  پروژه سنگین و در راستای ساخت و طراحی تعریف شود ، یا پژوهش خاصی در راستای حوزه هوافضا باشد کسر خدمت بیشتری را برای شخص به ارمغان خواهد آورد . پروژه‌هایی که شامل کسری خدمت بیشتر را می شوند اصولا سخت گیری‌ ها و گزارش های ماهانه فعالیت های شخص را می طلبد .

اما در پروژه هایی با کسری خدمت کم تر پس از انجام  پروژه کسری ، شخص درجلسه دفاعی با حضور استاد راهنما و یک داور از پروژه خود دفاع می کند .در پایان متقاضیان می بایست نتیجه  پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی را برای مشخص کردن میزان کسری  به بنیاد نخبگان  تحویل دهد .


برای اطلاعات بیشتر در زمینه  پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

 1. مشاوره معافیت پزشکی
 2. مشاوره خرید خدمت
 3. مشاوره معافیت کفالت
 4. مشاوره معافیت ایثارگری
 5. مشاوره معافیت تحصیلی
 6. مشاوره کسری خدمت
 7. مشاوره امریه
 8. مشاوره سرباز نخبگی (سرباز نخبه وظیفه)
 9. مشاوره اعزام به خدمت
 10. مشاوره غیبت و جریمه خدمت سربازی
 11. مشاوره تعجیل و تمدید خدمت سربازی
 12. مشاوره خروج از کشور برای مشمولان نظام وظیفه خدمت سربازی
 13. اخبار نظام وظیفه

پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه پروژه کسری خدمت سازمان صنایع هوایی نیرو های مسلح

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068