ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی – رشته های تجربی

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور
به اشتراک بگذارید

قبولی در دانشگاه در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی ممکن شده است . بدون کنکور ، بدون آزمون در دانشگاه پذیرش شوید! این مطلب برای دانش آموختگان در رشته تجربی می باشد و می بایست دیپلم تجربی داشته باشید. البته در صورتی که دیپلم های ریاضی ، انسانی و… دارید نیز می توانید در این رشته ها شرکت کنید ؛ اما اولویت انتخاب با دانش آموختگان در رشته تجربی می باشد. 

شما در رشته های پرطرفداری نظیر ژنتیک، صنایع غذایی، میکروبیولوژی ، مهندسی شیمی، شیمی دارویی ، حسابداری ، روانشناسی ، زمین شناسی ، علوم اقتصادی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت بازرگانی ، زمین شناسی ، مدیریت امور بانکی  و … می توانید بدون کنکور پذیرش شوید .

توجه : براساس مصوبه دومین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، نوع پذیرش «صرفاً براساس سوابق تحصیلی» در مدارک تحصیلی فـارغ التحصـیلی دانشجویانی که در این کدرشتهها پذیرفته میشوند، درج نخواهد شد.

بروز رسانی ۲۲ مهرماه :

لینک ثبت نام تکمیل ظرفیت کد رشته‌محل‌های کارشناسی دانشگاه پیام نور از هفته آینده در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش درج خواهد شد. متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود اقدام کنند.

داوطلبان گرامی می توانند جهت ثبت نام و اطلاعات از جزییات رشته ها ، شهر ها ، کدرشته ها ، ظرفیت ها و نحوه ثبت نام می توانید هم اکنون تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی – رشته های تجربی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی – رشته های تجربی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068