پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور,پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به چه منظور است ؟  اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی را دارید لازم است بدانید پس از انجام مراحل ثبت نام در سامانه آموزشی این دانشگاه مهمترین کاری که باید انجام بدهید پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی است . یعنی داوطلبان باید پس از ثبت نام پیگیر باشند و پذیرش و یا عدم پذیرش خود را بررسی نمایند .

اگر در این زمینه اطلاعات لازم را ندارید و یا به دلایل مختلف موفق به پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نشده اید کافی است با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس گرفته تا به جواب سوال های خود برسید . با پیشرفت زندگی الکترونیکی و صورت گرفتن ثبت نام ها به روش غیر حضوری و الکترونیکی متاقضیان باید دقت کافی را در انجام مراحل ثبت نام خود داشته باشند . چه بسا افرادی که به دلیل نداشتن مهارت و دقت کافی در این زمینه برای ثبت نام خود دچار مشکل شده اند . ازین رو اگر در این امر اطلاعات لازم را ندارید بهتر است با مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور آویژه یا سایت هم آوا به اطلاعات مورد نظر دست پیدا کنید و پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خود را به آسانی انجام دهید .

دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نحوه پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را میتوان به روش های مختلفی انجام داد. چنانچه نمی توانید شخصا پیگیر امور ثبت نام خود باشید میتوانید کار را به افراد متخصص در مرکز مشاوره آویژه بسپارید . این افراد با توجه به تجربه بسیار در این زمینه میتوانند به درستی و در اسرع وقت پیگیر ثبت نام و مراحل کاری شما باشند.  اگر ثبت نام به صورت غیر حضوری و اینترنتی باشد نیاز است به دلیل مشکلاتی که در برخی سایت ها و یا مشکلات اینترنتی وجود دارد و گاهی ذخیره ناموفق اطلاعات اتفاق میفتد ، پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خود را به صورت جدی تری دنبال کنید .

مشاوره تلفنی پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تلفنی پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شامل مجموعه ای از افراد و نیروهای متخصص و کاردانی است که آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما میباشند حتی اگر به عنوان یک داوطب هیچ گونخ اطلاعاتی ندارید جای نگرانی وجود ندارد چرا که مشاوره تلفنی پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه تنها پیگیری مراحل ثبت نام شما را مدیریت میکند بلکه تمام مسائلی مانند چگونگی ثبت نام ، شرایط لازم جهت ثبت نام ، پیگیری پذیرش و یا عدم پذیرش خود ، و یا سوالات متداول از قبیل:

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های کاردانی
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور
 • لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
 • نحوه دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی ۹۸
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • حداقل مدرک و یا شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی
 • چگونگی ثبت نام در مقطع کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی و یا کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
 • مهلت ثبت نام در مقاطع مختلف تحصیلی
 • و نیز دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی ۹۸

را از طریق مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به راحتی و تنها با یک تماس در اختیار شما عزیزان قرار دهد . با مشاوره تلفنی پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربری دیگر نیاز نیست که اطلاعات خود را مرتبا در سایت چک کنید تا متوجه شوید موفق به ثبت نام در رشته دلخواه شده اید یا نه ، و تنها با مشاوره تلفنی پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید از آخرین اطلاعات ثبت نام خود آگاه شوید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور شما را از نتیجه نهایی انتخاب رشته و ثبت نام خود آگاه میکند در سال های اخیر دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی توانسته است جای خود را به سرعت در بین مراکز آموزشی مختلف باز کند و از آن جایی که قابلیت پذیرش دانشجو در همه شاخه های تحصیلی با معدل ۱۰ به بالا را دارد پیشرفت چشم گیری در جذب دانشجو در بسیاری از رشته های متنوع را داشته است . افرادی که راغب به تحصیل در این دانشگاه هستند میتوانند پس از ورود به سایت سازمان سنجش و تکمیل فرم ثبت نام خود از طریق پورتال این دانشگاه و انجام مراحل لازم ، پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور به صورت شخصی یا از طریق تماس با مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور آویژه باشند .

مرکز مشاوره پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

مرکز مشاوره پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکوری تیمی از افرادی است که میتوانند به کلیه داوطلبین محترم دانشگاه علمی کاربردی در مورد تمامی امور مشاوره بدهند و پیگیر مراحل مختلف ثبت نام ، انتخاب رشته ، زمان ثبت نام ، مهلت ثبت نام ، شرایط لازم جهت ثبت نام در رشته های ممکن طبق سوابق تحصیلی افراد و .. . باشند . از آنجایی که ورود به پورتال ثبت نام دانشجویان مستلزم نام کاربری و کد رهگیری خاص هر داوطلب می باشد بنابراین داوطلبان پیش از تماس با مرکز مشاوره پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید مدارک و مشخصات دانشجویی خود را آماده کرده و سپس تماس بگیرند تا مشاورین بتوانند به درستی و بدون اتلاف وقت پیگیر درخواست و راهنمایی تمامی متقاضیان باشند .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور,پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸

این مرکز آموزشی هر ساله طی دو مرحله فراخوان ثبت نام دانشجویان را انجام میدهد .

این دو مرحله در ماه های مهر و بهمن ماه صورت میگیرد و کلیه واجدین شرایط با مدرک دیپلم و حداقل نمره معدل لازم میتوانند از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنند و در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی به صورت نا پیوسته شرکت نمایند و با توجه به سوابق تحصیلی خود در رشته های مختلف

 • شاخه های نظری و انسانی
 • علمی کاربردی
 • رشته های تجهیزات پزشکی
 • تجهیزات اتاق عمل
 • و رشته های پیراپزشکی

مشغول به ادامه تحصیل شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


پیگیری ثبت نام علمی کاربردی مهر ماه بدون کنکور

لازم به ذکر است که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نیمه اول یا همان مهر ماه در دو  مرحله صورت میگیرد در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی داوطلب باید حتما با مراجعه به سایت هم آوا اطلاعات کافی را در خصوص شرایط و ضوابط ثبت نام به دست آورد و در مرحله دوم با دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود در رشته دلخواه اقدام کند .

دانشگاه جامع علمی کاربردی با ایجاد فرایندی راحت در سامانه آموزش علمی کاربردی ، تنوع در لیست رشته های علمی کاربردی ، و قابل توجه بودن مهلت انتخاب رشته و ثبت نام و همچنین وجود لیست رشته های پیرا پزشکی علمی کاربردی در سیستم تحصیلی خود ورود به فضای دانشگاه را آسان کرده است تا افرادی با حداقل شرایط هم بتوانند به تحصیلات دانشگاهی دست پیدا کنند و کم سوادی در جامعه به حداقل خود برسد .

پیگیری ثبت نام علمی کاربردی بهمن ماه بدون کنکور

پیگیری ثبت نام علمی کاربردی بهمن ماه بدون کنکور داوطبان نیمه دوم دانشگاه علمی کاربردی را از وضعیت ثبت نام خود مطلع میکند ، از آن جایی که دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور  تنوع رشته ای بالایی در چهار گروه

 1. آموزش مدیریت و خدمات اجتماعی
 2. کشاورزی
 3. صنعت
 4. و فرهنگ و هنر

دارد و مزایای خاص تحصیلی برای شاغلین در نظر گرفته است توانسته است علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب نماید . نکته ای که در این جا قابل ذکر است دید غیر مثبت برخی افراد به دانشگاه علمی کاربردی و تحصیل در آن است که خود همین دید ناخوشایند نشانه کم سوادی و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه میباشد . اما با اندکی تامل تفکر قبل درک است که دانشگاه علمی کاربردی دریچه ای روشن برای مبارزه با کم سوادی است در بسیاری از لحاظ انعطاف بیشتری با شرایط دانشجو از خود نشان میدهد و همین امر امکان ادامه تحصیل را برای همگان در این دانشگاه فراهم می آورد . و بار علمی و خروجی مطلوبی که از یک دانشگاه انتظار میرود یه تعمل دو سویه بین سیستم آموزشی و خود دانشجو است و دانشگاه علمی کاربردی نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد.

پس اگر شما به عنوان یک دانشجو رسالت و مسولیت دانشجویی خود را به درستی انجام دهید با تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی به سطح علمی مورد نیاز خود است پیدا خواهی کرد .

کارشناسی ارشد علمی کاربردی

گاها بعضی از افراد در مورد

 • زمان ثبت نام ارشد علمی کاربردی
 • لیست رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • کارشناسی ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • رشته های بدون کنکور ارشد علمی کاربردی

و یا شرایط آن سوال می پرسند. قابل توجه داوطلبان گرامی تا کنکون دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقاطع ارشد و دکتری دانشجو نپذیرفته است ، اما ممکن است در سال های آینده به پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری نیز اقدام نماید.

لیست رشته های علمی کاربردی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/1/28

یکشنبه

1400/1/29

دوشنبه

1400/1/30

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید