ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی هم مانند ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و برای آن نیاز به شرکت یا قبول شدن در هیچ آزمونی نیست. ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی تنها نیازمند مدرک کاردانی است. مهم است بدانید که مدرک کاردانی شما باید با رشته ای که برای کارشناسی انتخاب میکنید مرتبط باشد، در غیر این صورت باید اقدام به تغییر رشته کنید که آن هم دارای شرایطی خاصی است. برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی در هر دو نیم سال اول (مهر) و دوم (بهمن) میتوانید اقدام کنید و شرایطی تقریبا مشابه با شرایط ثبت نام کاردانی دارد. اگرچه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشجو میپذیرد اما ارشد بدون کنکور علمی کاربردی هنوز هم در این دانشگاه میسر نیست و برای تحصیل باید کنکور بدهید. ثبت نام کاردانی به کارشناسی با پرداخت هزینه شهریه امکان پذیر است.

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

همانطور که گفته شد ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی بدون کنکور است و تنها با ارائه دادن مدرک کاردانی به راحتی امکان پذیر است. ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی برای آن دسته از افرادی که شاغل هستند و یا امکان تحصیل کردن در کلاس های درس را ندارند بهترین گزینه است . دانشگاه علمی کاربردی با دارا بودن صد ها مرکز دانشگاهی مجهز در سراسر کشور، تدریس و ارائه مدرک در بیشتر رشته ها و گرایش ها و همچنان دارا بودن اساتید برجسته و کارآزموده یکی از بهترین و پرطرفدار ترین دانشگاه های سطح کشور است . ثبت نام این دانشگاه شرایطی بسیار آسان دارد و تنها نیازمند ارائه مدارک سوابق تحصیلی و همچنان پرداخت شهریه است. تمامی دانشجویان برای آشنایی با لیست رشته های علمی کاربردی میتوانند به تهیه دفترچه ثبت نام علمی کاربردی اقدام کنند .


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی در دو نیمسال مهر ماه و بهمن ماه امکان پذیر است . ثبت نام نیم سال اول یعنی مهرماه این دانشگاه در مرداد صورت میگیرد و ثبت نام برای ترم بهمن ماه این دانشگاه در اواسط دی ماه انجام میگیرد. ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی تنها در مهلت اعلام شده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی و در سایت سازمان سنجش ( www.sanjesh.org ) امکان پذیر است و خارج از این زمان ممکن نیست. برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی متقاضیان باید ابتدا از رشته مورد علاقه خود آگاه شده و سپس زمان دقیق ثبت نام را در سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی یا سایت سازمان سنجش جستجو کنند و باید از دارا بودن مدارک مورد نیاز دانشگاه اطمینان حاصل نمایند سپس دفترچه علمی کاربردی را تهیه کنند و برای ثبت نام اقدام کنند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی دو بار در سال در سایت سازمان سنجش اعلام می شود. این دانشگاه در هر دو نیم سال مهر و بهمن در مقطع کارشناسی در بسیاری رشته های موجود در دانشگاه ها دانشجو می گیرد. زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی در دفترچه این دانشگاه نیز مندرج گردیده است. دانشگاه علمی کاربردی از ارزان ترین دانشگاه های کشور است که با هدف تربیت دانشجویانی مفید و متخصص در تمام چرخه های کشور از جمله چرخه اقتصاد و علم کشور پدید آمده است . این دانشگاه که ظرفیت پذیرش دانشجوی بسیار بالایی دارد یک انتخاب عالی برای افرادی است که امکان شرکت در دانشگاه های بدون کنکور را ندارند. در دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان می توانند در هر چهار زمینه : کشاورزی، صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر تحصیل کنند.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری ۹۸
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی            
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


لیست رشته های علمی کاربردی

تمامی رشته های علمی کاربردی در چهار گروه : صنعت ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی جای می گیرند. دانشگاه علمی کاربردی بیش از هشتاد درصد رشته های زیر گروه این چهار بخش را داراست . بسیاری از رشته های مهندسی و حتی چند رشته پیراپزشکی مانند کارشناسی بهداشت و مدیریت تجهیزات پزشکی در این دانشگاه دانشجو می پذیرند . مدرک اخذ شده از دانشگاه علمی کاربردی کاملا معتبر و بین المللی است و در همه جای جهان می تواند مورد تطبیق یا استفاده برای ادامه تحصیل قرار گیرد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی بسیار آسان است و برای بیشتر متقاضیان به راحتی امکانپذیر است. از مهمترین شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی پرداخت شهریه و دارا بودن مدارک موجود در سایت این دانشگاه است. مهمترین مدرک مورد نیاز این دانشگاه برای تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته، مدرک کاردانی است . دانشگاه علمی کاربردی در چند رشته محدود، کارشناسی پیوسته دارد و بطور کل در اکثر رشته ها، کارشناسی ناپیوسته دارد و تحصیل در این مقطع پس از اخذ مدرک کاردانی امکانپذیر است. دانشگاه علمی کاربردی مدتی است که دیگر در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشجو نمی پذیرد و تنها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته امکان جذب دانشجو دارد. این دانشگاه تمام رشته ها و گرایشهای آنان را در خود جای داده است ولی رشته های پیراپزشکی را ندارد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته های کارشناسی

در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی رشته های مرتبط به پیرا پزشکی بطور گسترده وجود ندارند. اگرچه رشته هایی همچون پرستاری، علوم آزمایشگاهی و اتاق عمل و رشته هایی که در دسته پیراپزشکی قرار می گیرند، در دانشگاه علمی کاربردی تدریس نمی شوند اما در سال های آینده این رشته ها نیز در لیست رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جای میگیرند چرا که متقاضیان آنها بسیار زیاد هستند. در دانشگاه علمی کاربردی و در مقطع کارشناسی بسیاری رشته ها مثل حقوق ثبتی، متالوژی، گرافیک و کارشناسی مهندسی تجهیزات هواپیمایی به چشم میخورند . رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بسیار هستند و  و شما عزیزان می توانید برای اطلاع از لیست آنها دفترچه دانشگاه را تهیه کنید و یا به نزدیکترین واحد این مرکز در محل سکونت خودتان مراجعه کرده و از آنها آگاه شوید .


بیشتر بخوانید:  شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی حاوی تمامی اطلاعاتی است که متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه به دنبال آن هستند. لیست رشته ها و دانشگاه های این سیستم آموزشی غیر دولتی در دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی مندرج شده است و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از آنچه در این متن گفته شده نسبت به تهیه این دفترچه اقدام کنید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای کسانی که نیاز به تحصیل بدون آزمون و یا غیر حضوری دارند بسیار مهم است. دانشگاه علمی کاربردی برای رفاه حال دانشجویان خود کلاس های غیر حضوری برگزار میکند. متقاضیان جا مانده از ثبت نام مهر ماه این دانشگاه می توانند در ابتدای نیم سال تحصیلی بعدی یعنی بهمن ماه به ثبت نام رشته دلخواه خودشان در این دانشگاه اقدام کنند و نیاز به یک سال انتظار ندارند .

جهت آگاهی از زمان و شرایط دقیق ثبت نام با آویژه تماس بگیرید

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


نکات مهمی که متقاضیان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی باید بدانند

دانشگاه علمی کاربردی اگرچه برای اطلاع رسانی به متقاضیان خود سایت و دفترچه مخصوص به خود را دارد که شامل اطلاعاتی مهم در مورد جزئیات دانشگاه است اما نباید از این نکته غافل شد که گاه بسیاری اطلاعات مورد نیاز دانشجویان مثل شهریه تحصیلی و شرایط تحصیلی در این دفترچه ها ثبت نمی شود و شما نیازمند یک مشاوره جامع و همه جانبه هستید که پاسخگوی بسیاری سوالات شما در همه جنبه های تحصیلی شما باشد. از آنجا که مرکز مشاوره تحصیلی آویژه یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی سطح کشور است و دارای مجرب ترین و بهترین مشاورین در همه زمینه های تحصیلی و روانشناسی است شما عزیزان می توانید برای اطلاع از شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی و بطور کل هر گونه مشاوره تحصیلی مورد نظر خودتان با این مرکز تماس حاصل نمایید و از نکات مهم سخنان مشاورین ما در مورد شرایط پذیرش دانشگاه دلخواهتان مطلع شوید .

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/1/22

دوشنبه

1400/1/23

سه شنبه

1400/1/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید