خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی کارشناسی ارشد بدون کنکور و تفاوت آزمون پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری

کارشناسی ارشد بدون کنکور و تفاوت آزمون پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:35 ب.ظ
0
385
ارشد بدون کنکور

برای مشاوره در زمینه کارشناسی ارشد بدون کنکور و تفاوت آزمون پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

کارشناسی ارشد بدون کنکور و تفاوت آزمون پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر مایلید در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد دانشگاه شوید ٬ یا سوالاتی در خصوص فراگیر پیام نور یا تفاوت آزمون دانشگاه پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری دارید در ادامه دنبال کنید .

كسب علم و تحصيل در دانشگاه پيامنور مبتني بر نظام خاص آموزشي است كه با تحصيل در ساير دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي با رويكرد مرسـوم (سنتي) تفاوت اساسي دارد. در نظام آموزشي اين دانشگاه محور اصلي يادگيري دانشجو است و دانشجو ياد مي گيرد كه چگونه با استفاده از مواد آموزشي و منابع مختلف به كسب علم و دانش بپردازد. در اين نظام دانشجو الزام به حضور در كلاس هاي نظري ندارد و در عين حال مي تواند از استاد معرفي شـده براي دروس بهره مند شود. لذا به منظور تأمين نيروي انساني متخصص و متعهد مورد نياز كشور و ايجاد زمينه هاي لازم براي فراهم آوردن رقابت سالم در راهيابي شركت كنندگان بـه دانشگاه ها، دانشگاه پيام نور بر اساس مصوبات هيجدهمين جلسه كميته مطالعه و برنامه ريزي آزمون سراسري دانشگاه مورخ 22/9/73 و پانصد و چهـل و يكمين جلسه شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري علاوه بر پذيرش از طريق آزمون سراسري، از طريق دوره هاي فراگيـر بـراي مقطع كارشناسي ارشد نيز دانشجو مي پذيرد.


در صورت تمایل به ثبت نام و پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی و آدرس واحد های دانشگاهی پیام نور را نیز دنبال فرمایید .


تفاوت بین آزمون ارشد فراگیر با آزمون های ارشد سراسری و آزاد در چیست ؟

تفاوت آزمون ارشد فراگیر با آزمون های ارشد سراسری و آزاد در منابع و مواد آزمون ها و یک سری مواردی است که در زیر لیست کرده ایم :

1- در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر شما باید دروس ترم اول دوره ارشد را بخوانید و آزمون دهید ولی در آزمون ارشد سراسری و آزاد باید از منابع مقطع کارشناسی جهت آمادگی در آزمون استفاده نمایید

2- پس از قبولی در کنکور فراگیر تمام دروسی که در کنکور امتحان داده اید جزء واحد های پاس شده دوره ارشد شما قرار میگیرد و شما در ترم دوم ادامه خواهید داد  ولی در آزمون سراسری پس از قبولی باید دروس ارشد را از ترم اول شروع به پاس کردن کنید .

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور در دانشگاه های مختلف می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با مشاوران آویژه دانش تماس حاصل نمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…