تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
به اشتراک بگذارید

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مراکز آموزشی که فاقد تجربه اجرایی هستند، تأسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد اقدام به پذیرش دانشجو می کند. در ادامه با آویژه دانش همراه باشید :

تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

برای بسیاری از دانشجویان مقاطع کارشناسی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مختلف را داشته باشند، دانشگاه علمی کاربردی، همواره یکی از بهترین گزینه ها بوده است. دانشگاه علمی کاربردی، با توجه به پذیرش بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی، همیشه یکی از اولویت های متقاضیان ادامه تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد بوده است.

 

چگونه در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کنیم؟

همانطور که می دانید، دانشگاه علمی  کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون کنکور دانشجو جذب می کند اما در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجویان با گذراندن آزمون ورودی به دانشگاه راه پیدا می کنند. به این جهت، ادامه تحصیل در رشته های مختلف این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد منوط به قبولی در آزمون ورودی است. همچنین ثبت نام در آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی دارای شرایطی هم است. از این شرابط می توان به داشتن سابقه کاری سه ساله در رشته انتخابی، قبولی در آزمون و مصاحبه این دانشگاه و همچنین عدم تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد اشاره کرد.

 

چگونه در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کنیم؟

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی مسعود شفیعی در خصوص نحوه پذیرش دانشجو پیش از این اعلام کرده بود: «تعدادی کدرشته برای مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه در انتظار دریافت مجوز از دفتر گسترش آموزش عالی هستند و امیدواریم دوره‌هایی را ارائه کنیم که نیاز بازار را تامین کند. نحوه پذیرش داوطلبان در کارشناسی ارشد دانشگاه جامع به این صورت است که نهادهای متقاضی درخواست می‌دهند و ما درخواست را به سازمان سنجش اعلام می‌کنیم که سازمان سنجش از میان شاغلان در این نهادها اقدام به سنجش داوطلبان می‌کند.»

مطلب پیشنهادی :
معرفی واحد ۲۳ فرهنگ و هنر 

مشاوره تلفنی آویژه دانش

اگر در مورد رشته های دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد و یا در خصوص شرایط و نحوه آزمون آن نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، هم اکنون می توانید با مشاوران و کارشناسان آویژه دانش تماس حاصل فرمایید. کافیست از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید . مشاوران آویژه همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

 

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

021-91022688 از سراسر ایران