کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر آخرین مقطع ارائه شده در دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد ، که بدون کنکور است و در خصوص ارشد بدون کنکور علمی کاربردی هنوز برنامه و یا طرحی توسط دانشگاه علمی کاربردی ارائه نشده است . کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بصورت پیوسته و ناپیوسته می باشد . کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پیوسته اینگونه تعریف می شود که پس از دوره متوسطه متقاضی مستقیما وارد دوره کارشناسی می شود . کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ناپیوسته با این صورت است که متقاضی ابتدا وارد دوره کاردانی می شود و بعداز اتمام کاردانی از طریق ثبت نام کاردانی به کارشناسی وارد دوره کارشناسی می شود باز جا دارد ذکر کنیم که دانشگاه علمی کاربردی بصورت کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد . بهتر است بگوییم در گذشته دانشگاه علمی کاربردی کنکور داشته ولی اکنون تمامی مقاطع این دانشگاه بدون آزمون ورودی است .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸


زمان ثبت نام علمی کاربردی دوره کارشناسی

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع از سال دانشجو می پذیرد . ابتدا در اوایل پاییز ( ورودی مهر ) که ابتدای بازه زمانی ثبت نام برای این مرحله اواخر مرداد است ، و در اواسط زمستان ( ورودی بهمن ) که نیمه دوم دی ماهه شروع زمان ثبت نام برای این مرحله می باشد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای هر دو مرحله محدود می باشد و در این بازه کوتاه مدت متقاضیان باید دفترچه ثبت نام علمی کاربردی همان سال را به خوبی مطالعه کنند و اطلاعات کافی در رابطه با رشته های کارشناسی بدست آورند و سپس از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت نام اقدام کنند . با توجه به کوتاه بودن مهلت ثبت نام و حجم بالای اطلاعات مورد نیاز ، متقاضیان می توانند از طریق مرکز مشاوره تحصیلی آویژه از یک مشاوره تحصیلی تاثیر گذار بهره مند شوند .

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور تعداد بسیار زیادی رشته را شامل می شوند . در خصوص لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می توان با صراحت گفت تمام رشته های علوم مهندسی ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، و هنر را شامل می شوند . یک نکته دیگر که اشاره به آن از اهمیت خاصی برخوردار می باشد برای آن دسته از علاقه مندان به رشته های زیر شاخه پزشکی و پیراپزشکی ، این است که متاسفانه رشته های زیر گروه پزشکی مانند دندان پزشکی ، پزشکی و داروسازی ، و رشته های زیر مجموعه پیرا پزشکی مانند پرستاری ، هوشبری ، اتاق عمل و … در لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور جایی ندارند ، و دانشگاه علمی کاربردی این رشته ها را در هیچ مقطع ای ارائه نمی دهد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

رشته های مهندسی که در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جایی ندارند

دانشگاه علمی کاربردی سعی کرده است طیفی از تمامی رشته های پر مخاطب از رشته های مهندسی ( زیر گروه صنعت ) را ارائه دهد . رشته هایی همانند مهندسی برق ، مهندسی معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی شیمی ، مهندسی مکانیک ، مهندسی نرم افزار و سخت افزار ، مهندسی شبکه و مهندسی مواد که بسیار پر طرفدار می باشند توسط این دانشگاه پوشش داده شده است ، اما چند رشته مهندسی هستند مخاطبین خاص خود را دارند اما متاسفانه دانشگاه علمی کاربردی آنها را پوشش نمی دهد . رشته های همچون مهندسی هوافضا ، مهندسی هسته ای ، مهندسی انرژی ، مهندسی پزشکی و … . برای اطلاعات بیشتر در این رابطه و شرایط و ضوابط پیرامون ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی داوطلبان می توانند از گروه مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه اطلاعات کافی دریافت کنند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با آویژه تماس بگیرید

 • کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • زمان کنکور کاردانی به کارشناسی
 • کنکور کاردانی به کارشناسی
 • دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی
 • کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد
 • ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 • زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 • نتایج آزمون کارشناسی ارشد
 • سازمان سنجش
 • انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور را متقاضیان می توانند از دفترچه ثبت نام علمی کاربردی استخراج کنند . در ادامه به تعدادی از رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور  اشاره می شود ، اما با توجه به اینکه هر دانشگاه بر اساس نیاز ها و ظرفیت های موجود خود هر ساله تغییراتی در رشته ها و ظرفیت هایی که ارائه می دهد ایجاد می کنند ، لذا برای آگاهی از تمامی رشته های کارشناسی و حتی رشته های کاردانی بهتر است که متقاضیان دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مربوط به همان سال و همان ورودی را بدقت مطالعه کنند و یا با مراکز مشاوره معتبر مانند مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در تماس باشند تا دچار اطلاعات اشتباه و منسوخ نشوند .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


لیست رشته های علمی کاربردی ( مقطع کارشناسی )

مدیریت و خدمات : مجموعه حقوق – حسابداری – اقتصاد – مجموعه مدیریت . فرهنگ و هنر : آموزش و مترجمی زبان – فیلم نامه نویسی – گرافیک – نوازندگی ( ساز های کلاسیک و جهانی ، و ایرانی ) – طراحی – کارگردانی – عکاسی – بازیگری – تربیت بدنی . کشاورزی : منابع طبیعی – فراورده های لبنی و گوشتی – شیلات – امور گلخانه ای – دامپزشکی – امور دامی – صنایع غذایی – امور زراعی .  صنعت : مهندسی مواد – مهندسی مکانیک – مهندسی شیمی – مهندسی عمران – مهندسی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر – مهندسی برق – مهندسی IT – مهندسی معماری – مهندسی صنایع . داوطلبان از طریق ثبت نام بدون کنکور می توانند به تمای این رشته ها وارد شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران شامل خیلی از رشته ها می شود . تمامی رشته های زیر گروه فرهنگ و هنر ، کشاورزی ، صنعت ، و مدیریت و خدمات جز لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران می باشند . دانشگاه جامع کلمی کاربردی استان تهران تعداد بسیار زیادی واحد آموزشی دارد که تعداد زیادی از آنها بصورت تخصصی فقط روی رشته های یکی از چهار گروه اصلی تمرکز دارند و از این لحاظ خدمات و علوم به روز و کاملی در زمینه رشته هایی که ارائه می دهند در اختیار دانشجو قرار می دهند ، مانند مجموع واحد های آموزشی مربوط به گروه هنر که تعداد آنها بسیار زیاد می باشد و دارای اساتید مجرب و با تجربه ای می باشند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


رشته های پر طرفدار مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران

بر اساس آمار داوطلبان وارد شده به دانشگاه و تجربیات مشاوران ، عمده متقاضیان علاقه دارند بیشتر تحصیلات خود را در یک سری از رشته های خاص ادامه دهند . در گروه صنعت بیشتر داوطلبان خواستار رشته مهندسی کامپیوتر ، مهندسی برق و مهندسی مکانیک می باشند که هر رشته گرایش های مختلفی را نیز شامل می شود . در گروه هنر عمده متقاضیان علاقه دارند در رشته های بازیگری و موسیقی تحصیل کنند . در گروه مدیریت و خدمات بخش عمده ای از دانشجویان در رشته های مدیریت ، روانشناسی ، حسابداری و حقوق تحصیل می کنند . در گروه کشاورزی رشته های دامپزشکی ، صنایع غذایی و امور زراعی و دامی جز پر مخاطب ترین رشته ها می باشند .


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
 • دفترچه کارشناسی علمی کاربردی مهر
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دفترچه رشته های علمی کاربردی
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز از لحاظ تنوع بسیار پر رنگ می باشد . در خصوص لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز به تعدادی از آن ها به شرح زیر می توان اشاره کرد :

 • مدد کاری اجتماعی ( خانواده )
 • مدیریت ( امداد سوانح ( طبیعی ) )
 • مدیریت ( بحران در اماکن )
 • فناوری اطلاعات ( امنیت اطلاعات )
 • فناوری اطلاعات ( طراحی وب )
 • فناوری سیستم ( سخت افزار )
 • آماد و پشتیبانی ( سوانح )
 • مدیریت ( امداد سوانح ( غیر طبیعی ) )
 • مدیریت ( عملیات نجات و امداد )
 • فناوری اطلاعات ( تجارت الکترونیک )
 • فناوری اطلاعات ( فناوری اطلاعات )

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


نکات تکمیلی درباره رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

متقاضیان توجه داشته باشند لیست رشته هایی که مشاهده می کنند بر اساس دفترچه علمی کاربردی سال گذشته می باشد و برای آگاهی از تغییرات اعمال شده در سال جاری و لیست کامل رشته ها می توانند دفترچه ثبت نام علمی کاربردی سال جاری را مطالعه کنند یا با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1399/11/7

چهارشنبه

1399/11/8

پنجشنبه

1399/11/9

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید