کسری خدمت ایثارگران و غیبت مشمولان سربازی

کسری خدمت ایثارگران
به اشتراک بگذارید

مشمولان سربازی و فرزندان ایثارگر متولد سال ۷۲ و قبل از آن ٬ با وجود غیبت سربازی نیز می توانند نسبت به کسری خدمت ایثارگران اقدام نمایند! جزییات بیشتر را در ادامه دنبال کنید .

کسری خدمت ایثارگران متولد سال ۱۳۷۲ و قبل از آن :

سردار بهرام نوروزی در خصوص تغییرات مربوط به کسری خدمت ایثارگران اظهار داشت: برابر ابلاغیه جدید ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان متولد ۷۲ به قبل که غیبت سربازی دارند، می توانند از کسر خدمت جبهه، جانبازی و آزادگی والدین خود بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه تنها مشمولانی که به خدمت سربازی اعزام می شوند، می توانند از کسر خدمت ایثارگری والدین بهره مند شوند، افزود: کارکنان وظیفه و یا مشمولان دارای برگ آماده به خدمت، می توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین ، گواهی مربوط به کسر خدمت را دریافت و به نیروی انسانی یگان خدمتی خود تحویل دهند.

سردار نوروزی ادامه داد: پیش از این، نداشتن غیبت ملاک اصلی برای بهره مندی از کسر خدمت ایثارگری والدین بوده است.


غیبت مانع بهره مندی از کسری خدمت بسیج است!

وی در مورد مقررات مربوط به کسری خدمت بسیج اظهار کرد: کسانی که قبل از ورود به غیبت با بسیج همکاری کرده اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت محاسبه می شود، اما برای آن دسته از مشمولان که در زمان غیبت در بسیج عضویت داشته اند، کسرخدمت محاسبه نمی شود.

مشمولان سربازی ٬ می توانند جهت بهره مندی از  کسری خدمت مناطق محروم و بد آب و هوا این مطلب را دنبال نمایند .

در صورت بروز هرگونه سوال در خصوص کسری خدمت ایثارگران و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایند . همچنین در صورت تمایل می توانید کانال سربازی تلگرام آویژه دانش را نیز دنبال فرمایید .

 منبع خبر : mehrnews
 

کسری خدمت ایثارگران و غیبت مشمولان سربازی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه کسری خدمت ایثارگران و غیبت مشمولان سربازی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068