بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی داوطلبان کنکور تجربی سال ۹۷

داوطلبان کنکور تجربی

اگر از داوطلبان کنکور تجربی سال ۹۸ می باشید ، بهترین منابع و کتب کمک آموزشی دروس عمومی و دروس تخصصی تجربی را اینجا دنبال فرمایید . مشاوره کنکور و برنامه ریزی تماس با : 

داوطلبان کنکور تجربی سال ۹۷

داوطلبان گروه آزمایشی تجربی بیشترین تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری را به خود اختصاص داده اند. از این جهت، همه ساله در کنکور سراسری تجربی که در اولین جمعه تیر ماه برگزار می شود، شاهد شدیدترین رقابت بین داوطلبان هستیم. این رقابت بسیار فشرده برای راهیابی به دانشگاه ها و رشته های مورد نظر، نیاز به برنامه ریزی دقیق و مطالعه ی کتاب های کمک آموزشی مختلفی دارد.

با وجودی که منابع کنکور سراسری تجربی ۹۷ اعلام شده توسط سازمان سنجش همان کتاب های دبیرستان و پیش دانشگاهی هستند. اما کتب درسی به تنهایی نمی توانند، برای پاسخ به سوال های کنکور سراسری تجربی ۹۷ کافی باشند. در همین حال، با وجود خیل عظیمی از کتاب های کمک آموزشی و منابع آموزشی دیگر همچون جزوات و دی وی دی های مختلف، بسیاری از داوطلبان در مورد انتخاب منابع کمک آموزشی خود سردرگم می شوند. قطعا انتخاب منابع، یکی از مهمترین بخش های آمادگی برای کنکور تجربی است.

در ادامه با بهترین منابع کمک آموزشی کنکور تجربی ۹۷، آویژه دانش همراه باشید  :

منابع کمک آموزشی دروس عمومی کنکور تجربی ۹۷

عربی

درس عربی، یکی از مشکل ترین دروس برای بسیاری از دواطلبان کنکور تجربی است، اما ضریب ۴ این درسس، می تواند گام بلندی را پیشی گرفتن از رقبای شما در کنکور سراسری باشد. برای مطالعه ی درس عربی، پیشنهاد می کنیم، کتاب عربی کامل گاج و کتاب عربی سفید گاج و دی وی دی عربی گاج رو هم تهیه کنید. از دیگر منابع کمک آموزشی خوب درس عربی هم می توان، کتاب آموزش زبان عربی به زبان ساده  از انتشارات مبتکران چاپ ۲۳ به بعد با تالیف ایاد فیلی، کتاب فوت و فن خیلی سبز و کتاب های تست تخته سیاه تالیف مهدی شریفی را توصیه کرد.


دین و زندگی
دین و زندگی، یکی از دروس ساده ای است که خیلی اوقات توسط دواطلبان دست کم گرفته می شود. برای اینکه بتوانید در دین و زندگی، درصد بالایی کسب کنید، توصیه می کنیم، کتاب دین و زندگی گاج، نوشته: زهرا سمیعی عارف و کتاب بانک تست دین و زندگی، نوشته: دکتر سرکشیک زاده را بخوانید.


ادبیات فارسی
ادبیات فارسی هم از دروسی است که می تواند با دقت و تیزهوشی به سکوی پرتابی برای موفقیت شما در کنکور سراسری تبدیل شود. پیشنهاد می کنیم، برای مطالعه ی ادبیات فارسی، کتاب های ۵ گنج انتشارات مهر و ماه، کتاب سیب مهر و ماه، تست انتشارات نشر الگو، ادبیات فارسی انتشارات دریافت با تالیف آقای هامون سبطی و     آرایه ها و قرابت معنایی: کتاب های نشر الگو و نشر دریافت را مطالعه کنید.


زبان
برای بهترین نتیجه در درس زبان، پیشنهاد می کنیم،  کتاب ۴ جلدی زبان انگلیسی نوشته: کیاسالار، انتشارات شبقره، کتاب زبان جامع مبتکران و کتاب از متن نترسیم را بخوانید.

 

منابع کمک آموزشی دروس تخصصی کنکور تجربی ۹۷

زمین شناسی
درس زمین شناسی، درسی است که بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی ، در مورد خواندن یا نخواندن آن تردید دارند و بسیاری از داوطلبان هم ترجیح می دهند، به جای زمین شناسی، روی درس های دیگر سرمایه گذاری کنند. اما اگر شما هم از آن دسته داوطلبانی هستید که تصمیم گرفته اید، کتاب زمین شناسی را زمین نگذرید، پیشنهاد می کنیم، کتاب زمین شناسی خیلی سبز را تهیه و مطالعه کنید.


ریاضی تجربی
درس ریاضی برای داوطلبان کنکور تجربی همیشه، عذاب آور بوده است. بسیاری از داوطلبان از این درس بیذار هستند و بسیاری هم پایه ضعیفی در درس ریاضی دارند.  پیشنهاد می کنیم، کتاب آبی قلم چی را برای خریداری کنید. اگر از آن دسته، داوطلبانی هستید که مشکلی با مسائل پایه ای ریاضی ندارید، می توانید به کتاب خیلی سبز یا کتاب ریاضی نشر الگو مراجعه کنید.


زیست شناسی
زیست شناسی، یکی از شیرین ترین و محبوب ترین درس های داوطلبان کنکور تجربی است، اگر از زیست شناسی لذت می برید و می خواهید، این لذت شما با موفقیت همراه شود، پیشنهاد می کنیم، مجموعه کتاب های فاگوزیست نوشته ی فردین جوادی را تهیه کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم، کتاب های زیست شناسی انتشارات خیلی سبز، کتاب زیست شناسی انتشارات تخته سیاه و  انتشارات نشر الگو را از دست ندهید.


شیمی
در این مورد، اکیدا پیشنهاد می شود، کتاب شیمی گاج را به صورت کامل و با دقت مطالعه کنید.


فیزیک
برای فیزیک کتاب گاج و مهر و ماه، می توانند، یکی از بهترین منابع کمک آموزشی باشند.

اگر از داوطلبان انسانی کنکور ۹۷ هستید ٬ کلیک کنید

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی داوطلبان کنکور تجربی سال ۹۷ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

برنامه ریزی و مشاوره کنکور ۹۷

چنانچه نیاز به مشاوره تحصیلی یا برنامه ریزی درسی داشتید ٬ همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید بدون کد و از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید ٬ همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .

بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی داوطلبان کنکور تجربی سال ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی داوطلبان کنکور تجربی سال ۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1399/12/12

چهارشنبه

1399/12/13

پنجشنبه

1399/12/14

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید