آویژه دانش
خانه اخبار روز

اخبار روز

زلزله تهران ؛ متوسط قیمت و میزان پایداری هر منطقه در برابر زلزله

زلزله تهران

با توجه به زلزله تهران در چند روز گذشته ، اگر قصد دارید از متوسط قیمت هرمتر خانه و همچنین پایداری هر منطقه در برابر گسل های تهران مطلع شوید ، در ادامه این خبر با آویژه همراه باشید .

سمینار بزرگ شروع کسب و کار ساده و ارزان – ثبت نام و رزرو

سمینار

اگر قصد راه اندازی کسب و کار ارزانی دارید ٬ اگر قصد کارآفرینی دارید و یا برای تامین مخارج یا آسودگی بیشتر نیاز به شغل دوم دارید ٬ سمینار بزرگ شروع کسب و کار ساده و ارزان را از دست ندهید٬ رزرو به تعداد محدود!

دفترچه بیمه سلامت و جزییات پذیرش در مراکز خصوصی

دفترچه بیمه سلامت

دفترچه بیمه سلامت به کسانی که فاقد هرگونه بیمه خدمات درمانی هستند تعلق گرفته است ٬ آیا دارندگان دفترچه بیمه سلامت می توانند به مراکز خصوصی نیز مراجعه کنند و شامل تخفیف شوند؟ در ادامه بخوانید .

زائران اربعین حسینی در پیاده روی چه لوازمی با خود ببرند ؟!

زائران اربعین حسینی

عاشقان حسین (ع) کم نیستند ٬ اگر شما از زائران اربعین حسینی هستید و دقیقا نمی دانید چه لوازمی باید با خود ببرید یا قصد دارید اطلاعات خود را بالا ببرید ٬ در ادامه این پست با آویژه دانش همراه باشید .

طرح رجیستری : مشاوره و بررسی وضعیت تلفن همراه شما

طرح رجیستری

طرح رجیستری چیست؟ و چه زمانی اجرایی می شود؟ اگر در این خصوص نیاز به مشاوره دارید و مایلید وضعیت اصالت تلفن همراه خود را مورد بررسی قرار دهید ، در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

راهنمای استفاده از سهام عدالت : ثبت شماره شبا و پرداخت صورتحساب

سهام عدالت

راهنمای تصویری سهام عدالت ، اموری نظیر : نحوه ثبت شماره شبا ، پرداخت اقساط ، ثبت شماره موبایل و استعلام های دیگر را اینجا دنبال فرمایید . در صورت نیاز به مشاوره در خصوص سهام عدالت با شماره 9099072068 تماس بگیرید . 

شرایط ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت آمریکا ۲۰۱۹

ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری امریکا و دریافت گرین کارت این کشور از 11 مهر ماه آغاز و تا 16 آبان ماه ادامه دارد . اگر قصد دارید شهروند امریکا شوید برای دریافت شرایط ثبت نام و مشاوره تلفنی در این خصوص با شماره 9099072068 در ارتباط باشید .

قیمت اجاره آپارتمان ۵۰ تا ۸۵ متری در تهران چقدر است؟

اجاره آپارتمان در تهران

قیمت اجاره آپارتمان در تهران چگونه است؟ یک آپارتمان 50 تا 85 متری در مناطق مختلف تهران را با چقدر میتوان اجاره کرد؟ در ادامه مروری روی قیمت اجاره آپارتمان در تهران خواهیم داشت .

صفحه 1 از 3123

خدمات مشاوره ای آویژه دانش

منوی سایت آویژه دانشتحصیل در خارج از کشورمشاوره دانشگاهیمشاوره کنکور و انتخاب رشتهمشاوره مقطع تحصیلیتحصیلی و آموزشیمشاوره آزمونهای تخصصیمشاوره تیزهوشان و المپیادمشاوره نظام مهندسیمشاوره نظام روانشناسی مشاوره حقوقیمشاوره آزمون زبانمشاوره آزمونهای استخدامیمشاوره نظام وظیفهمشاوره خرید سربازیکسری خدمتمعافیت سربازیامریه سربازیمشاوره خروج از کشور مشاوره روانشناسیImage Map

مشاوره تلفنی

مشاوران آویژه دانش

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!