آویژه دانش

آزمون های تخصصی زبان

برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت – دی 96

آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت

اگر در خصوص برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت سوالاتی دارید و یا قصد دریافت کارت آزمون وزارت بهداشت را دارید در ادامه این خبر با آویژه همراه باشید .

ثبت نام آزمون آیلتس و EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد [تمدید شد]

ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس و ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد و تا 5دی ماه ادامه دارد٬ کلیه داوطلبان می توانند هم اکنون نسبت به ثبت نام یا مشاوره‌ آزمون اقدام نمایند . در ادامه مطلب آویژه دانش بخوانید . 

ثبت نام ٬ زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون زبان دکتری پیام نور

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

اگر قصد ثبت نام در آزمون زبان دکتری پیام نور را دارید ٬ جهت ثبت نام فقط تا پایان روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه فرصت دارید! جهت ثبت نام و اطلاع از دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون در ادامه با ما باشید .

شرایط برگزاری آزمون زبان Toefl IELTS Tolimo EPT MSRT MHLE

آزمون زبان

شرایط برگزاری آزمون زبان انگلیسی ، آزمون هایی نظیر : Toefl IELTS Tolimo EPT MSRT MHLE با هم متفاوت می باشد. در ادامه به تفاوت ها و نکات کلیدی در رابطه با برگزاری این آزمون ها خواهیم پرداخت . 

نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد – زمانبندی و ثبت نام آزمون EPT

نتایج آزمون ept

نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی ( دوره مهرماه ۹۶ ) اعلام شد ٬ جهت مشاهده نتایج و زمانبندی آزمون های بعدی در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

نتایج آزمون ept

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد و مهلت ثبت نام آن فقط تا تاریخ 3 آبان ماه می باشد! چنانچه مایل به تحصیل در مقطع دکتری می باشید برای جزییات بیشتر در ادامه با ما باشید 

اعلام نتایج آزمون تولیمو (Tolimo) دوره 122

نتایج آزمون تولیمو

توليمو چيست تولیمو يا TOLIMO، مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization مي باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحي و اجرا مي شود که در واقع آزموني استاندارد براي تعيين سطح دانش زبان انگليسي مي باشد. محاسبه نمره نمره هر قسمت آزمون در مقیاس معمول محاسبه و ده برابر میانگین این نمرات به عنوان نمره …

در خصوص دوره زبان انگلیسی USMLE چه می دانید

آزمون زبان انگلیسی

یکی دیگر از آزمون های زبان انگلیسی که شاید کمتر نام آن را شنیده باشید USMLE است که بیشتر مورد توجه فارغ التحصیلان در حوزه پزشکی کاربرد دارد ، در ادامه بیشتر در مورد این دوره زبان انگلیسی توضیح خواهیم داد .

تاريخ‌ و نحوه‌ پرينت كارت‌ 124 امین دوره آزمون تولیمو Tolimo

نتایج آزمون تولیمو

اگر از متقاضیان و شرکت کنندگان در آزمون تولیمو (دوره 124) می باشید ، جهت دریافت کارت آزمون tolimo و زمان برگزاری این آزمون در ادامه با ما همراه باشید .

صفحه 1 از 212

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!