آویژه دانش

تحصیل در خارج از کشور

جزئیات بورس خارج دکتری اعلام شد

بورس خارج

شرکت در آزمون دوره دکتری سال ۱۳۹۷ یکی از مهمترین شرایط شرکت در بورس خارج است. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت نیاز به مشاوره تلفنی در این خصوص با شماره زیر تماس حاصل فرمایند :

شرایط ادامه تحصیل در اسپانیا – اعزام دانشجو به خارج از کشور

تحصیل در اسپانیا

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید و یکی از کشورهای مورد نظر شما تحصیل در اسپانیا می باشد ٬ در این مطلب با آویژه دانش همراه باشید . اگر نیاز به مشاوره تلفنی اعزام دانشجو به خارج از کشور دارید با شماره زیر در تماس باشید :

آخرین اخبار بورس خارج از کشور برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶

بورس خارج از کشور

آخرین اخبار شرایط اختصاصی ویژه بورس خارج از کشور برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد! داوطلبان بورس خارج از کشور می بایست در آزمون دکتری سال ۱۳۹۷ شرکت کنند! جزییات را در ادامه دنبال کنید .

ليست دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت

استخدام وزارت بهداشت 1396

اگر در خارج از کشور تحصیل نموده اید و دانشگاه مورد نظر شما در لیست دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت باشد ، امکان ادامه تحصیل و کار در ایران را خواهید داشت . در صورت نیاز به مشاوره با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

ادامه تحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی در چین

دندانپزشکی در چین

رشته های پزشکی و دندانپزشکی در چین ٬ یکی از گزینه هایی که دانشجویانی که قصد اعزام به خارج از کشور را دارند با آن رو به رو هستند٬ کشور چین چه مزیت هایی برای تحصیل در این رشته ها دارد ؟ در ادامه بخوانید .

پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور – پانزده گام اپلای

پذیرش در دانشگاه های خارج

اگر قصد پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور را دارید ، با 15 گام ضروری اپلای در خارج از کشور آشنا شوید! چگونه می توانید بدون نیاز به موسسات مجاز اعزام دانشجو و با مشاوره تلفنی پذیرش بگیرید؟ در ادامه بخوانید .

مقایسه کنید: تحصیل رشته های پزشکی در روسیه و مجارستان

پزشکی در روسیه

اعزام به خارج از کشور بخصوص در رشته های پزشکی در روسیه و مجارستان از موضوعات داغ این روزهاست! در این مطلب قصد داریم کشور روسیه و مجارستان را در ابعاد مختلف باهم مقایسه کنیم .

تحصیل پزشکی داروسازی و دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور

اگر قصد دارید در رشته های نظیر داروسازی ، پزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور در کشور ترکیه مشغول شوید ، در ادامه با شرایط ادامه تحصیل و زندگی در این کشور بیشتر آشنا شوید .

صفحه 1 از 41234

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!